Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Pełno kasy na tym etapie gry? Można wiedzieć skąd? Bo jak grałem fabułę na początku to cierpiałem na chorobliwy brak pieniędzy, bo zawsze było coś do kupienia lepszego. Poza tym w 2/5 gry nawet nie masz max armorów o broniach nie wspominając. Ciekawe.
Może mniej allegro a więcej ekonomii w samej grze? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Hm tylko jaką mam przyjemność z gry powielając to co ktoś zrobił ? Może właśnie wyważanie tych otwartych drzwi daje największą frajdę - przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:33, Master J napisał:

A i jeszcze zapomniałem zapytać czy teraz jest to perfekt?

Na początek tak: jest to perfekt pod względem max upów, niskiego req oraz rare skina. Niestety 15/-10 armor to chyba najgorszy z możliwych modów dla postaci walczących w zwarciu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:22, Fagno napisał:

>
Hm tylko jaką mam przyjemność z gry powielając to co ktoś zrobił ? Może właśnie wyważanie tych
otwartych drzwi daje największą frajdę - przynajmniej dla mnie.


OK. A jak się poczujesz, kiedy się dowiesz, że ktoś zrobił dokładnie to samo x miesięcy/lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 14:49, VanPickUp napisał:

OK. A jak się poczujesz, kiedy się dowiesz, że ktoś zrobił dokładnie to samo x miesięcy/lat
temu?

Źle, bo to oznacza że ta osoba x miesięcy/lat po mnie robi dokładnie to czego nie lubię - idzie na całkowitą łatwiznę jednocześnie umniejszając sobie zabawę.

Najfajniej jest zrobić coś samemu i zobaczyć że to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że nie wszyscy prezentują podobny tok myślenia. W przeciwnym razie PvP grałoby nie kilkanaście tysięcy graczy, a kilkuset, bo tamci pierwsi za wszelką cenę staraliby się grać własnym buildem.

I tak na przyszłość - używanie popularnych buildów to nie chodzenie na łatwiznę, a granie metą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:29, qrczak90 napisał:


Mhm na PvP się przydają gotowe buildy tu się zgodzę, ale nie rozumiem używania ich na GvG... raz że łatwiej rozgryźć team wroga gdy wiemy z jakiego zestawu skilli i rozdzielenia umiejętności korzysta, dwa że lepiej grać czymś co się rozumie od podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:45, Budo napisał:

Jedyne wytłumaczenie, to że dla niego pełno kasy to 10k czy ile tam się na początku wyciąga ;]


Hehe też mi się kiedyś wydawało, że 10k to kupa kasy. Teraz takie sumy to ja dziennie wydaje na duperele. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 10:10, Budo napisał:


Crystalline Sword chodzi załóżmy za milion, a wali jak zwykły miecz, albo gorzej bo niektórzy
sie boją go dopasować.
Po co przepłacać? Ale gwarantuję Ci, że znajdziesz kupca szybciutko
jak wypadnie Ci perfect ;]

Budo czemu poszuczłem sie jakoś tak dziwnie?:P. Ja juz kiedys to mówilem nie po to wydajesz 10mln na sword by potem miec z niego 350golda od mercha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 pytania: 1) ile jest wart max dmg celestial sword caster req10(sorki za brak screna) 2) ktos zna dobre miejsce na otwieranie skrzynek na HM, najlepiej w nf? chodzi mi o szybkie runy i z duza iloscia skrzynek, bo nie chce mi sie marnowac 10min za otworzenie 1..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ad.2) Sulfurous Wastes na trasie runu SS/LB. 2-4 skrzynki zwykle się trafiają, run trwa 8-10 minut. Jest szansa na Elemental Sword no i jednocześnie nabijasz punkty.

Back on track: kustomizacja broni to mus, nie po to się kupuje drogie bronie żeby później zadawały obrażenia mniejsze niż strzelenie w kogoś czereśniacką pestką. A jaki jest cel zakupu broni, z której nie będzie się korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Screen w wersji polskiej..bo mam pytanie..teraz juz nie moge zmienic wersji językowej bo "towary odeszły" (bo chcę się dowiedzieć za ile bym kupił ten towar od gracza) mogę wkleić screenz wersji polskiej? (prosił bym o wycene)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mógłbym prosić o wycenę tych itemów? Porobiłem dzisiaj troche Treasure i pootwierałem inne skrzynki i takie dropy mam :). Z góry dzięki.

20071016164153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 15:54, Solstheim napisał:

Budo czemu poszuczłem sie jakoś tak dziwnie?:P. Ja juz kiedys to mówilem nie po to wydajesz
10mln na sword by potem miec z niego 350golda od mercha...


He, to akurat nie miało być jakieś konkretne odniesienie do Ciebie, Crystalline to sztandardowy skin jeśli gadamy o czymś super drogim- każdy ma jakąś własną filozofię odnośnie broni, moją znasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dalej problem z kupieniem elitarnej zbroi kurzików , ostatnio zbrojownia vasburgów była pod władaniem kurzików i miałem więck pkt kurizków od luksnów a dalej nie mogęłm kupic tej elitarnej zbroi wie ktoś jak kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 17:18, Valentino S.A. napisał:

a ja mam dalej problem z kupieniem elitarnej zbroi kurzików , ostatnio zbrojownia vasburgów
była pod władaniem kurzików i miałem więck pkt kurizków od luksnów a dalej nie mogęłm kupic
tej elitarnej zbroi wie ktoś jak kupic ?


może gadasz nie z tym kolesiem, co trzeba? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykoloryzowałeś.

Dnia 16.10.2007 o 16:26, Krejt napisał:

ad.2) Sulfurous Wastes na trasie runu SS/LB.

Owszem, ale runem bym tego nie nazwał... co najwyżej fast farm ale nie o to mi chodzi.

Dnia 16.10.2007 o 16:26, Krejt napisał:

2-4 skrzynki zwykle się trafiają, run trwa 8-10
minut.

4? Ja 3 najwięcej spotkałem, a zmaksowałem już te punkty więc niemożliwe, żebym miał takiego pecha. Czasem była jedna skrzynka, czasem żadnej. I farm trwa trochę dłużej, jeśli to PUG i nie fast farming przy 8/8 składu drużyny (lepsze dropy są przy 5/5)

Dnia 16.10.2007 o 16:26, Krejt napisał:

Jest szansa na Elemental Sword no i jednocześnie nabijasz punkty.

To też chyba we snach. Widocznie tu też nie miałem farta, tak samo jak PUG - nigdy nikomu nie wypadł Elemental Sword - może były pojedyńcze przypadki ale nie przypominam sobie.

Tak więc wniosek- jeśli chcesz robić treasure huntera łaź po lokacjach, rób dajmy na to GMC i przy okazji otwieraj te lepsze skrzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować