Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2008 o 10:51, KinggAdek napisał:

Gdy np. mam tylko Guild Wars i swoje konto, i chciałbym na nim pograć u kolegi w Guild
Wars Nightfal ,mogę? czy do każdej części GW trzeba mieć osobny klucz (konto)???


Jak powiedział L33T, to nie działa tak, że musisz mieć płytę od np. NF. Klienta można ściągnąć z internetu, przy czym wszystko ściąga się od razu. Jednak, aby uaktywnić dostęp do innych kampanii musisz mieć wykupione do nich klucze, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:31, Mr.M napisał:

> Gdy np. mam tylko Guild Wars i swoje konto, i chciałbym na nim pograć u kolegi w
Guild
> Wars Nightfal ,mogę? czy do każdej części GW trzeba mieć osobny klucz (konto)???


Jak powiedział L33T, to nie działa tak, że musisz mieć płytę od np. NF. Klienta można
ściągnąć z internetu, przy czym wszystko ściąga się od razu. Jednak, aby uaktywnić dostęp
do innych kampanii musisz mieć wykupione do nich klucze, rozumiesz?


Tak ;) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: (wiem starał będę się jak najmniej zadawac) Czy w każdej części, zaczynamy jak w Factions ? tzn, że jesteśmy adeptem, a później cwiczenia i do miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 12:17, junior35 napisał:

utknąłem w fabule, jestem w Strażnicy Bohaterów, zrobiłem questa Do Kryty:Uchodzcy, ale
jak chcę wziąć 2 inne quest Do Kryty coś tam to nie mam takiej mozliwości u npc od danego
questa.

Upewnij się czy odebrałeś nagrodę za ''uchodźców'' i pogadaj wtedy z NPC-em od misji Lodowa Jaskinia, czy jak to tam przetłumaczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

yyy nie do końca. Fabuła wszystkich części jest nieco inna, chociaż podział wygląda podobnie- tzn najpierw nooblandia (tutorial, obszar dla początkujących o nickim poziomie trudności), a potem główna część kampanii. W Factions i Nightfall tutoriale odbywają się na wyspach, w Proph jest to osobny obszarł, do którego potem już nie ma dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, chciałbym zadać takie pytanka:
czy nie wie ktokolwiek czy i ewentualnie kiedy wyjdzie ,,Guild Wars PL"? tylko chodzi mi o ta wersje nie-platynową
dzięki z góry
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.09.2008 o 18:00, Xyva napisał:

czy nie wie ktokolwiek czy i ewentualnie kiedy wyjdzie ,,Guild Wars PL"? tylko chodzi
mi o ta wersje nie-platynową


Ee... Nie rozumiem bardzo. Wszystkie części GW są po polsku, tzn. możesz taki język ustawić w opcjach. Nie rozumiem , o co chodzi z wersją"nie-platynową" (one nie różnią się niczym, prócz pudełek), ale wszystkie są przetłumaczone na polski.

Pozdrawiam.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze wszystkie sa po polsku ale ja muszę kupić te pudełko nie-platynowe wiem ze to głupie jakby to ode mnie zależało to mi to wisi ale muszę kupić ,,Guild Wars PL"
i jeszcze raz wiec proszę o jakąkolwiek informacje jeśli ktoś coś wie
dzięki
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wyjdzie, nie ma żadnej różnicy poza pudełkami, starej się już nie produkuje, co najwyżej możesz na allegro poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 18:32, Xyva napisał:

/.../

Jeżeli wydali w Platynie tzn ze chcieli obniżyć cenę gry i wypuści ją ponownie do sklepów. Z tego rozwoju sprawy nie widzę przyczyny dzieki której poprzednia edycja zostałaby wznowiona. Więc musisz albo kupić w Platynie albo szukać na alegro choć z tym drugim to szans nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"nakład wyczerpany" za moich czasów oznaczał, że nakład został wyczerpany.
pudełko, które chcesz dostać, było na grę za 130 złotych, teraz w sprzedaży jest jedynie to z Platynowej Edycji i nie ma bata, żeby coś w tej materii się zmieniło. szukaj na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przecież niedłużej niż góra dwa dni temu była wersja nie-platynowa!!! ale skoro tak mówicie to jestem zmuszony kupic te wersję platynową!
PS i ta wersja nie-platynowa nie kosztuje 130 zl tylko chyba 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powyższy problem już wczoraj rozwiązałem,

Mam Guild Wars Platynowa edycja. Czy można grać klasami z factions i nightfall w trybie pvp gdy sie nie ma tych kampanii? bo gdy włączyłem w trybie fabularnym to pokazało ze mam jeszcze 20 minut gry (z triala), a w trybie pvp nie bylo tego okienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się w ogóle zagrać Kurzikami w trybie PvP - Factions (Jadeitowa Kopalnia lub Fort w Osikowym Lesie)? Udało się to komuś? Bo ja mam ciągle na każdym dystrykcie "Brak drużyny przeciwnej". Za to u Luksonów za drugim razem albo trzecim komunikat znika i w końcu jest upragniona gra. Kto wie jak się połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, często się po prostu nie da, bez względu na stronę. Akurat te dwie misje są bardzo rzadko odwiedzane przez kogokolwiek, co w sumie nie powinno dziwić, bo uczciwie rzecz biorąc, nie nadają się do niczego ;) A najłatwiejszym wejściem na te areny są umówione spotkania ludzi, którzy mapują je dla Kintajskiego GMC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doturlałem się jakoś do Lion''s Arch , zrobiłem questy pozwalające udaś się do lokacji dwóch kolejnych kampanii. Mam w związku z tym pytanie : czy jak udam się do Kintaju czy Elony to będę mógł wrócić z powrotem w każdej chwili ? Czy będę musiał tam pchnąć fabułę do przodu żeby móc wrócić ? W Proroctwach słabo mi idzie ze złotem więc sobie pomyślałem że może tam trochę "zarobię"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:09, Tass napisał:

Doturlałem się jakoś do Lion''s Arch , zrobiłem questy pozwalające udaś się do lokacji
dwóch kolejnych kampanii. Mam w związku z tym pytanie : czy jak udam się do Kintaju czy
Elony to będę mógł wrócić z powrotem w każdej chwili ? Czy będę musiał tam pchnąć fabułę
do przodu żeby móc wrócić ? W Proroctwach słabo mi idzie ze złotem więc sobie pomyślałem
że może tam trochę "zarobię"


Będziesz mógł wrócić otwierając mapę i klikając na statek obok miasta ''''portowego''''(NF-Kamadan, FC-Kaieng) i wybierając miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować