Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 20:22, lukase napisał:

A tam codziennie są nowe questy czy tylko jest kampania im koniec questów ?

Kampania to misje i questy. Oprócz obowiązowych questów które prowadzą do misji są jeszcze pobocze. Tych drugich jest duzo w grze. Po skończeniu kampanii czyli samych misji, questy nieobowiązkowe nadal są. Przejście wszystkich misji odblokowuje Hard Mode (zwiększony poziom trudności). POtem jescze można czyścić tereny na Hard Mode, nabijać tytuły. Wiec gra nie kończy się na skończeniu misji, wręcz przeciwnie, dopiero sie zaczyna.
Oczywiście zawsze mozna dokupić kolejną z 3 kampani, lub dodatek.
@up
Rok?! Niektórzy grają ponad 2 lata i graja nadal. Są osoby które lubią bardziej PvP, a inne PvE (misje, questy). Wiec kolega gada głupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:29, lukase napisał:

A to jak ludzie mogą grać w to rok już ?

GW ma OGROM możliwości po skończeniu fabuły. Jak już ktoś pisał, to tak naprawdę tylko początek :) Ja teraz olałam fabułę na rzecz farmu na Elitach Zaishen i wbicia tytułu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:31, wip_01 napisał:

> A tam codziennie są nowe questy czy tylko jest kampania im koniec questów ?
Kampania to misje i questy. Oprócz obowiązowych questów które prowadzą do misji są jeszcze
pobocze. Tych drugich jest duzo w grze. Po skończeniu kampanii czyli samych misji, questy
nieobowiązkowe nadal są. Przejście wszystkich misji odblokowuje Hard Mode (zwiększony
poziom trudności). POtem jescze można czyścić tereny na Hard Mode, nabijać tytuły. Wiec
gra nie kończy się na skończeniu misji, wręcz przeciwnie, dopiero sie zaczyna


Nom może ^^. Właśnie teraz mi się przypomniało zostało jeszcze odkrywanie mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a ja mam takie pytanie: jak w Xunlai Tournament House dałem swoje typy na sierpień to one na wrześniowe turnieje się kasują czy zostają takie jak dałem w sierpniu?
W tym miesiącu były 27(GvG) i 28(1v1),ja wszedłem 28 do Domu turniejowego i jak dałem żeby zrobić swoje typy w 1v1 to mi pokazało pustą listę i cofnąłem stronę, jak to zrobiłem to mi dało wcześniejsze typy czy zapisało jako puste?
Bo trochę mi szkoda jak mi przepadło.
Aha, i wypłacili wam Rp''ki za sierpień?
Bo wielu moich kumpli nie dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vasilli kiedyś liczył na czuja, że na wymaksowanie tego tytułu farmem elite zaishenów potrzeba 50 lat :P
zupełnie nieopłacalne, o wiele lepiej jest obstawiać w Xunlai Tournament House, jak Ci się pofarci to i 120 punktów do tytułu co miesiąc wpada. jeśli masz kilka kont to jeszcze więcej :)

kubapl40 -> gvg obstawiało się bodajże do 26, 1v1 do 27 - więc buba, w tym miesiącu będziesz na głodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:29, lukase napisał:

A to jak ludzie mogą grać w to rok już ?
Przecież kampanie się przechodzi kilka miesięcy a później non stop pvp a ktoś mówił że właśnie gracze raczej nie bawią się pvp tylko questami.


Kampanie się przechodzi w 20 godzin gdy wiadomo o co chodzi, lub nawet mniej jeśłi jest się hardkorowcem.

Ja gram prawie dwa lata, pvp nie tykam (poza AB, ale to zabawa, nie prawdziwe pvp) i jakoś się nie nudzę. Mając dobrą gildię można robić wyprawy w trudniejsze lokacje, a to najprzyjemniejsza, jak dla mnie, część gier online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:03, Azrathel napisał:

Vasilli kiedyś liczył na czuja, że na wymaksowanie tego tytułu farmem elite zaishenów
potrzeba 50 lat :P
zupełnie nieopłacalne, o wiele lepiej jest obstawiać w Xunlai Tournament House, jak Ci
się pofarci to i 120 punktów do tytułu co miesiąc wpada. jeśli masz kilka kont to jeszcze
więcej :)

Dnia 29.09.2008 o 21:03, Azrathel napisał:

Vasilli kiedyś liczył na czuja, że na wymaksowanie tego tytułu farmem elite zaishenów
potrzeba 50 lat :P
zupełnie nieopłacalne, o wiele lepiej jest obstawiać w Xunlai Tournament House, jak Ci
się pofarci to i 120 punktów do tytułu co miesiąc wpada. jeśli masz kilka kont to jeszcze
więcej :)


Ok małe liczenie dla twojego przykładu:
Xunaki - 120rp raz na ~28dni = 24 klucze
Farm elit Zaishenów to bodaj 6k/dzień czyli 168k w 28 dni = 33 klucze

Jeśli takie Xunali to wg. ciebie o wiele lepiej to fajnie ;] Jasne, że można zrobić na pojedynczym Xunali nawet 250rp co dałoby 50 kluczy, ale do tego trzeba mieć nosa, wiedzę i fart. I jeszcze trochę szczęścia. I fart.

Prawda jest taka, że nawet farmiąc FB w bardziej dochodowych trybach i trzaskając ATki wymaksowanie tego tytułu będzie bardzo długie. Choć jest szansa, że przy dużym szczęściu w otwieraniu skrzynek i mając jakąś rozsądną startową pulę kluczy, samym odsprzedawaniem fajnych złotek i szczególnie toników za nowe klucze można bić ten tytuł. Ale jeśli ktoś ma tle szczęścia to lepiej dla niego byłoby gdyby zagrał w totka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:37, Sir Elrond napisał:

Czy można na czymś jeździć albo latać tak jak to jest w przypadku world of warcraft ?

Nie - są w jednym miejscu na pustyni takie fajne czerwie, ale nie są to mounty z WoW''a. Czegoś takiego tutaj nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zrobołem już pare questów i stwierdzam że fajna gra :P.
Jeszcze mam 8 h i 40 minut do wykorzystania jutro ;).
Walgierz
Jak znalazłeś gildie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:39, vBoguSv napisał:

Ok małe liczenie dla twojego przykładu:
Xunaki - 120rp raz na ~28dni = 24 klucze

zarejestrowanie - jednorazowo 5 minut. obstawienie wyniku, łącznie z poszukiwaniem dobrego cynku na forach - 30 minut raz na miesiąc.

Dnia 29.09.2008 o 21:39, vBoguSv napisał:

Farm elit Zaishenów to bodaj 6k/dzień czyli 168k w 28 dni = 33 klucze

30 minut dziennie, po 30 dni. omg, get a life! ;]


walgierz -> tobie też? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:51, lukase napisał:

Walgierz
Jak znalazłeś gildie ?


Budo mi znalazł ^^
I trafiłem na najlepszą w grze ;]
Polecam forum gw.pl i tam wątek rekrutacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie, to nawet kupno tego tytułu byłoby cholernie drogie - 90-100kk , licząc jeden klucz za 4.5-5k , co jest kwotą dość sporą :) Licząc na ecto, to byłoby to ok.23k jednostek ;)
Ofc, pewna część ma wieeelką szansę się zwrócić, ale na ten tytuł, jak już napisałeś, potrzeba sporych funduszy (które da się zebrać, ale trzeba by był lekkim no-life, tzn. farm, farm, farm :) ) , nawet na rozkręcenie tytułu - nawet wtedy dalsza kontynuacja zależała by od fartu. Jakby w GW były banki, to bym pożyczył te 100k platynek i spróbował, a tak to bardzo nie ma opcji ;)

Pozdrawiam
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:03, Azrathel napisał:

Vasilli kiedyś liczył na czuja, że na wymaksowanie tego tytułu farmem elite zaishenów
potrzeba 50 lat :P

Będę miała co robić na starość :P

A z Xunlai Tournament House nie miałam okazji się bawić, opowiesz o tym co nieco? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:29, lukase napisał:

A to jak ludzie mogą grać w to rok już ?
Przecież kampanie się przechodzi kilka miesięcy a później non stop pvp a ktoś mówił że
właśnie gracze raczej nie bawią się pvp tylko questami.

A ja przeszedłem Factions i Prophecies w ok. 40 dni - 230h... Zadania poboczne, główne, misje itp.

Teraz bawię się na Bitwach Sojuszy, ale jak to jest, że codziennie gra zabiera mojej gildii uznanie? Trochę mnie to wkurza, bo poświęciłem swój czas i oddałem 70tys. pkt. w ciągu 5 dni. A tu nagle znika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 22:13, Magwisienka napisał:

A z Xunlai Tournament House nie miałam okazji się bawić, opowiesz o tym co nieco? :)

http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=31912&st=0
Wszystko ładnie opisane. ;]

Dobre źródło zysku.Klucze można sprzedać albo zaryzykować i otworzyć Zaishen Chesta. Ostatnio mi Everlasting wypadł. A właśnie, trzeba go opchnąć bo zalega w storage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Znika, bo inaczej to gildie przodujące by już miały po sto czterdzieści trylionów i zera na ekranie by się nie mieściły ;]

KrzychoCJ gimme, gimme :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze zrozumiałem z tym obstawianiem? Nic nie można stracić? Po prostu obstawia się, czeka i odpowiednio wygrywa daną liczbę pkt., która jest zamieniana na pkt. turniejowe (5-9 pkt., to 50 Tournament Reward Points). Za taką ilość można już przecież dostać zbroje o Tolkano! W czymś się musiałem pomylić, ale czas mnie goni, bo jutro szkoła...

P.S Można zbroję dostać - oczywiście, ale wcześniej trzeba wykupić 50 podstawowych zbroji... Czylli należałoby zdobyć ok. 1000 rp. Na dodatek zbroja tylko do PvP. Jednak wolę sobie zbierać pkt. Baltazra i zamiast teraz wydawać je bezsensownie na odblokowywanie umiejętności, powydaje je na klucze Zaishen. Dobrze się sprzedają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować