Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2008 o 23:04, Xyva napisał:

2009 rok jest za 4 miesiace

czyli jeżeli jest za cztery miesiące, to nie jest "przyszłym rokiem"? dziwne.
onet jako źródło informacji o grach? nie rozśmieszaj mnie.
eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezu tacy ludzie jak ty mnie dobijaja a knkretniej debilizm takich ludzi

wazne ze jest a takie informacje nie sa napisane bez podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 23:16, Xyva napisał:

jezu tacy ludzie jak ty mnie dobijaja a knkretniej debilizm takich ludzi

wazne ze jest a takie informacje nie sa napisane bez podstawy


Co do tej wiadomości, to chciałbym zauważyć, że ten news, pojawił się 07-03-2007 więc ponad rok temu. Prawdopodobnie plany się zmieniły. Podpisuje się również pod tym co Azrathel, onet niestety dla mnie nie jest rzetelnym źródłem informacji nt. gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mi wypadło z 10 Butelek Grogu. Jedna jest warta 200-300g, to zależy od konkurencji. Może przeczekać i dopiero potem sprzedać za więcej? Jak już nie będzie konkurencji w tej sprzedaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 00:55, Grinczar napisał:

Dziś mi wypadło z 10 Butelek Grogu. Jedna jest warta 200-300g, to zależy od konkurencji.
Może przeczekać i dopiero potem sprzedać za więcej? Jak już nie będzie konkurencji w
tej sprzedaży...


Grog to alkohol, chyba innej wartości nie ma. A ceny alkoholu są mniej więcej stałe, więc wątpię, żeby potem jego wartość wzrosła. Chyba, że oferuje jakieś specjalne, dodatkowe efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 00:55, Grinczar napisał:

Dziś mi wypadło z 10 Butelek Grogu. Jedna jest warta 200-300g, to zależy od konkurencji.
Może przeczekać i dopiero potem sprzedać za więcej? Jak już nie będzie konkurencji w
tej sprzedaży...


Za mniej niż 400g za sztuke nie sprzedawaj. To alkohol 5 poziomowy, więc jego normalna cena powinna być 400g. Teraz jest tego dużo, więc ludzie próbują taniej skupywać żeby po jakimś czasie (jak grogu będzie mniej w grze) drożej sprzedać.

Budo:
Na guru alko potrafi chodzić sporo drożej niż w grze, za miesiąc to tam może być warte nawet ponad 600g :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 23:16, Xyva napisał:

jezu tacy ludzie jak ty mnie dobijaja a knkretniej debilizm takich ludzi
wazne ze jest a takie informacje nie sa napisane bez podstawy


Tu nie Onet. Kultura obowiązuje.
-2 do statusu. Jeszcze jeden pokaz chamstwa i się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2008 o 20:52, Xyva napisał:

mam jeszcze pytanie w zwiazku z BMP czy daje cos jeszcze procz misji dla wysokolewelowych
posatci?

Daje 4 misje (historyczne) i bronie do wymiany potem za to, to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleżka w GW oferuje mi Everlasting Phantasmal Tonic za klucz do EotN.Brać czy nie brać?Co na to AN(na handel kluczami za przedmioty/złoto w grze)?Dodam tylko,że typa nie znam,ale niby inny koleś mu sprzedał klucz do Factionsi było OK.Mogła to być ściema...Klucz wygrałem w konkursie Blade Radio w czasie Wintersday in July :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff był NF w empiku to kupiłem i pytanie: Może mi ktoś dokładnie opisac jak przejśc z kamandanu do klasztoru shing jea. Ja mam statek i jest przenieś, ale mogę tylko do światyni balthazara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się tylko potem trzeba z Centrum do Rynku a z Rynku wyjść bodajże do Doków i tam pogadać z NPC który zabiera nas na wyspę:)Potem standardowo trzeba sobie dojść piechtą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Tak samo jest przy sprzedaży kluczy trialowych za gold. Czyli, ujmę to w ten sposób.
Wszelka sprzedaż/kupno przedmiotów witrualnych (tutaj - gold, tonic) za przedmioty rzeczywiste (patrz - key) jest nielegalna . Jest to określone w regulaminie końcowym, czy jak to tam się zwało.
Innymi słowy - możesz spróbować tak zrobić, ale nawet jak cię nie oszuka (to działa na zasadzie - najpierw rzucasz key, on go sprawdza i dopiero ewentualnie da ci zapłatę) to i tak jest baaaardzo duża szansa na to, że AN się na Ciebie "zdenerwuje", tzn. będziesz miał perm bana - zero ostrzeżeń, zero możliwości unbana.
Ja wolę nie ryzykować (mimo że to nawet kuszące) , gdyż nie uśmiechałoby mi się stracenie konta za taką głupotę :)

Ps. Zdarzały się też sytuacje, gdzie:
a) Sprzedający był od AN,
b) Sprzedający potem na ciebie kablował,
c) [Najczęstsze] Nie dostawałeś ani zapłaty za key, a miast tego miałeś bana.

Ja szczerze bym odradzał, ale oczywiście zrobisz, jak zechcesz - mnie tylko by zżerał stres przy każdym logowaniu, czy mi nie wyskoczy info o banie :)


Pozdrawiam.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to zabronione ale kolega kupywał golda na allegro i nic mu się nie dzieje. Na gw.pl czytałem, żeby przy takich transakcjach dawać np. jakiegoś crapowatego golda (no wiesz niby frajera znalazłeś itp.) za te 100k z allegro bo raczej nikt nie daje 100k za nic i taka transakcja jest podejrzana dla AN.
A mogłoby być tak:
Jest twoim kolegą, kupujesz mu na urodziny klucz do EotN w prezencie a w grze dajesz mu za ten Everlasting crapowatego golda, klucz wysyłasz przez maila a nie przez whispa w grze.
Jeśli znasz tego kolesia i nie jest konfidentem ani gościem z AN to nie masz się raczej czego bać bo niby skąd AN się dowie. Ale strach przed banem jest. Mimo wszystko bym nie ryzykował chociaż gdybym naprawdę dawał klucz dla kolegi z reala i by mi dawał za to everlasting po koleżeńsku to do głowy by mi nie przyszło, że bana dostanę. Przecież AN nie ma ludzi w cywilu chodzących po ulicach i szukających "sprzedających własność AN za pieniądze" czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja jest kusząca,ale dam osbie spokój.Nie zaryzykuję kontem,które ma ponad 3 lata dla marnego toniku :/ W sumie nie przyszło mi do głowy,że kolo może być z AN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 12:25, Jarzy napisał:

Propozycja jest kusząca,ale dam osbie spokój.Nie zaryzykuję kontem,które ma ponad 3 lata
dla marnego toniku :/ W sumie nie przyszło mi do głowy,że kolo może być z AN.

Taaa, nie prosciej zrobic konto trial? Co dziwne wcale nie boisz się tego że koleś może cię zwyczajnie oszukac. Jeżeli masz taką pewnośc to ja bym pokombinował z kontem trial a potem odpalenie 2 x gw na raz i przewalenie tego na główne konto(Nawet nie przez trade a poprzez upuszczenie tego i podniesienie drugą postacią) Cwany i przebiegły plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie niestety w GW nie ma wierzchowców no bo i po co gdy z lokacji do lokacji można przemieścić się za pomocą mapy?

P.S: Chyba że za mounty uznać junundu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować