Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Oke panowie dzisiaj kupuje Guild Warsa podstawke takze witam wszystkich w tym temacie ;];];]
Boje sie tylko o sciny bo mam tylko 256 mb ramu ale tam daaam rade :D:D
:]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem dobrym człowiekiem oferuję Ci moją pomoc ;P. Jak już będziesz miał GW to pisz - Wulfgar Master. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 19:11, loytartoreto napisał:

Jako, że jestem dobrym człowiekiem oferuję Ci moją pomoc ;P. Jak już będziesz miał GW
to pisz - Wulfgar Master. ;)

O milo slyszec taka oferte ;];]
No jednak chyba dzsiaj nie uderze do empiku ;(
Ale jutro pewnie dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Waham się pomiędzy Elementalistą a Łowcą. Chciałbym grać jednym z nich w PvE. Mam kampanie Nightfall i Factions. Którą profesję z nich polecacie bardziej i w której kampanii łatwiej będzie zacząć (lepsze skille).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemacie. Chciałbym zainwestować w GW, ale nie wiem, w którą część. Oczywiście, dla nowych jest podstawka, ale chciałbym podjąć ciekawsze wyzwanie, nie lubię iść na łatwiznę. Szczególnie interesuje mnie postać derwisza. To jak, możecie mi pomóc? Czy może lepiej poczekać na GW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:11, MasterHeroes napisał:

Waham się pomiędzy Elementalistą a Łowcą. Chciałbym grać jednym z nich w PvE. Mam kampanie
Nightfall i Factions. Którą profesję z nich polecacie bardziej i w której kampanii łatwiej
będzie zacząć (lepsze skille).


Ja bym ci radził Ryta lub zabójce:
-Rit
>spirit''s strenght + volley = b. duży dmg
>rozmaite duszki
>Vengeful was khanei (czy jakoś tak :D)
-Zabójca
>chyba największy dmg per second
>solo green farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:15, dkampik93.08 napisał:

Oczywiście, dla nowych
jest podstawka, ale chciałbym podjąć ciekawsze wyzwanie, nie lubię iść na łatwiznę


Podstawka wcale nie jest pójściem na łatwiznę, po prostu ma trochę dłuższe wprowadzenie, które lepiej wyjaśnia podstawy gry, dalej jest już tak sama jak każda inna część.

Dnia 09.05.2008 o 20:15, dkampik93.08 napisał:

Szczególnie interesuje mnie postać derwisza.


Interesuje cię derwisz - bierzesz nightfalla, proste :P chociaż osobiście uważam, że powinno się zacząć od początku, jak. np. książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 20:15, dkampik93.08 napisał:

Siemacie. Chciałbym zainwestować w GW, ale nie wiem, w którą część. Oczywiście, dla nowych
jest podstawka, ale chciałbym podjąć ciekawsze wyzwanie, nie lubię iść na łatwiznę. Szczególnie
interesuje mnie postać derwisza. To jak, możecie mi pomóc? Czy może lepiej poczekać na
GW2?


Ja zaczynałem z Nightfallem. Bardzo fajnie się gra derwiszem, tyle że najgorsze wtedy jest to, że dokupienie poprzednich kampanii to dla derwisza jedynie szansa na wbicie trochę więcej dośw. i nabiciu punktów uznania dla gildii. Jedynie EotN daje zbroje, skille i broń dla derwisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 21:27, MasterHeroes napisał:

Ja zaczynałem z Nightfallem. Bardzo fajnie się gra derwiszem, tyle że najgorsze wtedy
jest to, że dokupienie poprzednich kampanii to dla derwisza jedynie szansa na wbicie
trochę więcej dośw. i nabiciu punktów uznania dla gildii. Jedynie EotN daje zbroje, skille
i broń dla derwisza.

To chyba dodatkowa motywacja, aby kupić sobie tymczasowo jedynie Nightfalla i zagrać derwiszem, który ma prawie wszystkie dostępne skille. Łatwiej łapać elity, bo wiadomo w której kampanii są i wystarczy przechodzić jedną, nie trzeba kursować na inne kontynenty aby zakupić jakiś skill... Jak dla mnie to same korzyści... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu panowie chyba jednak nie bede z wami gadał o GW
no bo tak myśle skoro ma mi sie scinać to PvP za dobry nie bede:D
Wiec tak rozkiminiam czy nie kupic czego innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:16, The Lurker napisał:

To chyba dodatkowa motywacja, aby kupić sobie tymczasowo jedynie Nightfalla i zagrać
derwiszem, który ma prawie wszystkie dostępne skille. Łatwiej łapać elity, bo wiadomo
w której kampanii są i wystarczy przechodzić jedną, nie trzeba kursować na inne kontynenty
aby zakupić jakiś skill... Jak dla mnie to same korzyści... :p


Tia i się wkur**ć że nie można robić ŻADNEGO farmu, bo nie mamy skilli -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale GW to nie tylko PvP. Ludzie grają 3 lata PvE i nie narzekają. ;d Sam też gram tylko PvE bo PvP po prostu nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 23:37, Buhahahahaha napisał:

> To chyba dodatkowa motywacja, aby kupić sobie tymczasowo jedynie Nightfalla i zagrać

> derwiszem, który ma prawie wszystkie dostępne skille. Łatwiej łapać elity, bo wiadomo

> w której kampanii są i wystarczy przechodzić jedną, nie trzeba kursować na inne
kontynenty
> aby zakupić jakiś skill... Jak dla mnie to same korzyści... :p

Tia i się wkur**ć że nie można robić ŻADNEGO farmu, bo nie mamy skilli -.-"


No właśnie. Czyli jest już motywacja do kupienia poprzednich kampanii grając derwiszem. W sumie do szczęścia mnie jest potrzebny tylko fc i nf. W fc mam uznanie dla gildii a nf derwisza i to mi wystarcza. A na UW można iść bez profy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam problem z jedną misją, a dokładniej z misją "Nieuchwytna golemantka", a jeszcze dokładniej nie wiem co zrobić z taką dźwignią, bo tamten jeden robot się wyłączył, a reszta to nic nie robi, a dźwigni sam nie mogę uruchomić, bo mówi że muszę znaleźć kogoś silniejszego, czy coś w tym stylu. Wiecie co trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2008 o 09:59, trutututu napisał:

Kurcze, mam problem z jedną misją, a dokładniej z misją "Nieuchwytna golemantka", a jeszcze
dokładniej nie wiem co zrobić z taką dźwignią, bo tamten jeden robot się wyłączył, a
reszta to nic nie robi, a dźwigni sam nie mogę uruchomić, bo mówi że muszę znaleźć kogoś
silniejszego, czy coś w tym stylu. Wiecie co trzeba zrobić?



Jednego z golemów-robotników da się uruchomić, podejdzie wtedy do dźwigni. Nie nalezy jednak klikać na niego za często, bo to może powodowac bug. Wtedy przestaje on reagować i nie pociągnie za dźwignię, a tu pomoże już tylko restart misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No ten golem no to wiem że jest, ale on w ogóle nie podchodzi do dźwigni, po prostu stoi sobie, a jak na niego klikam to mówi że jest nieaktywny.

Sorry już się otworzyło, nie wiem jak to się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Ja też zacząłem moją przygodę z GW. Póki co przypomina zwykłego CRPG''a ale może z czasem... Cóż. Nie do końca jeszcze rozumiem te "kary za śmierć" że niby kiedy są anulowane. I jeszcze pytanko. Czy to normalne że potwory mnie nie atakują?? tzn. wychodzi na to że są agresywne osobniki i te mniej, bo czasem przejdę bez reakcji przez cały tłum potworów a czasem muszę walczyć z jednym, co to sie postawi. Problem mam też z pozyskiwaniem rzeczy ze zwierzaków. Np. potrzebuję 3 jakieś tam naszyjniki grawlów (czy jak im tam) ale tylko co jakiś piąty osobnik je ma. O ile z naszyjnikami to jeszcze by uszło ale z niedźwiedziami i ich skórami już nie jest to tak naturalne... I jeszcze jedno. Najlepiej najpierw rozwinąć podstawową klasę a później bawić się z dodatkową czy lepiej rozwijać je równolegle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować