Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Też uważam, że brak skilli w potaci nagród za questy czy misje to zła rzecz.
Co do reszty. Od kiedy to RPG jest synomimem nabijania leveli? W GW nie chodzi o nabijanie leveli a o podnoszenie swoich umiejetności gry i dostosowywanie postaci do danej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:47, Zebek napisał:

/ciach/

Zwróciłeś może uwagę jak wiele kasy dostaje się w Factions? Trzeba niestety kupić większość skilli, ale i kasa na nie płynie dość wartkim strumieniem. :D Mnie to też wkurzyło, ale... to było tuż po premierze Factions, gdy byłe przyzwyczajony do rozwiązania z Prophecies - które w sumie nadal uważam za najlepsze. Po kupnie Nightfall jakoś wcale nie zdziwiło mnie to, że znów otrzymuje się kilka skilli na krzyż, a resztę należy kupić.

jasiu1993 - może by tak trochę samodzielności? Tam nie ma trudnych słów, a słowniki internetowe sobie z takimi radzą, więc... do dzieła. :> Zresztą... masz język polski w GW, więc odszukaj dane skille, sprawdź ich działania i mogę się założyć, że samodzielnie pojmiesz jak korzystać z tak zmodyfikowanego buildu. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie rob misji zespolowych na poczatku jezeli dobrze pamietam to robilo sie kilka misji i juz sie mialo conajmniej 20 umiejetnosci


do powyzszego

samemu wkoncu zrobie jakiegos builda co mi bedzie odpowiadac ale chcialem pierw sie skonsultowac z ludzmi ktorzy wieza duzo wiecej ode mnie o tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:47, Zebek napisał:

Jest bardzo mało nagród w postaci dodatkowych umiejętności. W podstawce po kilkunastu zadaniach
człowiek miał już wiele dodatkowych umiejętności i mógł w nich wybierać. Tutaj jest całkowicie
odwrotnie

To jest wiadome od dawna - w propie (bo nie ma w GW czegoś takiego, jak podstawka) za questy dostawało się skille. W NF i facu za questy dostaje się kasę, którą możemy przeznaczyć na skille. Swoją drogą, nie dostawanie skilli to swoją drogą, ale wybrano kasę jako reward, ponieważ za czasów propa, 10k była fortuna, a wszyscy mieli mnóstwo skilli ^^.

Dnia 14.01.2008 o 14:47, Zebek napisał:

Jaki jest sens aby postać w PvE już na początku osiągała 20 poz., jeśli później nie widzi w
progresu w rozwijaniu własnej postaci. Przecież to zabija prawie cały wątek RPG

WTF? Czyli wątek RPG to levelowanie? W takim razie, WoW, który ma 70 leveli ma strasznie rozwinięty wątek RPG? A jest wręcz przeciwnie.
Guild Wars nie kończy się na 20. poziomie. Oprócz tego masz jeszcze dodatkowe punkty atrybutów, nie dostępne podczas levelowania. A jak jeszcze można rozwinąć postać? Tytuły - niektóre dają upy, ale dostępne na określonym terenie. Armory - elitarne armory, gdzie większość wygląda super, a niektóre wręcz szpanerskie (obsidian), itd, itp.

Nawet nie wspomnę o społeczności - gildie, PvP, fora, bo to już raczej nie jest rozwijanie postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 16:28, lancuch napisał:

wie ktos gdzie jest najlepsze miejsce do farmienia dla derwisza? (posiadam kampanie nightfall
i eye of the north)


W NF chodźby na równinie Jarin na HM. Chyba że nie przeszedłeś NF to farm na pustkowiach. Co do GWEN to moim sprawdzonym miejscem jest farm solo , obok miasta (wystarczy wyjść , jest jedno wyjście) Północna Faktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 14:47, Zebek napisał:

Przecież to zabija prawie cały wątek RPG


To w GW w ogóle istnieje jakiś wątek RPG? o.O Sorry, nie zauważyłem :) Przecież GW to tak na prawdę taki mix zręcznościówek/bijatyk/hack&slash, nie ma w nim zbyt wiele z gier typu RPG (a przynajmniej ja odnoszę takie odczucie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zabije Nieumarlego Licza(chyba tak sie nazywal) w tym zadaniu gdzie jeszcze ma sie szanse spotkac Rurika to to jest ostatnie zadanie...? Nie ma zadnego itemku jak to po zabiciu Shiro jest??:> I jak przejde kampanie jedna postacia to na drugiej bede mogl chodzic na trybie zaawansowanym??;> Nie wiem czemu ale jak zabilem Niumarlego Licza ( czy jak mu tam ) to z niego wyskoczyl "Licz" o_O i dali filmik.. Nie wiem, dla mnie Prophecies to jedna wielka tragedia >_< w porownaniu z innymi czesciami ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2008 o 17:31, Budo napisał:

Jak się skipuje cutscenki i olewa dialogi, to nie istnieje ;]


No właśnie - zupełnie nie rozumiem graczy, którzy omijają cutscenki - przecież to dzięki nim poznajemy fabułę i wiemy, dlaczego jest taki a nie inny cel misji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:38, RedSqll napisał:

Nie wiem, dla mnie Prophecies to jedna
wielka tragedia >_< w porownaniu z innymi czesciami ;-p


Bluźnisz kolego, bluźnisz trza było zacząć od Propa, to teraz byś nie wygadywał takich nonsensów :)

P.S
Oczywiście ten post nie ma zamiaru nikogo obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 17:38, RedSqll napisał:

Czy jak zabije Nieumarlego Licza(chyba tak sie nazywal) w tym zadaniu gdzie jeszcze ma sie
szanse spotkac Rurika to to jest ostatnie zadanie...?


Ostatnia misja, ale ostatnie zadanie jeszcze nie - po ukończeniu Hell''s Precipice w Droknar''s Forge klękając przed posągiem Glinta możesz uzyskać dodatkowe questy polegające na ratowaniu Tyrii przed wysłanymi już w bój Tytanami (i nie są to questy łatwe, spotykane tam Titany są o wiele trudniejsze od tych w HP :)).

Dnia 14.01.2008 o 17:38, RedSqll napisał:

Nie ma zadnego itemku jak to po zabiciu
Shiro jest??:> I jak przejde kampanie jedna postacia to na drugiej bede mogl chodzic na
trybie zaawansowanym??;>


Nie ma nagrody jak w GWF (niestety) i tak - podobnie jak w innych kampaniach po przejściu Prophecies będziesz mógł się tam bawić w HM dowolną postacią (oczywiście nie licząc Pre-Searing :)).

Dnia 14.01.2008 o 17:38, RedSqll napisał:

Nie wiem, dla mnie Prophecies to jedna
wielka tragedia >_< w porownaniu z innymi czesciami ;-p


Popieram, mnie też podobał się o wiele mniej niż te pozostałe :) Jakiś taki nudny, monotonny i przydługawy, a do tego fabuła tak ślamazarnie i nieco chaotycznie się rozwija, że idzie się pogubić (trochę bez sensu: zaczyna się od najazdu Charrów i szukania pomocy u Kryteńczyków, aż tu nagle gra zupełnie zmienia główny wątek i mamy coś o pradawnych bogach i Rycerzach Białej Opończy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 18:17, jasiu1993 napisał:

jaki skill proponujecie dla zabojcy zamiast Dash??
przydaloby sie cos z bieganiem


Dark Escape.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sie zastanawialem na tym dark escape ale jak to dziala do konca

"For 5...13 seconds, you move 25% faster and take half damage. Dark Escape ends if you successfully hit with an attack."


na 5...13 sekund poruszam sie 25%szybciej i dostaje polowe dmg. dark escape konczy sie kiedy .. co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2008 o 20:49, jasiu1993 napisał:

na 5...13 sekund poruszam sie 25%szybciej i dostaje polowe dmg. dark escape konczy sie kiedy
.. co??


Kiedy trafisz we wroga jakimś atakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować