Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zrobiłem sobie derva (już mam 4 postacie, pro jestem:P) i teraz muszę jakoś nim zarobić na elite armora. FoW/Uw odpada bo ursana mi się nie chce bić, a solo...mioże kiedyś;) Więc pomyślełem sobie że derv ma świetne skille do runnowania i będę runnował do droksów. Mam build ale jakoś mi to nie idzie, zbyt trudne dla mnie. Więc który run jest najbardziej opłacalny pod względem popularności i zarobku? Tylko nie wyjeżdżajcie że droksy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droks run. :P

A tak w zasadzie oprócz Droks liczą się jeszcze tylko trzy miejsca do biegania:
- pustynia - z Augury do outpostów z misjami,
- LA - Ascalon (dla postaci z F i NF),
- LA - ToA (+ przystanki).
Oczywiście żadna z tych tras nie jest zbyt zyskowna. Nawet Droks, bo ludzie posiadający Factions po prostu docierają do LA i płyną sobie po max. armor do Kaineng.

Niespecjalnie przypominam sobie inne miejsca w innych kampaniach (w których zresztą za bardzo runować się nie da ze względu na bramy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po runie do Askalonu rzucił się na mnie jakiś renger i wcisnął mi jakieś badziewne itemy za darmo. Między innymi było to;) Niby wycena ale taki rzadki przypadek (?) chciałem dać do głównego:P

20080430234214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2008 o 23:42, Master J napisał:

Po runie do Askalonu rzucił się na mnie jakiś renger i wcisnął mi jakieś badziewne itemy
za darmo. Między innymi było to;) Niby wycena ale taki rzadki przypadek (?) chciałem
dać do głównego:P


Ten miecz można zdobyć w pre w nagrodzie za quest bodajże, czyli jest absolutnie nic nie wart, z wyjątkiem skinu Crystalline Sworda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać się w np. to miejsce które zaznaczyłem na mapie potrzeba EotN? Bo szukam przejścia i znaleźć nie mogę.

20080501102804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 10:54, Vasilli napisał:

Nie, tuta się nie da wejść ;-) Żadna kampania tego nie oferuje.



W tym miejscu rozgrywa się jedna z misji BMP. Nie do końca masz rację ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:19, dambialko napisał:

Mam pytanko: Da się schować broń ?


Nie ma takiej potrzeby, ale jeśli chcesz to po prostu przenieś broń z rąk do ekwipunku ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 13:19, dambialko napisał:

Mam pytanko: Da się schować broń ?


Jak schować? Przeciagnij do inventory i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chciałam się zapytać doświadczonych graczy, jaki dodatek sobie kupić z GW (i dlaczego ten?) bo mam już podstawową wersję?
z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2008 o 17:26, Budep napisał:

Nie wiem na co mam przyżec że to nie ja . Być może to mój kolega , obecnie grałem w GW
, mógł to on napisać , nie wiem


Człowieku, nie musisz się mi spowiadać. Każdego mógł spotkać ten dyskomfort fizyczny, każdego czasami TAM swędzi... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 20:33, MagdalenaMM napisał:

/.../


Najlepiej wszystkie kampanie i dodatek ;)
Ale skoro masz Prophecies, to ja brałbym jako następnego Nightfall''a. Mnie ta kampania najbardziej przypadła do gustu, Factions jest imho nieco ''dziwne;. Ma swój specyficzny klimat, który jednym przypada do gustu, a drugim już mniej. Eye of the North może okazać się ciut trudny, jeśli preferujesz styl grania a la ''single player''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
NF to nie dodatek tylko osobna kampania.Jedynym dodatkiem jest Eye of the North.
Polecam Ci kupić na początek Nightfall,bo:
-ma herosów,któzy kryją Ci tyłek
-w Elonie jest kilka skarbów,które dają za friko hajs i złote przedmioty
-jest tam pare fajnych miejsc do farmu
-w tej chwili stolica Elony-Kamadan jest najbardziej zaludnionym miasten w GW a co za tym idzie handel jest łatwiejszy
-NF my NPC-hero skill trainerów,którzy dają za friko skille jak sie ma hero skill pointy
Wydaje mi się,że tyle cech wystarczy :D

Wiksac->co Ty znowu za głupoty wypisujesz i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 23:24, Jarzy napisał:

Wiksac->co Ty znowu za głupoty wypisujesz i po co?


Człowieku, zanim się wypowiesz, przeczytaj przebieg CAŁEJ rozmowy. Będzie ci po prostu łatwiej zrozumieć, o co chodziło... Główka od tego się raczej nie przegrzeje. Btw, przypominam o istnieniu czegoś takiego, jak "interpunkcja"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Coś nie tak z moją interpunkcją?

Pajonk->jak dla mnie lipny weekend :/ Dobrze,że mój sojusz organizuje własny "evencik" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować