Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 14:47, miodus napisał:

gre pewni kupie we wrzesniu razem z nowym kompem...

Gratuluję wyboru :P Nie wiem jaki masz teraz komputer, ale sądzę, że i tak by ruszyło. ;)

Dnia 27.08.2009 o 14:47, miodus napisał:

pewnie swoja przygode zaczne od podstawki...

Podstawka to dobry wybór - ma najbardziej rozbudowany tutorial. Ja jednak zwrociłbym uwagę na Nightfall, w którym pojawiają się bohaterowie (postacie sterowane przez komputer tak jak najemnicy, z tym że możesz im zmieniać umiejętności, atrybuty i uzbrojenie, co w przypadku najemników jest niemożliwe), którzy ułatwiają rozgrywkę.

>czy to prawda ze gra jest w polskim jezyku
Tak, to prawda, ale wg mnie lepiej grać po angielsku - ułatwi to komunikację z innymi graczami i korzystanie z GW Wiki. Chwilową zmianę języka (z pl na ang lub odwrotnie) można uzyskać także przytrzymując prawy Ctrl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 14:58, Adjatha napisał:

Podstawka to dobry wybór - ma najbardziej rozbudowany tutorial. Ja jednak zwrociłbym
uwagę na Nightfall, w którym pojawiają się bohaterowie (postacie sterowane przez komputer
tak jak najemnicy, z tym że możesz im zmieniać umiejętności, atrybuty i uzbrojenie, co
w przypadku najemników jest niemożliwe), którzy ułatwiają rozgrywkę.


Prop jest bardz dobry na początek. Jeśli chodzi o hero, to można sie bez nich obejść, większość graczy ich ma, więc nie powinno być problemu przez ich brak.

>możesz im zmieniać umiejętności, atrybuty i uzbrojenie, co w przypadku najemników jest niemożliwe

Można też wybierać im postawę - czy mają rzucać się do ataku, bronić się w pobliżu flagi lub odpowiadać atakiem na atak czy też uciekać od walki(najczęściej używane na healerach/protach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy ! Prawdobodnie ktoś ukardł moje konto, wpisuje hasło i pokazuje mi się tabela, że złe hasło a wpisuje dobre, Caps Locka mam wyłączonego, na email nikt mi się nie wkradł tylko ktoś odgadł moje hasło i nie wiem. Co mam robic ? proszę o pomoc. na angielsiej stronie GuildWars jest 404 not found. Proszę bardzo o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobrze przeczytałeś. W skrócie:
- nowy designer/programista w gw live team,
- balance skilli co dwa miechy, za to skille będa konsultowane z community,
- planowana naprawa XTH i rozdanie zaległych punktów,
- jeśli problem z XTH będzie zbyt poważny to pomysł może zostać zarzucony,
- planowana nowa mapa HoH,
- konkurs zrób se hencha,
- możliwe uaktualnieni dla henchy pve,
- naprawienie syncu na RA,
- usunięcie TA oraz HB i zablokowanie tytułu commandera. Wprowadzenie nowego trybu pvp 4v4 Sealed Deck zamiast dwóch usuniętych trybów i nowego tytułu związanego z tym trybem,
- przyznanie się do niewystarczających zasobów ludzi, żeby pracować nad wszystkim naraz, postawienie na większą przejrzystość wobec graczy i wciągnięcie community w aktywną pracę nad grą,
- plany wprowadzenia nowości do halloween i wintersday.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:10, Budo napisał:

- balance skilli co dwa miechy, za to skille będa konsultowane z community,

nie wiem dlaczego mnie to martwi...

Dnia 29.08.2009 o 12:10, Budo napisał:

- naprawienie syncu na RA

jezeli nie bedzie dobierało graczy tak jak teraz, czyli wieksze prawdopodobienstwo otrzymania gracza z disu na ktorym sie aktualnie znajdujemy, to koreanskie dystrykty straca racje bytu :|

Dnia 29.08.2009 o 12:10, Budo napisał:

- usunięcie TA oraz HB i zablokowanie tytułu commandera. Wprowadzenie nowego trybu pvp
4v4 Sealed Deck zamiast dwóch usuniętych trybów i nowego tytułu związanego z tym trybem,

musze szybko wbic r3 zeby dodac tajtla do homa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 13:04, miszcz929 napisał:

> - balance skilli co dwa miechy, za to skille będa konsultowane z community,
nie wiem dlaczego mnie to martwi...


Nie wiem jak oni to widzą, ale nie chodzi tylko o test krewe. Skille będą podane do wiadomości ogólnej na miesiąc przez balancem. Zapowiada się niezły chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 12:10, Budo napisał:

- możliwe uaktualnieni dla henchy pve,


Może dadzą w końcu Stefanowi Server Artery, Gasha i Harmstringa? W końcu by jakoś funkcjonował...

Dnia 29.08.2009 o 12:10, Budo napisał:

- usunięcie TA


To ja ktoś jeszcze nie wywalczył sobie dostępu do HA to od razu będzie mógł tam, wejść, ta?

Dnia 29.08.2009 o 12:10, Budo napisał:

- przyznanie się do niewystarczających zasobów ludzi


To jak przyznanie się Rosji do Katynia. Wszyscy o tym wiedzą, ale sami zainteresowani zaprzeczali dotychczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 14:57, Mithrandir napisał:

To ja ktoś jeszcze nie wywalczył sobie dostępu do HA to od razu będzie mógł tam, wejść,
ta?

11 wygranych na RA chyba wystarczy. Pamiętam, że ja tak odblokowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 15:12, Grinczar napisał:

> To ja ktoś jeszcze nie wywalczył sobie dostępu do HA to od razu będzie mógł tam,
wejść,
> ta?
11 wygranych na RA chyba wystarczy. Pamiętam, że ja tak odblokowałem.


Mój rekord to było właśnie 11, nie odblokowało... Zapytacie: czemu tak mało?" Nie było przeciwników przez parę minut, a 2 osoby leavneły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 13:04, miszcz929 napisał:

> - balance skilli co dwa miechy, za to skille będa konsultowane z community,
nie wiem dlaczego mnie to martwi...

Buff Discorta do 300 AoE dmg, bo gracze narzekają że nie mogą zabić 30 mobów na raz.

Dnia 29.08.2009 o 13:04, miszcz929 napisał:

> - naprawienie syncu na RA
jezeli nie bedzie dobierało graczy tak jak teraz, czyli wieksze prawdopodobienstwo otrzymania
gracza z disu na ktorym sie aktualnie znajdujemy, to koreanskie dystrykty straca racje
bytu :|

Wątpię. Raczej będzie tak że na koreańskim dysie dostaniesz do teamu nuby z english/america... A u przeciwnika podobnie.

Dnia 29.08.2009 o 13:04, miszcz929 napisał:

> - usunięcie TA oraz HB i zablokowanie tytułu commandera. Wprowadzenie nowego trybu
pvp

Hmm. <czyta i niedowierza> <chwiila ciszy> <myśli> <Cry of Frustration> WTF?! To już glad pójdzie się je...w niełaskę, a bić go będzie można tylko na RA? O ja pierdziele... A tu bah, kasują HB zamiast znerfić sina. To już widzę jaki balans będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, może to i dobrze, tak to na TA owniły dual MB/ hexwaye i ciągle mirrory były. Jeszcze jak się ma dobrego rangera z hex removalem to da się przeżyć, ale zazwyczaj team powolutku cierpi od degenu i monk się wypierdziula z ene... Ale to był dobry tryb i tam się wbijało glada. A na HB to same assassiny są, non-stop mirrory. No ale cóż, bo skasować łatwiej niż zbalansować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką prośbę i w niej o zaufanie do mnie chodzi: Może mi ktoś "pożyczyc" na chwilę konto, nie zmienię hasła ani emaila bo nawet jeślibyście mieli pro postac to i tak wolę swojego zabójcę. Chodzi o to że chcę poinformowac znajomych i gildię, że mnie nie będzie, ja nie kradne, ani nie mam zamiaru, jeśliby ktoś mi zaufał to proszę pisac na xfire, lub gg: 594723 dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 20:43, DambialkoX napisał:

Mam wielką prośbę i w niej o zaufanie do mnie chodzi: Może mi ktoś "pożyczyc" na chwilę
konto, nie zmienię hasła ani emaila bo nawet jeślibyście mieli pro postac to i tak wolę
swojego zabójcę. Chodzi o to że chcę poinformowac znajomych i gildię, że mnie nie będzie,
ja nie kradne, ani nie mam zamiaru, jeśliby ktoś mi zaufał to proszę pisac na xfire,
lub gg: 594723 dziękuję.

Weź triala z CD-Action :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 20:43, DambialkoX napisał:

Mam wielką prośbę i w niej o zaufanie do mnie chodzi: Może mi ktoś "pożyczyc" na chwilę
konto, nie zmienię hasła ani emaila bo nawet jeślibyście mieli pro postac to i tak wolę
swojego zabójcę. Chodzi o to że chcę poinformowac znajomych i gildię, że mnie nie będzie,
ja nie kradne, ani nie mam zamiaru, jeśliby ktoś mi zaufał to proszę pisac na xfire,
lub gg: 594723 dziękuję.


A nie macie forum gildiowego? Tam na pewno powinny być kontakty itd. A jeśli to są znajomi to czemu nie masz mp. ich numeru GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2009 o 21:32, Piotrbov napisał:

> Mam wielką prośbę i w niej o zaufanie do mnie chodzi: Może mi ktoś "pożyczyc" na
chwilę
> konto, nie zmienię hasła ani emaila bo nawet jeślibyście mieli pro postac to i tak
wolę
> swojego zabójcę. Chodzi o to że chcę poinformowac znajomych i gildię, że mnie nie
będzie,
> ja nie kradne, ani nie mam zamiaru, jeśliby ktoś mi zaufał to proszę pisac na xfire,

> lub gg: 594723 dziękuję.

A nie macie forum gildiowego? Tam na pewno powinny być kontakty itd. A jeśli to są znajomi
to czemu nie masz mp. ich numeru GG.

On dołączył w tym czasie co Ja.Czyli 20-22. sierpnia więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować