Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 15:58, flymar napisał:

A już mistrzostwo świata gdy mój woj stał na mostku wysooooko nad windriderem i go w tajemny sposób tłukł:|


gra nie rozroznia trzeciej wspolrzednej (Z), dla niej wszystko dzieje sie na plaskiej powierzchni XY
czasem to pomaga, a czasem przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 15:43, Jarzy napisał:

Udało mi sie zrobić TR.Pojawiło sie kilka tłustych scarabów :D Ale za to spotkałem ciekawy
błąd w grze :) Nie stoje na górce jeśli ktoś by sie pytał :) Wszystko dzięki moim nowym necro
Air Max''om :P


Miałem podobny błąd. Zaraz przy wyjściu z Amnoon. Shrine jest na górce a ja stałem w powietrzu obok górki, na wysokości shrine''a. Mogłem nawet troche pochodzić w powietrzu. Gdzieś mam nawet screena. O.. jest.

Mam również screen z pierwszego dnia Battle Isles. Wtedy w Great Temple występowała pewna anomalia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
>gw036.jpg
To ostatnie zdjęcie...
o.O Naprawdę nie widziałeś nowego armoru Rangera? o.O
To że inne, nie znaczy że gra jest zepsuta

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 16:36, Arkadiusz napisał:

> A już mistrzostwo świata gdy mój woj stał na mostku wysooooko nad windriderem i go w tajemny
sposób tłukł:|

gra nie rozroznia trzeciej wspolrzednej (Z), dla niej wszystko dzieje sie na plaskiej powierzchni
XY
czasem to pomaga, a czasem przeszkadza


Jak dla mnie to nie jest takie oczywiste. Spróbój strzelać z łuku z wysokości (znaczy bądź wyżej od przecinika) - jest znacznie większy zasięg, czyli gra jakoś to rozpoznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mostka.Zrobiłem niestety takie ujęcie,że można twierdzić,że stoje na górce,ale tak nie jest.Mostek jest żlożony.To jest wejście do jednego z fortów w misji Dunes Of Despair.Explorowaliśmy sobie mape i własnie dzięki temu bugowi wbiliśmy sie tam gdzie widać :>
Znam te błędy o których piszesz.Też mnie wkurzają,bo AN nic nie robi,żeby je naprawić.Wkurza mnie też kiedy moja postac poleci pare kroków po czym "teleportuje"sie z powrotem w miejsce,z którego zaczęła biedz :/
Latniak->panienki necro mogą bez problemu chodzić w powietrzu.Np.w Elona Reach,tam gdzie stoi Ghost,jest taka kamienna konstrukcja.Jesli sie stanie na jej najwęższym końcu to panienka necro może chodzić w powietrzu.Oczywiście musi ona zacząć tańczyć.

Apropos bugów to obczajcie ten na zdjęciu.Pojawia sie wtedy kiedy podczas pojawiania sie tarczy przebijanej mieczami włączy sie mapę świata albo jeśli sie ma mape już włączoną i skończy sie misja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam te błędy o których piszesz.Też mnie wkurzają,bo AN nic nie robi,żeby je naprawić.Wkurza
mnie też kiedy moja postac poleci pare kroków po czym "teleportuje"sie z powrotem w miejsce,z
którego zaczęła biedz :/


te błędy w Dunes of Despair o których mówicie można potraktowac jako miraże których jest pełno na pustyni (jak np statua wojowniczki w Arid Sea, która wydaje się stać, a gdy się do niej zbliżamy okazuje się że lezy już od dawna wbita w zbocze - i to nie jest bug, gdybyście słuchali Ghostly Hero i czytali co mają NPC do powiedzenia wiedzielibyście , że pustynia ta obfituje w fatamorgany, ale nie tyle sa to odbicia z innej części pustyni co z przeszłosci)

a co do tej "teleportacji" Twojej postaci to to nie jest bug, tylko lag, i to nie zalezy od anet tylko od wielu rzeczy na których oni wpływu nie mają (opóźnienie serwera, połączenie przekierowane przez kila central, duże obciążenie sieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tak na prawde po mimo tych "kilku" :) bugów to Gw jest na prawde swietna gra a np. to o czym wspomniaj psychoszajber teleportowanie postaci podczas jakiejs czynnosci lub czegos moze na prawde zdenerwowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was prośbę. Jaki mam mie build skili do W/M uzywajacy sowrda i tarczy. moj nikc w grxze do Polish Dragon, ale bede gral dopeiro za tydzien bo mi karta padla i dalem do naprawy naszczescei mialem stara zapasowa. z gory dzieki


PS. tak wyglada moj koles przy tej grafice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:53, Selv napisał:

Haha, dzisiaj dostalem mini prince ruika jako age bonus :D


a sakd tak wczesnei miales te gre ?? jak premiera polska byla pod konowke czerwca o ile sie nie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:57, micaa napisał:

> Haha, dzisiaj dostalem mini prince ruika jako age bonus :D

a sakd tak wczesnei miales te gre ?? jak premiera polska byla pod konowke czerwca o ile sie
nie myle


jest wrzesien :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Pomocy! W jaki sposób moge kupic Rago''s Flame Staff ??? Nikt go nie ma na gw.guru tez nie ma. A nie chce miec repliki tylko z oryginalnym skinem. Gdzie mam pissac zeby to kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie.Ja mam Rago''s Flame Staff jeszcze z czasów kiedy farmiłem SF wykorzystując opcje z beczką prochu albo kólkiem żebatym.Oczywiście nie sprzedaje swojego Ragosa,bo jest za dobry :) A tak na serio to spróbuj popytać w Deldrimor War Camp albo sam sie wybierz na farm i módl sie,żeby wypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 21:39, Jarzy napisał:

Nigdzie.Ja mam Rago''s Flame Staff jeszcze z czasów kiedy farmiłem SF wykorzystując opcje z
beczką prochu albo kólkiem żebatym.Oczywiście nie sprzedaje swojego Ragosa,bo jest za dobry
:) A tak na serio to spróbuj popytać w Deldrimor War Camp albo sam sie wybierz na farm i módl
sie,żeby wypadł.


po co party?? :P nie lepiej sie pomęczyć i mieć większe szanse samemu?? :P http://gw.gamewikis.org/wiki/W/N_Grenths/SF_Solo_farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam ten build.Myślałem czy by sie tym nie zając,ale to sie po prostu nie opłaca!Ile musiałbym stracić czasu i nerwów,żeby sie nauczyć tego farmu!To jest chyba tylko dla hardkorowych farmerów a ja do takich raczej nie należe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 07:28, PAZ3R napisał:

Tylko ja mam problemy z wlogowaniem sie na konto w gw?


Mnie ostatnio czasami wywala i nie wiem czemu, bo wcześniej sie to nie zdarzało, ale z logowaniem jeszcze wczoraj nie miałem problemów

Selv---> gratki dopiero teraz zauważyłem że dostałes peta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować