Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 19:58, Budep napisał:

Czy do kosturu 2h wkładać 15^50?(necro) Proszę o odpowiedź.


Uhh, a po co Ci obrażenia od laski? Nekro ma swoje spelle, włóż hct, albo +30hp, +5 ene albo jakiś inny up przydatny dla castera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 20:04, Budo napisał:

> Czy do kosturu 2h wkładać 15^50?(necro) Proszę o odpowiedź.

Uhh, a po co Ci obrażenia od laski? Nekro ma swoje spelle, włóż hct, albo +30hp, +5 ene albo
jakiś inny up przydatny dla castera ;]



Rozumię i tak postąpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 19:58, Budep napisał:

Czy do kosturu 2h wkładać 15^50?(necro) Proszę o odpowiedź.

Nie. Podwyższanie bazowych obrażeń w laskach, kosturach itp. jest całkowicie zbędne, bo nie dość, że zadajesz nimi bardzo małe obrażenia, to i tak będąc casterem, jak sama nazwa mówi, skupiasz się na czarowaniu, a nie wystrzeliwaniu pocisków z kijka ;].
Wrzuć coś na zmniejszanie odnawiania skilla z danego atrybutu, albo na krótszy czas jego rzucania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś doradzić jaką część GW wybrać: Nightfall czy Eye of the North? Z jednej strony chciałbym pograć derwem, lecz ostatnio grałem na trialowym kluczu w GWEN i bardzo mnie wciągnęło, a że będę na dniach kupował jakiś dodatek zastanawiam się nad wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:11, Mastexx100 napisał:

Może mi ktoś doradzić jaką część GW wybrać: Nightfall czy Eye of the North? Z jednej strony
chciałbym pograć derwem, lecz ostatnio grałem na trialowym kluczu w GWEN i bardzo mnie wciągnęło,
a że będę na dniach kupował jakiś dodatek zastanawiam się nad wyborem.


GWEN jest DODATKIEM, wymaga więc posiadania którejś z poprzednich kampanii (Prophecies/Factions/Nightfall). Jeśli idzie o same kampanie, to ja najbardziej polecam Nightfalla na początek, ze względu na hero i na to, że ogólnie jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:13, Sth`Devilish napisał:

GWEN jest DODATKIEM, wymaga więc posiadania którejś z poprzednich kampanii (Prophecies/Factions/Nightfall).
Jeśli idzie o same kampanie, to ja najbardziej polecam Nightfalla na początek, ze względu na
hero i na to, że ogólnie jest lepiej :)


Grając w trial w GWEN zdobyłem 3 bohaterów, 2 tytuły, ponad 5k złota i podbiłem postać o 5 poziomów i dlatego jednak bardziej korci mnie zakup GWEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 22:18, Mastexx100 napisał:


Grając w trial w GWEN zdobyłem 3 bohaterów, 2 tytuły, ponad 5k złota i podbiłem postać o 5
poziomów i dlatego jednak bardziej korci mnie zakup GWEN.


ale, jak rozumiem, masz jakąś część GW już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 22:18, Mastexx100 napisał:

> GWEN jest DODATKIEM, wymaga więc posiadania którejś z poprzednich kampanii (Prophecies/Factions/Nightfall).

> Jeśli idzie o same kampanie, to ja najbardziej polecam Nightfalla na początek, ze względu
na
> hero i na to, że ogólnie jest lepiej :)

Grając w trial w GWEN zdobyłem 3 bohaterów, 2 tytuły, ponad 5k złota i podbiłem postać o 5
poziomów i dlatego jednak bardziej korci mnie zakup GWEN.


ale jeśli nie będziesz posiadał Prophecis, Faction albo Nightfall to nie będzie się dało grać...po prostu jest WYMAGANA...jeśli chcesz GWEN to musisz kupić jeszcze jedną z 3-ech poprzednich kampanii

tj. nie uruchomisz Nocy Kruka bez Gothica 2 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam świeżo upieczonego necro i pytania ;P. Necro z runami +15HP i +10 HP mam 505 HP. Bez run 480 , czy 480 to za mało? Proszę o odpowiedź. Drugie pytanie , jak powsadzać runy żeby mieć w miare dobrego necro? Koncentruje się głównie na Blood Magic. Proszę o 2-3 buildy dla necro , ale bez elitki , bo narazie nie zdążyłem żadnej złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 09:48, Budep napisał:

Mam świeżo upieczonego necro i pytania ;P. Necro z runami +15HP i +10 HP mam 505 HP. Bez run
480 , czy 480 to za mało? Proszę o odpowiedź. Drugie pytanie , jak powsadzać runy żeby mieć
w miare dobrego necro? Koncentruje się głównie na Blood Magic. Proszę o 2-3 buildy dla necro
, ale bez elitki , bo narazie nie zdążyłem żadnej złapać :)


480 to bazowa ilosć dla postaci na 20 lvlu. Przede wszystkim włóż wigor (jak najwyższy), do tego superior (lub major) ze swego podstawowego atrybutu (na początek proponuję death) plus minor z soul reaping. Na początek najlepiej jest robić build pod Minion Mastera. Czyli na Death magic. Skile są dość łatwo dostępne i szybko można sklecić coś sensownego. Elitkę można równiez relatywnie szybko złapac w Factions (Flesh Golem)
Nie ma sensu podawać buildów skoro masz mało skili. Tu trzeba grac tym co się ma. Co do +15HP to chyba mówisz o insygniach? Dla necro MM podstawa to insygnia skracająca rzucanie czarów ożywiających fafiki :P Reszta to już twoja decyzja ja mam jakąś mieszankę survivor i radiant.
Warto opanować MMa, bo nawet gdy już w dalszej częsci gry przerzucisz się na klątwy (blood do mnie nie przemawia, wiec się nie wypowiem, dla mnie to tylko BiP), to okazjonalnie będzie warto wracać do MMa na określonych lokacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak nie masz elit to niepotrzebne Ci buildy, posklejaj coś ze spelli które masz pod ręką, a potem złożysz coś bardziej "profesjonalnego"- skoro skupiasz się na Blood Magic spróbuj zrobić N/Me z Arcane Echo i Life Transfer.
Zbroja- insygnia radiant, tylko na klacie stalwart, runki Major Blood Magic, Minor Soul Reaping i zależnie od tego co używasz jeszcze może być Minor trzecia szkoła magii, albo Attunement no i koniecznie najlepszy Vigor na jaki Cię stać. Staff z +60 do życia i powinieneś mieć 555 pkt życia o ile mnie pamięć nie myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 09:48, Budep napisał:

Mam świeżo upieczonego necro i pytania ;P. Necro z runami +15HP i +10 HP mam 505 HP. Bez run
480 , czy 480 to za mało? Proszę o odpowiedź. Drugie pytanie , jak powsadzać runy żeby mieć
w miare dobrego necro? Koncentruje się głównie na Blood Magic. Proszę o 2-3 buildy dla necro
, ale bez elitki , bo narazie nie zdążyłem żadnej złapać :)

W miare dobry necro, to nie jest necro z 500hp nawet. Ja miałem 420hp(czy jakoś tak) i w zupełności mi to wystarczało. Skoro jestes Mm to miniony tankują , jestes SS stoisz z tyłu i castniesz czasami hexa , Jako Bip podbiegasz i uzywasz 2-3skile na zmiane. Więc necro nie potrzebuje duzo HP o ile umie sie grać.
Co do buildów to idz na PvX i zastąp czymś elitki, bo z kąd mamy/mam wiedzieć jakie masz kampanie, w której zrobiłes necro i jaki masz unlock non-elit. Na początek pograj MM bo jest w miare łatwy , a w fac szybko mozna elite złapać. Najcięzej bedziesz miał z SS bo elit jest dosć daleko.(Ewentualnie, run do droks i z drokn lub camp raknor run do bossa w Tyrii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie (jestem nowy w tej grze) jak zdobyc: 1 kawałek tkanki ze smoczego jaszczura , dla kucharza lonbahn bo zabijam jaszczury a zaden nie ma tkanki.Pliss o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 10:45, ewaszu28 napisał:

mam pytanie (jestem nowy w tej grze) jak zdobyc: 1 kawałek tkanki ze smoczego jaszczura , dla
kucharza lonbahn bo zabijam jaszczury a zaden nie ma tkanki.Pliss o podpowiedz.



Najlepiej kupić od graczy, ale nie dawaj się naciągnąć i nie kupuj za wielkie sumy, bo niektórzy tylko czekają na nowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 13:06, venpl napisał:

Proszę o wycenę :)

Wycena to 244 g do mercha ...

Ale mógłbyś wysalvagować +15 Ene -1 regen może za coś pójdzie bo przydatne do niektórych buildów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować