Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 21:12, lukase napisał:

gdzie moge ją zacząć ?

W Minister Cho''s Estate.

EDIT:
BTW wiki.guildwars.com, wpisujesz missions i masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:12, lukase napisał:

Ale jaką misje, gdzie moge ją zacząć ?


W Factions misję zaczyna się poprzez wejście do określonego miasta (w Nightfall lokacja bez wykonanej misji pulsuje na mapie otwieranej klawiszem ''m''), tam pod opcją zarządzania drużyną będzie opcja ''Rozpocznij misję''. Klikasz i Twoja drużyna zostaje przeniesiona do lokacji, w której misję się wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało prawdopodobne, żebyś miał już wykonywać misję, mając dopiero 5 level. Na pewno nie przeoczyłeś jakiegoś NPC''a? Zaglądałeś do tego zakątka, w którym wylądowałeś, kiedy pierwszy raz dostałeś się do Klasztoru? Tam gdzie stoją mistrzowie.
A na marginesie, W GW nigdy nie jest wymagany konkretny level, żeby móc wziąć jakiś quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 21:23, lukase napisał:

Wybrałem nekromante moja ulubiona profesja ale jestem wojownikiem dobrze zrobiłem?


Czyli, że... Twoja główna postać to warrior, ale jako drugą klasę wziąłeś necro, bo to nim chciałbyś grać?
Nie, nie zrobiłeś dobrze, warrior wykorzystuje z necro mało skilli, lepiej wziąść monka na początek, to zawsze dobry wybór dla nowicjusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myśle.
E tam to sę w tym tygodniu już nie pogram bo mama będzie w domu :/.
Trudno, a możę jest jakiś sposób na przedlużenie triala, albo mogę teraz zacząć triala np. nightfalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był tak dobroduszny to prosze o przesłanie na email: lolnik1@poczta.onet.pl trial keya obojętnie jaka część oprócz factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 21:49, lukase napisał:

Jakby ktoś był tak dobroduszny to prosze o przesłanie na email: lolnik1@poczta.onet.pl
trial keya obojętnie jaka część oprócz factions.


Chłopie... na prawdę nie jesteś wstanie ruszyć się z domu do empiku i kupić sobie za 5 zł (ojej jaki majątek ^^) triali do wszystkich części ;P? Zaoszczędzisz sobie czekania ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym poszedł do empiku to odrazu gre bym kupił ale mama mi nie pozwala kupować więc musze po kryjomu ;). A ejstem już pewny żę gra jest fajna ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:05, lukase napisał:

Ja jakbym poszedł do empiku to odrazu gre bym kupił ale mama mi nie pozwala kupować więc
musze po kryjomu ;). A ejstem już pewny żę gra jest fajna ;).

Co za problem... Mówisz, że chcesz 5zł na pizzę, bo idziesz z kolegami, czy coś, idziesz do salonu Empiku i już. Możesz też powiedzieć, że po prostu chcesz kupić grę za 5 zł i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc mam GW:Factions i gram Mnichem. Zastanawiam się nad kupnem następnego dodatku tylko nie jestem pewien który zakupic? Podstawke? Nightfall? Czy może Eye of the North? Które polecacie? (walgierz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:05, lukase napisał:

Ja jakbym poszedł do empiku to odrazu gre bym kupił ale mama mi nie pozwala kupować więc
musze po kryjomu ;). A ejstem już pewny żę gra jest fajna ;).


Kupić triala za 5zł Ci nie pozwala? No cóż nie skomentuję tego ;P... A co do kupienia gry... Nie dziwię się, że Ci nie pozwala 60 zł nie chodzi piechotą i wymusić na rodzicach zostawia wyrzuty sumienia ;P. No chyba, że masz tą kasę to wtedy nasuwa się pytanie dlaczego się czepia twojej kasy? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie brałem i nie dostawałem od rodziców kieszonkowego ani grosza ;) i nie żebrałem .
Teraz rodzice zabrali kase na meble ale chyba ze 100 zł mi zostało w drobniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:17, lukase napisał:

Ja nigdy nie brałem i nie dostawałem od rodziców kieszonkowego ani grosza ;) i nie żebrałem
.
Teraz rodzice zabrali kase na meble ale chyba ze 100 zł mi zostało w drobniakach.

Po co więc wyznajesz nam problem swego życia, jak to mama nie da kasy na triala skoro sam masz kasę? Nie pomyślałeś o innych możliwościach? Że forsę już posiadasz?

Błagam, nie odpisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:07, bardek napisał:

Tak więc mam GW:Factions i gram Mnichem. Zastanawiam się nad kupnem następnego dodatku
tylko nie jestem pewien który zakupic? Podstawke? Nightfall? Czy może Eye of the North?
Które polecacie? (walgierz) :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41524&u=7
Przeczytaj ten poradnik, powinien dać ci pewne wyobrażenie.

@walgierz. Może byłoby dobrze wkleić ten link do pierwszego postu. Rzadziej pojawiałyby się tego typu pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:48, Qamar napisał:

@walgierz. Może byłoby dobrze wkleić ten link do pierwszego postu. Rzadziej pojawiałyby się tego typu pytania.


Mówisz i masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 23:47, walgierz napisał:

> @walgierz. Może byłoby dobrze wkleić ten link do pierwszego postu. Rzadziej pojawiałyby
się tego typu pytania.

Mówisz i masz.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:07, bardek napisał:

Tak więc mam GW:Factions i gram Mnichem. Zastanawiam się nad kupnem następnego dodatku
tylko nie jestem pewien który zakupic? Podstawke? Nightfall? Czy może Eye of the North?
Które polecacie? (walgierz) :)


Brałbym Nightfall, albo Eye of the North- podstawka będzie zbyt nudna dla kogoś kto zaczął od Factions ;]
Z naciskiem na Nightfall ze względu na skille.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 22:07, bardek napisał:

Tak więc mam GW:Factions i gram Mnichem. Zastanawiam się nad kupnem następnego dodatku
tylko nie jestem pewien który zakupic? Podstawke? Nightfall? Czy może Eye of the North?
Które polecacie? (walgierz) :)


Budo ma rację, że Prop może Cię trochę rozczarować jeśli zacząłeś od faction. Ale ja na ten przykład GW bez Propa sobie nie wyobrażam - choćby ze względu na skille. Proponuję kupić wszystkie po kolei, ale w kolejności NF-Prop-GWEN ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować