Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

To nie tak. Tutaj główną siłą jest odpowiedni dobór własnych umiejętności i ludzi w drużynie (lub komputerowych odpowiedników w postaci heros i henchmans). Nie ma tak, że dwójka tych samych elementalistów walczy identycznie, bo jeden może np. być nastawiony na obszarowe czary, a drugi na podpalanie wroga itp.
Osiągnięcie max 20 levela nie jest końcem gry, lecz jej początkiem. Potem znów awansujesz lecz nie w levelu. Pasek z xp nie znika i nie staje w miejscu. Gdy dojdzie do końca ponad 20 lvl dostajesz dodatkowy punkt umiejętności, który można zużyć u Skill Trainer, by nauczyć się umiejętności dla siebie, albo po prostu odblokować ją dla hero (a tu bez odpowiednich umiejętności jesteś właściwie nikim).
Do PvP i tak używam osobnej postaci tylko do tego trybu.
Do tego pamiętaj, że Guild Wars to nie jest typowy MMO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 22:53, Krejt napisał:

Uwaga dla wszystkich proszących o trial keye: w Empikach jest dostępne pudełko z czymś,
co nazywa się Guild Wars: Pakiet Startowy. DVD Box zawiera płytę z klientem (czyli nie
trzeba ściągać całości z netu bądź -image) oraz trial key do Prophecies + Factions +
Nightfall. Całość kosztuje marne 4,90 zł i kupno tegoż to chyba najlepsza metoda na sprawdzenie
gry przed wydaniem większej ilości pieniążków.


Czy ja wiem? Czy warto. Jeśli już to najlepiej kupić od razu całość. I bawić się na całego.

PS. Jak ktoś chcę mogę oddać dwa klucze trial. Do Guild Wars Factions 10h do grania przez 2 tyg. Wystarczy napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 14:05, kacper422 napisał:

Czy ja wiem? Czy warto. Jeśli już to najlepiej kupić od razu całość. I bawić się na całego.


No właśnie nie. Sam wolałem skorzystać z możliwości przekonania się czy rozgrywka w GW mi się spodoba czy nie (spróbowałem triala Factions i już wiedziałem, czy będę grać czy nie). I lepiej się upewnić niż potem żałować, bo może wielu się GW podoba, ale nie każdemu musi taki rodzaj rozgrywki odpowiadać. IMHO warto te 5 złotych, o których mówi Krejt poświęcić na triala do trzech kampanii + gotowy klient na płytce (czyli zaoszczędzenie sobie długiego, przykrego i nudnego pobierania plików z Sieci).

Sam mogę oddać klucz 10h/14days do kampanii Nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Triale z Pakietu Startowego są o tyle fajne, że działają dłużej niż te standardowe. Jest to odpowiednio 14 dni lub 20 godzin gry, w zależności co upłynie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:50, Krejt napisał:

Triale z Pakietu Startowego są o tyle fajne, że działają dłużej niż te standardowe. Jest
to odpowiednio 14 dni lub 20 godzin gry, w zależności co upłynie szybciej.


Aaa no nieźle ^^ o tym nie wspomniałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 15:50, Krejt napisał:

Triale z Pakietu Startowego są o tyle fajne, że działają dłużej niż te standardowe. Jest
to odpowiednio 14 dni lub 20 godzin gry, w zależności co upłynie szybciej.

E, to spokojowo mozna przejsc Factions na takim trialu. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę prosić żeby ktoś mi zaznaczył na jakimś screenie mapki gdzie leży ten flet od Gwen z Pre-searing Ascalon? Bo już tak długo go szukam i mam dość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:17, gothicsheep napisał:

> Triale z Pakietu Startowego są o tyle fajne, że działają dłużej niż te standardowe.
Jest
> to odpowiednio 14 dni lub 20 godzin gry, w zależności co upłynie szybciej.

E, to spokojowo mozna przejsc Factions na takim trialu. ;D


Właśnie też prawda :/ A powiedzcie mi jestem nowy. Co robić jak wbije 20 lvl i przejdę kampanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 17:52, ShaDoW Energy napisał:

Słuchajcie, widzieliście w empiku wersję trialowe ? Za 5 zł macie 14 dni grania za free
we wszystkie 3 części GW oprócz GWEN.


Krejt już o tym pisał, fajna rzecz.

kapistar1---> na zewnątrz Ascalon city przy rzece poszukaj, tam gdzie się skale krecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:35, lukase napisał:

Podstawke ściągnęłem.

W kliencie zawarte są wszystkie kampanie, kodem po prostu je odblokowujesz. Nie ma czegoś takiego, że ściągnąłeś tylko podstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:47, lukase napisał:

To właśnie czekam na ten kod możę ktoś się zlituje z gramu xD.
lolnik1@poczta.onet.pl

Ciagłym podawaniem maila chyba nic nie zdziałasz. Proponuje poczytać poprzednie posty, tam ktoś mówił że ma klucze i może oddać, a pozatym Krejt pisał że w Empiku można kupić 20h triala za 4,90zł. Więc trochę samodzielności życzę:F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:56, lukase napisał:

Ale poco ja mam biegać specjalnie do empiku po triala to już lepiej odrazu gre kupić
za te 5 dych ;).


dziwna logika, wydawać 50 zł na grę, która może Ci się nie spodobać... płacisz 5 i możesz przetestować, jak to wszytko wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:00, lukase napisał:

Tyle że do empiku to troche drogi jest a poza tym to już dzisiaj jest zamknięty.

Jutr też jest dzień :F

Dnia 29.09.2008 o 19:00, lukase napisał:

Naprawde nikt nie ma trial keya do przesłania ?

Naprawde nie ma w tobie kszty samodzielności?!
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=45641
http://forum .gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=45640
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62 &pid=45637
Mam nadzieję że jescze czytać za ciebie nie muszę co? Dla podpowiedzi (boje się kolejnego pytania), czytaj końcówki postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować