Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

siema mam pytanko związane z Guild Wars''em
czy na takich statach:
1. procesor: intel pentium IIII 3 GHz (dwurdzeniowy)
2. Giga ramy (chyba DDR2)
3. karta Radeon 1600
nie znam sie zajebiscie na komputerach wiec nie wiem czy wszystko dobrze opisalem ale mysle ze wiecie z grubsza o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 07:39, Xyva napisał:

siema mam pytanko związane z Guild Wars''em
czy na takich statach:
1. procesor: intel pentium IIII 3 GHz (dwurdzeniowy)
2. Giga ramy (chyba DDR2)
3. karta Radeon 1600
nie znam sie zajebiscie na komputerach wiec nie wiem czy wszystko dobrze opisalem ale
mysle ze wiecie z grubsza o co chodzi


raczej napewno bedzie ci ladnie gra chodzic :)
wiec nie przejmuj sie tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jakiś czas temu grałem trochę w Aspenwood (czyli ten Twój osikowy las), ale nie wiem jak jest teraz... kiedyś było wystarczająco ludzi. Za to Jade Quarry od dawna stoi puste i nikogo tam nie ma.
btw Luxonów jest mniej, więc im zawsze łatwiej wejść na ab, czy inne takie gry, po prostu krócej czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialem wrocic jeszcze do mojego pytania z plynnascia Guild Wars''a sprawdzalem na wielu roznych stronach jakie sa wymagania chcialem spytac kogos kto w to gra bo czasami jest tak ze sa jakies wymagania podane i to jest albo za slaby albo bardzo mocno przesadzony komp
ale dziex za odp
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 13:02, Xyva napisał:

chcialem wrocic jeszcze do mojego pytania z plynnascia Guild Wars''a sprawdzalem na wielu
roznych stronach jakie sa wymagania chcialem spytac kogos kto w to gra bo czasami jest
tak ze sa jakies wymagania podane i to jest albo za slaby albo bardzo mocno przesadzony
komp
ale dziex za odp
pzdr


do GW wystarczy 1GHz procek i 500MB ramu więc bedzie działało, płynnosc zalezy takze od netu jaki masz i od pliku gw.dat który musisz co jakis czas defragmentować ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 13:02, Xyva napisał:

chcialem wrocic jeszcze do mojego pytania z plynnascia Guild Wars''a sprawdzalem na wielu roznych stronach jakie sa wymagania

To bardzo zależy od momentu i kampanii. Kiedyś można było odpalić GW z przyzwoitą grafiką i 30 fps na Radku 9500. Na Radku 9800 lub GF 6600 grafika mogła śmigać na maksa z 60 fps.
Tyle, że co każdy dodatek lub czasem nawet aktualizacja, to podwyższają się wymagania bez widocznie lepszych efektów. Ostatnio gram na radku x1950GT, który jest szybszy o 400% od Radka 9800, na którym kiedyś grałem i potrafi przyciąć poniżej 15 fps nie mając wysokich ustawień grafiki.
Nadal najlepszą wydajność uzyskasz w pierwszej kampanii, natomiast w miarę kolejnych wymagania rosną. Najwyższe są w dodatku Eye of North, który do grania na full oraz FSAA x4 potrzebuje chyba porządnej GF 9600/9800, albo radka 3870/4850. Na szczęście na niższych ustawieniach pograsz na niemal każdej współcześnie używanej grafice bez jakiegoś bardzo wyraźnego spadku jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AN nagle zaserwowało weekend,w czasie którego leci grog (!) Nie pamiętam,żeby gdziekolwiek o tym wspominali.Jest tylko wzmianka w kategorii "events".Czy w miastach są jacyś specjalni kolekcjonerzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nigdzie nie wspominali, ot taka mała niespodzianka z okazji International Talk Like A Pirate Day ;)
Póki co ten mini event można poznać po lecącym grogu (alko 5lvl! :D) i przebraniach korsarskich NPCów w stolicach, żadnych kolekcjonerów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 13:24, Jarzy napisał:

AN nagle zaserwowało weekend [ciach]


Nie weekend tylko dzień. Dziś jest międzynarodowy dzień pirata. Ot dlatego taki dziwny drop. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 17:42, cinus` napisał:

Grog będzie do końca tygodnia dropił :)

A skąd wiesz,że do końca?Zwykle takie eventy dawali od 21 a mnie alko poleciało gdzie po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować