Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ej to nie zwiazane z gw a z laczami podobno w sieci jest taki rpogram do przyszpieszania lacza czy wie ktos gdzie mozna go sciagnac o ile jest legalny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Co z naszymi upominkami dla tych którzy odebrali grę mimo opóźnienia? W końcu jakiegoś takiego maila dostałem, w przeciwieństwie do upominku. A może to tylko ja tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 23:59, Bodziotoja napisał:

A ja mam takie pytanko. Co z naszymi upominkami dla tych którzy odebrali grę mimo opóźnienia?
W końcu jakiegoś takiego maila dostałem, w przeciwieństwie do upominku. A może to tylko ja
tak?

Ja też dostałem info o jakimś upominku.Ciekawe co to będzie?PEwnie jakiś długopis albo inna pierdoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wazne ze w ogole jest cokolwiek...
pamietajcie ze nawet taki glupi koszt zwyklego dlugopisu x kilka tysiecy wyniesie niezla sumke + do tego koszt wysylki do kazdej osoby ;]
CDP sam sobie wymierza kare :) na dodatek taka, ktora gryzie w portfel...
a wy jeszcze narzekacie ;P
ja spokojnie poczekam ^^ wiele nie stracilem dostajac paczke dzien po premierze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sadze, ze reven powinien dodac to do pierwszego posta, ze upominek za spozniona dostawe gw:nf dostanie sie z nastepna przesylka jaka wyjdzie od cdp.... bo pytania sa a nikomu sie nie chce szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolvi pytania są i powtarzają się, bo... nikt z CDP nie raczy odpowiedzieć co, jak, kiedy. Nie podoba mi się takie traktowanie ludzi, którzy już i tak dzięki nim mieli mocno zszarpane nerwy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaarrrgghhh! zaraz się wścieknę. Drugi raz pochodzę do szóstej misji i nie mogę jej ukończyć. Misja jest łątwa, niestety zawsze przeszkadzaja mi problemy techniczne. Raz d/c, drugi raz zerwanie linii przez wiatr. Normalnie halny chyba się tu przywiał. Ehh, do trzech razy sztuka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 08:05, Pajonk78 napisał:

Wolvi pytania są i powtarzają się, bo... nikt z CDP nie raczy odpowiedzieć co,
jak, kiedy. Nie podoba mi się takie traktowanie ludzi, którzy już i tak dzięki nim mieli mocno
zszarpane nerwy. :/


Tu właśnie jest odpowiedź na mój temat w sprawie tego upominku i tego co napisali na to :)
Jak by zawsze była ich taka reakcja to by było naprawdę super :)
Mają u mnie plusa :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14343&u=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 11:08, krollkce napisał:

> Wolvi pytania są i powtarzają się, bo... nikt z CDP nie raczy odpowiedzieć
co,
> jak, kiedy. Nie podoba mi się takie traktowanie ludzi, którzy już i tak dzięki nim mieli
mocno
> zszarpane nerwy. :/

Tu właśnie jest odpowiedź na mój temat w sprawie tego upominku i tego co napisali na to :)
Jak by zawsze była ich taka reakcja to by było naprawdę super :)
Mają u mnie plusa :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14343&u=5


A ja mam nadzieję na jakieś super klucze z bonusowymi itemkami/petami/slotami ale chyba sie zawiodę:(

Czy Wam też się nie podoba backtracking w Canthcie? Zamiast powiększania mapy autorzy poumieszczali na trzech terenach z 15 questów:(. No i część miejska jest 100 razy brzydsza od noob island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 11:33, flymar napisał:

Czy Wam też się nie podoba backtracking w Canthcie? Zamiast powiększania mapy autorzy poumieszczali
na trzech terenach z 15 questów:(. No i część miejska jest 100 razy brzydsza od noob island.

I dlatego pisałem kiedyś, że przy Nightfallu Factions wygląda jak amatorska niedoróbka.
Podczas wykonywania misji i questów w "mieście" rzygałem (pardon my French) już tymi slumsowymi klimatami. Zrobione bez żadnego polotu (może oprócz ostatniej lokacji w Tahnnakai Temple i Zin Ku Corridor, bo fajnie wygląda ta gigantyczna "pagoda" nad miejscem pochówku Vizu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję na jakieś super klucze z bonusowymi itemkami/petami/slotami ale chyba sie zawiodę:(

Ale tak jak się wywiążą z tego co napisali będziesz miał coś czym będziesz mógł się pochwalić a nie tylko ze będziesz miał więcej slotów ( których też uważam ze jest za mało ale to nie wina CDProjektu ) lub itemkami bonusowymi ( w sumie slot dodatkowy i itemki dostałeś za zamówienie w sklepie Gram.pl ).

I dlatego pisałem kiedyś, że przy Nightfallu Factions wygląda jak amatorska niedoróbka.
Podczas wykonywania misji i questów w "mieście" rzygałem (pardon my French) już tymi slumsowymi klimatami. Zrobione bez żadnego polotu (może oprócz ostatniej lokacji w Tahnnakai Temple i Zin Ku Corridor, bo fajnie wygląda ta gigantyczna "pagoda" nad miejscem pochówku Vizu).

Każdy dodatek powinien być inny żeby nie było ze coś po prostu kopiują a nic nie dodają.
Jestem ciekawy jak by było tak samo, co byś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, wg mnie factions lepiej mieć niż nie mieć, jest świetnym UZUPEŁNIENIEM GW:P i GW:N, jako samodzielna cześć odstaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 14:02, Selv napisał:

A tam, wg mnie factions lepiej mieć niż nie mieć, jest świetnym UZUPEŁNIENIEM GW:P i GW:N,
jako samodzielna cześć odstaje :(


Ale przecież prawdziwy fan będzie miał każdy dodatek :)
Same Factions to raczej będą mieć tylko ludzie, co kupili ten dodatek jak była jego premiera. A kto zaczyna to kupuje właśnie najnowszy dodatek albo podstawę lub wszystko naraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;] domyslam sie, ze jestem w mniejszosci, ale mi akurat Factions bardzo przypadlo do gustu, imho muza byla o niego lepsza. Prawde powiedziawszy mam Nightfall, ale jakos mnie do niego nie ciagnie,zeby nie powiedziec, ze wrecz odpycha :/. skonczylem kampanie miom starym elementalista i jakos tak bez sensacji. Dla odmiany jestem juz w polowie frakcji nowa asasynka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 14:40, Nos Mucios napisał:

;] domyslam sie, ze jestem w mniejszosci, ale mi akurat Factions bardzo przypadlo do gustu,
imho muza byla o niego lepsza. Prawde powiedziawszy mam Nightfall, ale jakos mnie do niego
nie ciagnie,zeby nie powiedziec, ze wrecz odpycha :/. skonczylem kampanie miom starym elementalista
i jakos tak bez sensacji. Dla odmiany jestem juz w polowie frakcji nowa asasynka :D.


I jesteś dowodem na to ze każdemu się coś innego podoba i że ArenaNet nie zrobiła błędu wypuszczając różniące się dodatki bo dla łazęgo jest coś fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka! dlaczego nie ma jeszcze nightfalla! No ja nie moge zamowilem w pt wyslali w poniedzialek i mialo byc wczoraj lub dzis jest juz 17 a kuriera nie ma! a gdyby mialo isc poczta to listonosz tez nie mial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:42, garrick napisał:

Kurka! dlaczego nie ma jeszcze nightfalla! No ja nie moge zamowilem w pt wyslali w poniedzialek
i mialo byc wczoraj lub dzis jest juz 17 a kuriera nie ma! a gdyby mialo isc poczta to listonosz
tez nie mial!


Sprawdź status przesyłki. I zadzwoń do ich BOKu, jak ich ponaglisz to (podobno) przyjadą do Ciebie tego samego dnia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpie, bo:
1. Juz po godzinach ich pracy
2, zamowilem przez poczte polska, a kiedy zamawialem taka noc kruka to wyslali nawet wczesniej z jakim kurierem nie wiem jak to dziala :(... Poczekam do jutra. Jak nie bedzie jutro to zadzwonie do biura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować