Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ponoć wkrótce. Ja myślę, że z początkiem przyszłego roku. Kto wie, może wcześniej.
Ale tak z innej mańki -> za trudny angielski jest czy grasz w wersję chińską? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 21:07, tytusgit napisał:

Mam pytanko. Kiedy wkońcu pojawi się polski język w grze? Bo postanowiłem, że wrócę do gry
dopiero jak będzie w rodzimym języku ;)


Około premiery Nightfall, czyli 27 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2006 o 21:07, tytusgit napisał:

Mam pytanko. Kiedy wkońcu pojawi się polski język w grze? Bo postanowiłem, że wrócę do gry
dopiero jak będzie w rodzimym języku ;)


do konca tego roku ma sie pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawa sprawa z tym spolszczeniem :D
minimum co strone ktos sie pyta o to kiedy wyjdzie spolszczenie :D
tymczasem ide powalczyc troche na AB ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie bieg do Droknaru to nie oszustwo tylko wykorzystanie możliwości w grze.Ktoś to rozkminił i tyle.AN nie nerfneło biegów w GWP do tej pory,więc im to raczej nie przeszkadza.Mógłbyś też powiedzieć,że czitem jest to,że podczas farmienia zielonych zabijam solo bossa na 28poziomie i 3-4 jego qmpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

twoje argumenty mnie przekonaly :D
ale tak to jest jak gre sie cala ''rozkmini'' od deski do deski...
do tej pory pamietam bardzo ''pamietne'' filmiki z wowa :P czy hl przejsc w 45 minut, albo sequel w 1h15min :P
normalka sie juz robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale już kupienie tam zbroi i potem granie Ascalon czy

Dnia 08.09.2006 o 00:21, Bambusek napisał:

Yak''s Bend Arena to $#@%@#%@#%@#

Rozumiem,że pod tymi znakami kryje sie wyraz "bezcelowość!" :) Nie opłaca sie grac na tych arenach,bo są słabe.

D7->to jest wykorzystywanie gry w sposób przekraczający norme!Chodzi mi o rozkinienie tematów.No bo ile musiał rozkminiać koleś,który np.pierwszy zaczął farmić trolle koło Droknaru,minotaruy w Elonie albo pierwszy wymyślił solo do UW albo SF.Solo SF nie jest jeszcze tak popularne,ale mimo wszystko możliwe.Zadziwiające 0_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 08:31, flymar napisał:

Mam pytanko. Gdzie po Yak''s Bend jest kolejna arena, na której mogą występować postacie powyżej
16 poziomu?

Nie ma takiej. Jak dotrzesz do Lion''s Arch, to możesz popłynąć sobie stamtąd na Battle Isles, gdzie są areny dla postaci 20lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A właśnie, była arena koło Droks i co sie z nią niby stało?
Słyszałem, że przenieśli, ale jakoś jej nie widzę, więc może w ogóle zlikwidowali, na rzecz RA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 10:31, Budo napisał:

A właśnie, była arena koło Droks i co sie z nią niby stało?


No właśnie. Teraz tylko stoi przed nią facet i puszcza jekieś mgliste historyjki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że były jeszcze areny(chyba) w Amnoon Oasis i Henge Of Denravi.Tylko jakoś nigdy sie do nich dostać nie mogłem,bo był zamknięte :/

Pytanie z innej beczki:co jest z bonusem w Thirsty River?Już nie da sie go zrobić dzięki Necrotic Traversal?Próbowałem go ostatnio zrboić,ale po drugiej stronie muru nie było żadnego scaraba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 12:45, Jarzy napisał:

Wiem,że były jeszcze areny(chyba) w Amnoon Oasis i Henge Of Denravi.Tylko jakoś nigdy sie do
nich dostać nie mogłem,bo był zamknięte :/


Była jeszcze jedna koło ember light camp

Dnia 08.09.2006 o 12:45, Jarzy napisał:

Pytanie z innej beczki:co jest z bonusem w Thirsty River?Już nie da sie go zrobić dzięki Necrotic
Traversal?Próbowałem go ostatnio zrboić,ale po drugiej stronie muru nie było żadnego scaraba
:/


Bo nie zawsze tam są. Spawn bywa różny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie zrobić TR.Pojawiło sie kilka tłustych scarabów :D Ale za to spotkałem ciekawy błąd w grze :) Nie stoje na górce jeśli ktoś by sie pytał :) Wszystko dzięki moim nowym necro Air Max''om :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 15:43, Jarzy napisał:

Udało mi sie zrobić TR.Pojawiło sie kilka tłustych scarabów :D Ale za to spotkałem ciekawy
błąd w grze :) Nie stoje na górce jeśli ktoś by sie pytał :) Wszystko dzięki moim nowym necro
Air Max''om :P

A nie ma tam jakiegoś mostku, który "zniknął" po odpowiednim ustawieniu kamery?:)
Mnie wkurza inny bug. Czasem walczę wręcz, ze stworami stojącymi 20m dalej. Po prostu postac stoi i macha mieczem, a przeciwnikowi spada HP. A już mistrzostwo świata gdy mój woj stał na mostku wysooooko nad windriderem i go w tajemny sposób tłukł:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować