Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2007 o 23:51, Nadrill napisał:

Juhu! :)

Poszło około 2500-3000 kuponów. Dla niektórych to żaden wyczyn, ale dla mnie: jak najbardziej.


gratulacje :-)
ja się w takim razie pochwalę swoim wynikiem jak do tej pory...a jeszcze ta noc została :-)

20070813002419

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle.Że też Wam nie szkoda hajsu na te tytuły?Ja zarobiłem do tej pory >10k biletów :D Na więcej hajsu mi szkoda,bo robie podchody do drunkarda :D Szkoda,że sposób z Guru nie chce mi za cholere zadziałać :/ Festiwal był taki se szczerze powiedziawszy.Motyw z przypisanymi prezentami przynajmniej oszczędził mi nieco nerwów.
Małą ciekawostka-jeden kolo mówił,że robił festiwalowe questy 19 postaciami!!Że też mu sie chciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 00:33, Jarzy napisał:

Małą ciekawostka-jeden kolo mówił,że robił festiwalowe questy 19 postaciami!!Że też mu sie
chciało...


To się pewnie nieźle obłowił - ja na sprzedaży tokenów za same questy (na jednej postaci) zarobiłem 8 platyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 00:33, Jarzy napisał:

Małą ciekawostka-jeden kolo mówił,że robił festiwalowe questy 19 postaciami!!Że też mu sie chciało...


Ja też gdzieś tyloma postaciami robiłem te questy :> a samych runów po questach to ponad 20 zrobiłem, bo jedna postacią kilka razy inych runowałem i potem dzielilśmy między 4 osoby to co pozostała trójka zdobyła. W sumie mi festiwal przyniesie gdzieś ponad 150k zysku a jak się uda to może i do 200k się uzbiera :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja w sumie na tytuł w Czepku Urodzony, wydałem w sumie około 20k. Jeden z gorszych tytułów IMO. 30 h stania w jednym pierścieniu jak cymbał i co jakiś czas dokupywanie kuponów :/ Najlepsze jest to, że razem z nim zrobiłem Nieszczęśliwego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 23:51, Ilona napisał:

Tak zautoryzowali. Moze sprobuj zmienic adres zamieszkania na plaync master account na zagraniczny
tam gdzie mieszkales wczesniej gdzie wydali Ci karte i zobacz czy zadziala w sklepie. Mozesz
tez napisac do ncsoft ze jestes w polsce na wakacjach, urlopie, na stazu itp. A najlepiej zrob
skan albo zdjecie karty zeby bylo widoczne Twoje nazwisko i ostatnie cztery cyfry numeru karty
(poczatek numeru zamaz) i wyslij im w jpegu.


Dzięki za odpowiedź :)
Próbowałem ze zmianą adresu, jednak to nic nie dawało. Tłumaczenie też nic nie pomogło. Na pomysł zeskanowania karty nie wpadłem, ale nie wiem czy to by coś pomogło skoro tamten z NC Soft Europe od początku kłamał, że w ogóle nie ma możliwości płatności w ich sklepie zagraniczną kartą.
Tutaj dokładniej napisałem jak to było: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=31511
Jednak już kupiłem to co chciałem z pomocą znajomego, który jest właśnie tam skąd karta. Ale przez to on i ja straciliśmy dużo czasu, dodatkowo on nie gra w Guild Wars, więc musiał ściągnąć pliki z internetu.
Chyba mam takiego pecha do pomocy technicznych, nie pamiętam by jakakolwiek na prawdę mi pomogła, tylko raczej przeszkadzają, albo nic nie robią :/
Może miałaś szczęście i trafiłaś na innego pracownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie marnowałem czasu na fastivalu tylko farmiłem. Zbieram na obiego więc nie mam czasu na nic :) Ale musze się pochwalić w ciągu 2 dni uzbierałem na klate do obiego. A zbieram dla rangera :) Może niektórym wydawać się to głupi pomysł ale: 1)mnie się podoba fow armor dla rangera 2) Armoru z gWEn nawet jeżeli będą jakieś super to będzię tak jak w przypadku primavela dla warka :) (odrazu wszyscy będą się w nich panoszyć), a fow armor to fow armor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie muszę powiedzieć, że fajny ten event był (jeszcze jest chyba). Szkoda tylko, że nie miałem czasu za bardzo pofarmić to i żaden tytuł nie wpadł. Ale zabawa była fajna. Szczególnie w wykradanie giftów afk-om. ;)

Budo, ciastka zjadłem jak ganiałem po Klasztorze z giftami do czarodziejów. Chyba dwa mi zostały.

Następny event kiedy, chyba dopiero na Halloween?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 07:40, HumanGhost napisał:

Następny event kiedy, chyba dopiero na Halloween?


Najprawdopodobniej tak.

Ja obecnie skrycie marzę o weekendzie "double SS/LB points", wymaksowałbym wreszcie te tytuły, bo mnie już farm zanudza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 07:40, HumanGhost napisał:

Budo, ciastka zjadłem jak ganiałem po Klasztorze z giftami do czarodziejów. Chyba dwa mi zostały.


Dwa to wiesz... ja z dwa tysiące potrzebuję ><
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 08:48, Budo napisał:

Dwa to wiesz... ja z dwa tysiące potrzebuję ><
:P


Hehe to nie pomogę. Ogólnie to mało mi ciastek wypadło z tych prezentów. W większości to mi te żetony wypadaly, alkohol ryżowy i kasa. Kilka platyn łącznie, w sumie nieźle. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 08:50, HumanGhost napisał:

> Dwa to wiesz... ja z dwa tysiące potrzebuję ><
> :P

Hehe to nie pomogę. Ogólnie to mało mi ciastek wypadło z tych prezentów. W większości to mi
te żetony wypadaly, alkohol ryżowy i kasa. Kilka platyn łącznie, w sumie nieźle. :-)


mi głównie ciacha wypadały, teraz mam ich około 28 ale chyba tyle samo zużyłem, zaś platyn to tylko 3 mi wypadły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, na następny Dragon Festival kupuję Factions. :) Próbowałem zrobić Drunkarda, ale uznałem, że Sweet Tooth jest łatwiejszy ;) Skończyłem z 122 Creme Brulees, 2 Birthday Cupcakes (jeszcze z 2 urodzin GW ^^) i 6 Red Bean Cakes. W sumie 382 punktów dla Sweet Tooth :P

A co do Factions - zainstalowałem triala i zebrałem mnóstwo żetonów, 2 platyny i 3 alkohole ryżowe - nie ma czego żałować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amator słodkości jest łatwiejszy, bo nie trzeba tyle czasu na niego poświęcić. Przy drunkardzie to żeby było szybciej trzeba zonować a to i tak zabiera więcej czasu niż szybkie wcinanie słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto próbował wypić 100 butelek wina ryżowego na raz xD. Ja próbowałem i mało co nie zwymiotowałem przed monitorem. Ale faze sie po tym ma o ja pierdziele :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 09:55, Yanek12 napisał:

Kto próbował wypić 100 butelek wina ryżowego na raz xD.


Na raz, znaczy tak szybko jedna po drugiej? To gratuluję marnotrastwa. Do tytułu trzeba pić regularnie w pewnych odstępach czasu. Inaczej nic to nie da.No chyba, że nie robisz Drunkarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

następny to halloween, aczkolwiek jest chyba cień szansy, że w czasie gwen weeku coś może się dziać. Któż to wie, ANet potrafi zawsze z czymś znienacka wyskoczyć ;-)
Nie udało mi się dojechać do r3 lucky...ale na kolejnych eventach już nie przepuszczę. Znaczy się przepuszczę. Mnóstwo kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 10:30, Lord Asgaroth napisał:

Nie udało mi się dojechać do r3 lucky...ale na kolejnych eventach już nie przepuszczę. Znaczy się przepuszczę. Mnóstwo kasy :P


Ja skończyłem na 90k Lucky. Nie jest źle - teraz muszę się odkuć, bo puściłem 100k na tickety.
W nocy miałem system - wstawałem na prezenty, łapałem, a potem na środkowe kółeczko 9 rings i w kimono na 1,5 godzinki. Ostatni raz brałem udział w zabawie o 5, bo coraz ciężej było wstawać ^^
Pochwalę się też, że po 5 udało mi się dziabnąć 81 prezentów, i to wspomagając się tylko fasolowym ciastem. To mój rekord i wątpię, bym kiedyś był w stanie go pobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh chyba cie widziałem jak tłukłeś tego titla ^^... akurat wtedy sobie stanąłem w kółeczku żeby samemu sobie wbić, niestety nie udało się bo wbiłem tylko 30k ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować