Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 19:07, lukase napisał:

mi obojętnie do jakiej części chcę chociaż zobaczyć jaka ta gra jest.
Email podany w poprzednich postach na tej stronie.

I tak czeka cię x godzin ściągania klienta, bo ma ze 4 GB w całości. A granie na trialu bez ściągniętych wszystkich plików (metodą -image) = strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie co do elementalisty. (Właściwie dwa).
1. Czy ta profesja jest slaba w pvp? Bo co oglądam jakies potyczki to albo nie ma ich wogóle albo jest 1-2.
2. Mam magie ognia na 7 poziomie, ale chciałbym mieć kilka buffów. (nie wiem jak to sie mowi w GW, chodzi mi o czarny defensywne, jakaś tarcza czy coś) Właściwie to mam ich kilka, przeważnie to jest magia ziemi, ale nie wiem czy opłaca się inwestować w inna magie, niż magia ognia. Np, zainwestuje kilka pkt w magie ziemi, będę miał czary defensywne, ale ofensywne będą słabe. Czy takie cos sie zdaży? Za odp thx. (przypominam moja postać to E/Mn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ostatnia misja w Gwen jest głupia. NPC są do tej misji przysr****. Bo nie dość, że stoją w miejscu i dają się zabić, to jeszcze płoną. Jeżeli macie jakiś build dla rangera/necro i taktyke do tej misji to bede wdzieczny za podanie.

Jak nie chcesz podawac na forum tylko mi osobiscie, to wejdz na GS i tam masz moj kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:47, polskavaenk napisał:

Kurcze ostatnia misja w Gwen jest głupia. NPC są do tej misji przysr****. Bo nie dość,
że stoją w miejscu i dają się zabić, to jeszcze płoną. Jeżeli macie jakiś build dla rangera/necro
i taktyke do tej misji to bede wdzieczny za podanie.


Pain Inverter i solidny interrupt załatwią twoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:43, Cieju09 napisał:

Witam, mam pytanie co do elementalisty. (Właściwie dwa).
1. Czy ta profesja jest slaba w pvp? Bo co oglądam jakies potyczki to albo nie ma ich
wogóle albo jest 1-2.
2. Mam magie ognia na 7 poziomie, ale chciałbym mieć kilka buffów. (nie wiem jak to sie
mowi w GW, chodzi mi o czarny defensywne, jakaś tarcza czy coś) Właściwie to mam ich
kilka, przeważnie to jest magia ziemi, ale nie wiem czy opłaca się inwestować w inna
magie, niż magia ognia. Np, zainwestuje kilka pkt w magie ziemi, będę miał czary defensywne,
ale ofensywne będą słabe. Czy takie cos sie zdaży? Za odp thx. (przypominam moja postać
to E/Mn)


Od leczenia i protowania masz monków... też jak kiedyś grałem, to myślałem i o tym i o tym, ale wraz z ''doświadczeniem'' przekonasz się ze elementalistą musisz się skupic na waleniu wielkiego DMG''u, i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:51, Pernia napisał:

Od leczenia i protowania masz monków... też jak kiedyś grałem, to myślałem i o tym i
o tym, ale wraz z ''doświadczeniem'' przekonasz się ze elementalistą musisz się skupic
na waleniu wielkiego DMG''u, i tyle.

Tylko, że jedyny czar jaki na mnie żuca uzdrowiciel (najemnik, nie gracz) jest uzdrowienie, które sam posiadam. A ja chciałbym od czasu do czasu jakieś wzmocnienie (przydaje sie moim zdaniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ele ma bić, robić wielkie kuku be, palić grabić i mordować. od leczenia są monki. jeśli masz jakiś skill uzdrawiający na pasku, to go wyrzuć. wyrzucaj w ciemno, nawet nie pytaj czemu. ele są od zadawania obrażeń, od uzdrawiania i buffowania są monki. nie da się zrobić postaci do wszystkiego. wzmocnienia? owszem, ale niech inni się tym zajmą (paragon, ritu) - ty masz robić wielki nuke na potworach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:55, Cieju09 napisał:

Tylko, że jedyny czar jaki na mnie żuca uzdrowiciel (najemnik, nie gracz) jest uzdrowienie, które sam posiadam. A ja chciałbym od czasu do czasu jakieś wzmocnienie (przydaje sie moim zdaniem).


Nigdy nie będziesz się leczył elementalistą tak dobrze jak zrobi to monk. Nawet najemnik. Ma więcej punktów atrybutów wpakowanych w healing prayers, poza tym dochodzi bonus z divine favour.
Dobrym samoleczeniem dla elementalisty jest Aura of Restoration, choć nie jest konieczne jej posiadanie. Jak mówił Pernia, od leczenia są monki.
Sporo skilli z magii ziemi ma defensywne bonusy, więc rozważ granie tą szkołą magii (rozbijanie się na dwie szkoły zwyczajnie osłabia postać). Oczywiście najskuteczniejszy jest ogień, ale ja ziemią też nie gardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:04, Cieju09 napisał:

Czyli radzilibyście zmienić drugą profesje z monka na jakąs bardziej ofensywną? Jesli
tak to jaką


Nie ma takiej konieczności. Elek jest praktycznie samowystarczalny. Możesz dać mesmera dla kilku pojedynczych skilli, ale to nie jest niezbędne, by zrobić dobry build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już szkolenie teraz jestem w klasztorze.
Prawde mówiąc to zapowiada się ta gra interesująco.
A są w tej grze questy takie jak w warhammerze typu że plaga goblinów jest koło miasta i ludzie idą wybijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:07, lukase napisał:

Przeszedłem już szkolenie teraz jestem w klasztorze.
Prawde mówiąc to zapowiada się ta gra interesująco.
A są w tej grze questy takie jak w warhammerze typu że plaga goblinów jest koło miasta
i ludzie idą wybijać?


Nie ma żadnych "Public Quest" Robisz team w mieście i idziesz poza miasto, tam nikogo z graczy oprócz teamu nie spotkasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:07, lukase napisał:

Przeszedłem już szkolenie teraz jestem w klasztorze.
Prawde mówiąc to zapowiada się ta gra interesująco.
A są w tej grze questy takie jak w warhammerze typu że plaga goblinów jest koło miasta
i ludzie idą wybijać?


Nie :P Chyba. Jeśli wyjdziesz za teren klasztoru nie spotkasz się z żadnym graczem takie są zasady. Jedyną możliwością jest wyjście w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:22, lukase napisał:

A tam codziennie są nowe questy czy tylko jest kampania im koniec questów ?


Kampania. Potem jak przejdziesz kampanie możesz kupić dodatkowe kampanie (w tzw. dodatkach) lub mieć jedną grę i walczyć o honor i sławę na arenach (tzw. pvp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jak ludzie mogą grać w to rok już ?
Przecież kampanie się przechodzi kilka miesięcy a później non stop pvp a ktoś mówił że właśnie gracze raczej nie bawią się pvp tylko questami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować