Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2009 o 22:54, gothicsheep napisał:

Az cisnie sie na usta... O rly?


Ya, rly.

Dnia 04.09.2009 o 22:54, gothicsheep napisał:

Czytasz w ogole posta, na ktorego odpowiadasz? Na RA, owszem, mialem ogarnietych ludzi
startujac z intera czy koreana. TERAZ NIE.


Oczywiście, że czytam i bardzo dobrze, że teraz jest jak jest. Ty jesteś po prostu za tym, żeby ra nie było do końca random, ja jestem za pełnym randomem i to jest proste. Bo musisz przyznać, że wałki z disami, które zawsze miałem gdzieś, to wpływanie na losowość dobierania teamów.

Dnia 04.09.2009 o 22:54, gothicsheep napisał:

Ta, wczesniej byl to random klas, teraz jest random bezmozgich noobow, ktore rozprzestrzenily
sie z ameryki i europy po wszystkich disach.


Ma być random wszystkiego- nie odpowiada Ci, to nie graj, bo tylko słyszę marudzenie na zmianę, która ewidentnie przybliżyła tryb do tego, czym miał być w założeniu.

Dnia 04.09.2009 o 22:54, gothicsheep napisał:

No i btw. IMO za malo grales/poznales RA, by to po prostu dostrzec. ;]


Oo, chcesz się licytować? Po co? Teraz większość czasu w grze spędzam na RA i mi się podoba jak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 23:01, Budo napisał:

> Az cisnie sie na usta... O rly?

Ya, rly.

> Czytasz w ogole posta, na ktorego odpowiadasz? Na RA, owszem, mialem ogarnietych
ludzi
> startujac z intera czy koreana. TERAZ NIE.


Oczywiście, że czytam i bardzo dobrze, że teraz jest jak jest. Ty jesteś po prostu za
tym, żeby ra nie było do końca random, ja jestem za pełnym randomem i to jest proste.
Bo musisz przyznać, że wałki z disami, które zawsze miałem gdzieś, to wpływanie na losowość
dobierania teamów.

RA bylo swietnym randomem, disy odzwierciedlaly swoj poziom i kazdy mogl wybrac sobie odpowiednia poprzeczke. Noobki bily sie ze soba na ameryce i euro, ci lepsi i ogarniajacy na interze, a elita na koreanie. Teraz tak nie ma, a wiec rywalizacja i przyjemnosc czerpana z gry na tym wyzszym poziomie spadla (TA nie wchodzi w rachube, wiec prosze mi z tym nie wyjezdzac. A czemu, to wyjasnilem juz wczesniej). No ale jezeli podoba Ci sie granie o boku nieogarniajacych graczy, z ktorymi osiagniesz maximum 2 zwyciestwa, to ok - masz do tego prawo. Ja nie lubie tracic czasu.

Dnia 04.09.2009 o 23:01, Budo napisał:

> Ta, wczesniej byl to random klas, teraz jest random bezmozgich noobow, ktore rozprzestrzenily

> sie z ameryki i europy po wszystkich disach.

Ma być random wszystkiego- nie odpowiada Ci, to nie graj, bo tylko słyszę marudzenie
na zmianę, która ewidentnie przybliżyła tryb do tego, czym miał być w założeniu.

Sie zobaczy, narazie i tak dobije do nastepnego ranku. Ta drastyczna zmiana byla smieszna tylko przez pierwsze walki, potem zaczelo to juz irytowac...

Dnia 04.09.2009 o 23:01, Budo napisał:

> No i btw. IMO za malo grales/poznales RA, by to po prostu dostrzec. ;]

Oo, chcesz się licytować? Po co? Teraz większość czasu w grze spędzam na RA i mi się
podoba jak zrobili.

Nie chce sie licytowac, tylko sam napisales, ze grales z kolesiami z ameryki, wiec nie dziwi mnie takie podejscie, bo dla Ciebie i tak jest w zasadzie jak po staremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, nie uważasz że powinien być jakiś skill matched? Jako że RA będzie jedynym miejscem do bicia gladów to czemu mam się użerać z noobami, skoro wcześniej nie musiałem ? "Ić sobie na inne tryby i otczep sie!!!111" tutaj nie ma sensu bo TA idzie do kasacji. Zamiast tego debilizmu mogli po prostu zrobić balans i skasować wszystkie disy na RA poza kore, id, ad, ee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 07:34, Infinitas napisał:

Budo, nie uważasz że powinien być jakiś skill matched?


Jeszcze raz odsyłam do słownika.

Dnia 05.09.2009 o 07:34, Infinitas napisał:

Jako że RA będzie jedynym miejscem
do bicia gladów to czemu mam się użerać z noobami, skoro wcześniej nie musiałem ?


Taka uroda tego trybu i tego tytułu. Wcześniej nie musiałeś, bo działał źle. Kartograf jest taki, że trzeba się nachodzić, lightbringer taki, że trzeba trochę pofarmić, na sweet tootha trzeba pieniędzy, a gladiator wymaga nerwów i cierpliwości.

Dnia 05.09.2009 o 07:34, Infinitas napisał:

"Ić
sobie na inne tryby i otczep sie!!!111" tutaj nie ma sensu bo TA idzie do kasacji.


Ale będzie inny tryb w miejsce TA, więc nie marudź. ciągle masz inne miejsca do walki.

Dnia 05.09.2009 o 07:34, Infinitas napisał:

Zamiast
tego debilizmu mogli po prostu zrobić balans i skasować wszystkie disy na RA poza kore,
id, ad, ee...


Eee, serio mówisz, bo nie jestem pewien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ra wczesniej > ra teraz
Grajac wczensiej na korean rowniez dobieralo ludzi losowo i to wlasnei tam walki byly najciekawsze, bo najczesniej grali ze soba mniej lub bardziej myslacy ludzie. jezeli ktos chcial pograc na odrobine nizszym poziomie to wchodzil sobie na eng 1 i tez nie bylo problemu. Za to teraz jezeli nie bawi cie gra z idiotami to na ra nie masz po co wchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 08:53, Budo napisał:

> Budo, nie uważasz że powinien być jakiś skill matched?

Jeszcze raz odsyłam do słownika.

Omfg, co z tego że random to random, bo ma random w nazwie i jest randomem? Niech to będzie i losowe, byle można było oddzielić nuby od średnich i pr0...

Dnia 05.09.2009 o 08:53, Budo napisał:

> Jako że RA będzie jedynym miejscem
> do bicia gladów to czemu mam się użerać z noobami, skoro wcześniej nie musiałem
?

Taka uroda tego trybu i tego tytułu. Wcześniej nie musiałeś, bo działał źle. Kartograf
jest taki, że trzeba się nachodzić, lightbringer taki, że trzeba trochę pofarmić, na
sweet tootha trzeba pieniędzy, a gladiator wymaga nerwów i cierpliwości.

Wcześniej nie wymagał/wymagał dużo mniej -_-'' A ciekawy jestem, podoba Ci się teraz granie na RA? Lubisz użerać się z nubami, i startować 10 razy coby wbić 1k fb i żadnego glada? To znaczy że jesteś wyjątkiem i masochistą :D

Dnia 05.09.2009 o 08:53, Budo napisał:

> "Ić
> sobie na inne tryby i otczep sie!!!111" tutaj nie ma sensu bo TA idzie do kasacji.


Ale będzie inny tryb w miejsce TA, więc nie marudź. ciągle masz inne miejsca do walki.

Zobaczymy co z tego będzie :S

Dnia 05.09.2009 o 08:53, Budo napisał:

> Zamiast
> tego debilizmu mogli po prostu zrobić balans i skasować wszystkie disy na RA poza
kore,
> id, ad, ee...

Eee, serio mówisz, bo nie jestem pewien?

No a co? Synce się zaczęły kiedy dali dostęp do disów gdzie nikt nie gra, więc startując miałeś w teamie tylko te 4 osoby co akurat przebywają na danym disie. Jakby zostawić tam tylko te najbardziej zaludnione disy to by wszystko było cholera w porządku... +jeszcze zbalansować grę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:35, Infinitas napisał:

No a co? Synce się zaczęły kiedy dali dostęp do disów gdzie nikt nie gra, więc startując
miałeś w teamie tylko te 4 osoby co akurat przebywają na danym disie. Jakby zostawić
tam tylko te najbardziej zaludnione disy to by wszystko było cholera w porządku... +jeszcze
zbalansować grę :O


Nie wpadłeś, że wszyscy ze skasowanych disów przenieśliby się na te co zostały i byś miał to co jest teraz? W jednym poście chwalisz i krytykujesz to samo rozwiązanie :P
Poza tym nie ma kasowania disów, to co proponujesz to tylko teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 14:52, Budo napisał:

> No a co? Synce się zaczęły kiedy dali dostęp do disów gdzie nikt nie gra, więc startując

> miałeś w teamie tylko te 4 osoby co akurat przebywają na danym disie. Jakby zostawić

> tam tylko te najbardziej zaludnione disy to by wszystko było cholera w porządku...
+jeszcze
> zbalansować grę :O

Nie wpadłeś, że wszyscy ze skasowanych disów przenieśliby się na te co zostały i byś
miał to co jest teraz? W jednym poście chwalisz i krytykujesz to samo rozwiązanie :P
Poza tym nie ma kasowania disów, to co proponujesz to tylko teoria.

Lul, wat? :E Przecież wszyscy grają na eu english, american english, asian korean, international 1 :) Niemcy, francuzi, polacy by poszli na eu english i tyle :O Co za różnica? Reszta disów jest wyludniona i służyły one do synców co najwyżej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 13:35, Infinitas napisał:

Omfg, co z tego że random to random, bo ma random w nazwie i jest randomem? Niech to
będzie i losowe, byle można było oddzielić nuby od średnich i pr0...

Ta wasza rozmowa powoli schodzi na psy. ;)

Istotą losowych walk, jest to, żeby nie można było oddzielić.
Od oddzielania są turnieje gdzie najlepsi walczą na końcu z najlepszymi.
A losówka, to losówka. I czy jest sens obrażać się, że z jakiegoś powodu jakieś tytuły stają się trudniejsze do wbicia? Poza tym dla tzw. pro może jest i gorzej, ale dla początkujących ewidentnie lepiej. Dzięki obserwacji lepszych mogą się sami uczyć jak grać. W grupie takich samych żółtodziobów nie ma za bardzo od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 21:47, Olamagato napisał:

Istotą losowych walk, jest to, żeby nie można było oddzielić.
Od oddzielania są turnieje gdzie najlepsi walczą na końcu z najlepszymi.
A losówka, to losówka. I czy jest sens obrażać się, że z jakiegoś powodu jakieś tytuły
stają się trudniejsze do wbicia? .

Ludzi grajacych jakikolwiek tryb pvp jedynie ze wzgledu na title nigdy nie rozumialem, dlatego przedstawie ta sytuacje z mojej perspektywy.
Wczesniej grajac ra na korean disie moglem pograc z normalnymi graczami, grajac nierzadko team buildem, ktory z obecna meta mial niewiele wspolnego. I wlasnie to w tym trybie bylo najlepsze, bo na TA niestety cos takiego bylo niestety niemozliwe.
Teraz wchodzac na RA jestem skazany na gre z najczesciej niemyslacymi ludzmi, ktorzy sa tam jedynie po to aby nabic w koncu to r3 i dodac do HoMa. Taka gra jest przewaznie irytujaca & nudna co skutkuje rage quitem z RA po ok. 4 walkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 22:14, miszcz929 napisał:

> Istotą losowych walk, jest to, żeby nie można było oddzielić.
> Od oddzielania są turnieje gdzie najlepsi walczą na końcu z najlepszymi.
> A losówka, to losówka. I czy jest sens obrażać się, że z jakiegoś powodu jakieś
tytuły
> stają się trudniejsze do wbicia? .
Ludzi grajacych jakikolwiek tryb pvp jedynie ze wzgledu na title nigdy nie rozumialem,
dlatego przedstawie ta sytuacje z mojej perspektywy.
Wczesniej grajac ra na korean disie moglem pograc z normalnymi graczami, grajac nierzadko
team buildem, ktory z obecna meta mial niewiele wspolnego. I wlasnie to w tym trybie
bylo najlepsze, bo na TA niestety cos takiego bylo niestety niemozliwe.
Teraz wchodzac na RA jestem skazany na gre z najczesciej niemyslacymi ludzmi, ktorzy
sa tam jedynie po to aby nabic w koncu to r3 i dodac do HoMa. Taka gra jest przewaznie
irytujaca & nudna co skutkuje rage quitem z RA po ok. 4 walkach.

Tia, koreańcy jadą na gale warach i blackout rangerach i miażdżą te non-skillowe meta buildy ;] Mi się tylko nie podoba to że o ile kiedyś była jakaś granica między noobami a pr0, to teraz wszyscy są wpuszczeni do jednego wora. 30 razy teraz trzeba wejść na RA żeby teambuild był zbalansowany, a nie 4 shock wary w teamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 08:57, Infinitas napisał:

Tia, koreańcy jadą na gale warach i blackout rangerach i miażdżą te non-skillowe meta
buildy ;]

Nie chce mi sie juz sprawdzac co napisalem w poprzednim poscie, ale w kazdym razie chodzilo mi o team buildy.
>4 shock wary w teamie...
wlasnie takie "epicke" teamy sa imo fajne, jezeli grasz z ludzmi ktorzy cos ogarniaja, a nie irytuja cie poziomem swojej gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JESTEM PRO!! Mam od 3 lat 1 część. :DDDD

Planuję kupić 1 jak bozia da to 2.
Jaką wybrać? FC ze względu na AB czy prop? fabula oraz uber skille?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 22:14, Akoss-94 napisał:

Eotn? Pierwsze słyszę :O
A co tam jest takiego "wspaniałego"? :>


Eye of the North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrót rozwinął Fang nieco wyżej, dzięki :)

A dodatek daje skille pve (obecnie konieczne do przyzwoitej gry), dungi, mnóstwo nowych wyzwań mniejszych i większych, multum itemów bynajmniej łatwo i tanio do zdobycia, nieco high-endowych także, poza tym Komnata Chwały ma łączyć konto z kontem do GW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o kupno. Komnata chwały jest godna uwagi kampania tak samo...
Jedno mnie dziwi, że Co bym nie kupił i tak będzie źle xD.
Mając np. fundusz 100pln. kupił bym FC i Propa albo EoTN... Kupię 1 opcję nie mam komnaty chwaly i skilli, a jak kupie 2 opcje nie mam skilli i AB ;D. To chyba se kupie LOTR:Conquest i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie chciałbym miec destroyer sword, mam jedynie nighttfalla wiem ze w eotn jest ktos kto po dostarczeniu składniowy robi, wiec wpadlem na pomysl zeby dac znajomemu wszystko czego potrzeba, onn by wje zaniosl zrobil i oddal mi, ale czy te destroyery nie sa zbindowane do konta po wykonaniu czy moge je zalozyc, a i czy moge do destroyera dodac runke wytrwalosci i glowice miecza ognia , bede wdzieczny za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować