Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 23:00, Grinczar napisał:

Czy ja dobrze zrozumiałem z tym obstawianiem? Nic nie można stracić? Po prostu obstawia
się, czeka i odpowiednio wygrywa daną liczbę pkt., która jest zamieniana na pkt. turniejowe
(5-9 pkt., to 50 Tournament Reward Points). Za taką ilość można już przecież dostać
zbroje o Tolkano! W czymś się musiałem pomylić, ale czas mnie goni, bo jutro szkoła...

Nie pomyliłeś się. Nic nie można stracić. Za 5 TRP możesz dostać Zaishen Key, a te na amerykańskich serwerach można łatwo po 5k sprzedać, więc wychodzi 1k/1TRP :> Xunlai Tournament House jest naprawdę najlepszym źródłem kasy w grze, bo daje jej zwykle dużo i właściwie za nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może jednak poświęce temu tematowi troszkę czasu. Obstawianie to kilka chwil, a zawsze jakieś klucze mogą wpaść, co daje 5k. Poza tym jeszcze granie PvP na BS i także klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 23:03, KrzychoCJ napisał:

@Budo
Nie ma nic za darmo. ;p


Ale daj miiiiiiiiiiiiiiiiii :(

no, ehh, nie wiem no, mogę się rozebrać, zatańczyć, coś w tych kimatach...

/xD/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 21:51, lukase napisał:

zarejestrowanie - jednorazowo 5 minut. obstawienie wyniku, łącznie z poszukiwaniem dobrego
cynku na forach - 30 minut raz na miesiąc.


Wiesz, z tym szukaniem po forach to tak jakby iść z kumplem w drużynie, ty afkujesz on farmi. Cały bajer w obstawianiu polega właśnie na oglądaniu tego jak gra czołówka i wyciąganiu na podstawie tego wniosków. Przy okazji możesz podejrzeć jak grają inni twoimi profesjami przez co nauka jest krótsza, a punkty RP to wpadają tak przy okazji ;]

Dnia 29.09.2008 o 21:51, lukase napisał:

> Farm elit Zaishenów to bodaj 6k/dzień czyli 168k w 28 dni = 33 klucze
30 minut dziennie, po 30 dni. omg, get a life! ;]


Tfu, nie get a life, a nuuuuda. Poza tym co to jest 30min. A farm fb na klucze na zaishenach to dla mnie głupota, bo jest nudne (jak każdy pve farm), no i zwyklymi farmami da sie wyciągnąć w te 30min więcej niż 5k za które z pocałowaniem dłoni ktoś sprzeda ci klucze w GToB. Wole grac gvg, lub od biedy ra gdy brakuje 1-2k do klucza na koniec dnia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 23:00, Grinczar napisał:

Dobrze się sprzedają?


Wejdz tylko do GToB na dystrykt USA a zobaczysz ;)
A co do Xunlai to fajnie, że ktoś poruszył ten temat ;) Teraz chociaż wiem o co mniej więcej tam chodzi ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 23:37, vBoguSv napisał:

Wiesz, z tym szukaniem po forach to tak jakby iść (...)

czasami jest to niezbędne, gracze zmieniają nicki, przechodzą do innych gildii, zakładają nowe gildie (dla zmyły? o_O) - czasami trudno się połapać i można stracić trochę punktów, lepiej sprawdzić aktualne wiadomości na gwguru :)

Dnia 29.09.2008 o 23:37, vBoguSv napisał:

to dla mnie głupota, bo jest nudne (...)

dla mnie też, dlatego podałem przykład z obstawianiem Turnieju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat do bycia na bieżąco podglądanie typowań innych na guru nie jest potrzebne, choć wymaga to trochę regularności przy śledzeniu powtórek (z turniejów przede wszystkim). Ale wtedy można przeczytać na kanale obsa co mają do powiedzenia lepiej poinformowani we wszystkich transferach/smerfowaniu, czy zobaczyć że nowa nieznana gildia, która wygrywa 3 z rzędu turniej na tydzień przed finałami to nie są nowicjusze i wypda im się przyjże bliżej.
Warto też śledzić dział handlu na forum QQ czy guru żeby głupio nie postawić na jakąś sprzedaną gildię/konto. Jeśli chodzi o zmianę nicków, to to najbardziej boli przy obstawianiu HB bo spora część ludzi z czołówki ma po kilka kont i nigdy nie wiadomo na którym wyjdą, ale w tym przypadku nawet inne fora mogą nie pomóc. Z kolei gracze GvG zwykle podobnie nazywają swoje postacie, nawet na kolejnych kontach (chyba ze sprzedali główne i chcą się odciąć od tamtego nicku), coby być lepiej rozpoznawalnymi. Ale zainteresowanym faktycznym obstawianiem, a nie darmowymi RP, nie sprawia to wszystko większych problemów.

A jak ktoś chce bez wysiłku dostać trochę kluczyków, jego wola i możliwość. Zawsze to (dużo) mniej obciachowe od żebrania w Kamadanie, bo chociaż nikt tego nie widzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, normalnie w trakcie przeglądania różnych polskich gildii natrafilem na nazwę, która mnie powaliła xD
Gdzie Som Ektosy [Nima]

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre. :D
A gdzieś na forum gw.pl był temat ze śmiesznymi nazwami gildii.

Kilka ode mnie. ; p
We Play With One Hand [WANK]
We Give You Cookies For Hoh [DEAL]
We Interrupt Frenzy With [Gale]
Gwen Is Preg [NanT]
Rurik Drops the [SOAP]

A i po wczorajszej dyskusji poszedłem obadać te farmienie na Elite Zaishen. Nuda, już wolę RA. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farm to monotonne nabijanie/zarabianie dóbr wirtualnych, np. najpopularniejszy, złota, lub w przypadku GW:EN, reputacji.
Framy przeprowadzasz w specjalnych lokacjach, w których szybko można zarobić/nabić punkty, często specjalnymi buildami, najczęściej w Trybie Zaawansowanym.

A zbroi przyspieszających regenerację energii z tego co wiem, nie ma, można co najwyżej ją spowolnić, lecz za jej dodatkowe punkty (mod zealous do broni), lub zwiększyć jej poziom (insygnia i runy do pancerza, różne mody do broni).

edit- sposoby farmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:20, Cieju09 napisał:

Może i jestem cemny, ale co to znaczy farmic??

tłuc w kółko te same potwory specjalnie dobranym zestawem umiejętności w celu zarobienia złota / zdobycia określonych przedmiotów :)

Dnia 30.09.2008 o 19:20, Cieju09 napisał:

I kiedy zaczną się pojawiać zbroje które
będą dawać szybsza regeneracje many?

dobre, dobre - ale to nie ta gra ;] jak wyprztykasz się z energii grając elkiem (który średnio ma jakieś... 80? 90 punktów?) to znaczy, że kiepsko Ci idzie ze składaniem buildów :P spróbuj dobierać skille, które pozwalają odzyskiwać trochę energii (chociażby Fire Attunement - dżiz, nie wiem czy napisałem poprawnie nazwę -_-, jeśli korzystasz z czarów magii ognia. niewielki odzysk, ale zawsze coś :)). to żadna zabawa, ale na początek poprzeglądaj gotowe buildy na pvxwiki, wybierz coś ładnego - jak nabierzesz doświadczenia to sam będziesz je składał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam tylko 10 lvl i z magi ognia jakies 5 czarów, najsilniejszy to kula ognia i deszcz ognia (nie meteorytów), a tak to używam flary czy jakos tak (taki czar co zabiera 5 pkt many).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna ta gra jest jedyna w swoim rodzaju xD teraz z moją ekipą (uzdrowicielem, elementalistą, wojownikiem i mną) idziemy se questa zrobić :P.
Thx all za pomoc szczególnie temu co dał mi triall key.
Napewno kupie gre ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ale już nie mogłem edytować posta.
Jak to możliwe żę mam 5 lvl i żadnego questa do wykonania obleciałem wszystkich npc-tów w klasztorze i w wiosce i żaden nie miał dla mnie questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się skończyły akurat w tych miejscach. Wykonuj główne questy a jak nawet głównego questa nie masz to pewnie musisz zrobić misję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować