Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 16:47, barteg napisał:

Ma ktoś moze Ssaki sword który sprzeda za 2k i złotą rune dal paragona i fioletową dla Rytualisty
?

Po pierwsze to forum to nie aukcje. ( www.guildwarsguru.com/auctions)
Po drugie jak już coś piszesz to napisz łaskawie POPRAWNĄ nazwę przedmiotu ( miejsca, zbroji etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:47, barteg napisał:

Ma ktoś moze Ssaki sword
?

<hahahah> te SSAKI to mnie rozwaliły, przez chwile myslałem że chodzi o jakieś zwierzęta (jakies rybki albo ptaszki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:08, graczomaniak napisał:

Pewnie nei rozumie angielskiego i nei wie o co chodzi :D:D.

PS. Słownik, google - i wszystko jasne! :D

Prosze nie obrazaj mnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj wielkie sory to miała być odp to bartq-a, a nie do Ciebie.

Hmm w takim razie po co chcesz mieć zdradzoną fabułę? Przychodzi mi do głowy tylko to, że nie rozumiesz o co w niej chodzi, albo nei masz w ogóle Nightfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM PROBLEM KIEDY PRUJE ZMIENIĆ HASŁO W GW WYWALA MI STRONE PLAYNC.COM I MUSZE TAM COŚ ZMIENIĆ ALE NIE WIEM JAK TO ZROBIĆ ZAPOMNIAŁEM HASŁA DO SWOJEGO SOTATNIEGO KONTA I MAM TERAZ PRZERĄBANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to juz prawie wszystko zrozumialem:D a ja cala wyspe przechodzilem z ubraniem + 10 armor:D dzisiaj weszlem tak jak mowiliscie i znalazlem w kamadan ziomka ktory(nie wiem czemu tak tanio)za 20 zlotych dawal ubrania +25 armor.Ale na kontynencie doszlem do ziomka ktory daje +75:Di tez tanio.Wiec mam pytanie czy w swiecie gw nie mozna znalezc pancerzy spodni itp??wiec jezeli chyba +75 jest max to moge kupic i ufarbowac bo juz tego nie zmienie??i o co chodzi bo u tych armor traderow sa np 3 rodzaje kaptorow,wiem ze one roznia sie chyba tylko wygladem ale ktore sa najladniejsze??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie szkoda ze nie zrobili ze zbrojami tak jak z farbkami , ze zanim kupisz mozesz zobaczyc jak bedzie lezec na tobie , z farbkami jest tak ze zanim pomalujesz to mozesz zobaczyc jak bedzie wygladac zbroja po pomalowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:56, graczomaniak napisał:

Ja Cie nie obrażam. Za taką cene można sprzedać spokojnie. Ja tam ufam cenom guru i na tyle
jest ten miecz wyceniony.


To lepiej przestań im ufać...

Większość cen nie jest tam zmienianych od bardzo długiego czasu.

Sskai przeszedł "mass-farm" szczególnie po opublikowaniu buildów do farmienia dla wszystkich klas i zielonym evencie.

Sprzedawanie go za 15k to po prostu czysta kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa to czemu widziałem ostatnio, że ktos chciał go kupić za 12k? Hmm chyba Ci co nie wiedzą gdzie farmić kupują go po cenie na guru. Większośćgraczy tymi cenami sie sugeruje, a ja to chce wykorzystać, bo skoro mam szanse sprzedać coś taniej to czemu nie?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 22:18, graczomaniak napisał:

Taa to czemu widziałem ostatnio, że ktos chciał go kupić za 12k? Hmm chyba Ci co nie wiedzą
gdzie farmić kupują go po cenie na guru. Większośćgraczy tymi cenami sie sugeruje, a ja to
chce wykorzystać, bo skoro mam szanse sprzedać coś taniej to czemu nie?;>


Fakt graczomaniaku :-) Wiekszość graczy sugeruje się cenami guru i myśle że dobrze , musi być jakiś cennik , nie może być wolnej amerykanki ;-) Jednak że powiedzmy sobie szczerze... Weźmy naprzykład takiego Rago''s FlameStaff "Rago''s Flame Staff 70-80k" . Cena narazie idzie w góre i nikogo to nie dziwi ostatnio coś próbowałem farmić w SF ale tak , popierwsze era echo/renewal nukera mineła a szkoda jest dużo lepszy od SS''a który jest tam teraz wykorzystywany. Cena jak najbardziej zgodna , najlepszy staff fire wiec i cena musi byc nie mała. Następnie porównamy dwa łuki pierwszy z nich "Drago''s Flat Bow 40-50k" oraz następny "Urgoz''s Longbow: 90-140k (need updated value)"

Oto Drago''s
Drago''s Flat Bow
Piercing Dmg: 15-28 (req. 9 Marksmanship)
Damage +15% (while Health is above 50%)
Armor penetration +20% (Chance: 20%)
Health +30
Two-handed

Oto Urgoz''s

Piercing damage: 15-28 (req. 9 Marksmanship)
Damage +15% (while Health is above 50%)
Armor penetration +20% (Chance: 20%)
Health +30

Jak sami widzicie staty są identyczne , łuki różnia sie tylko skinami. Wiekszość graczy wybiera Drago''s bowa nie ze względu na dużo mniejsza cene czy też szanse jego znalezienia w tym przypadku większom ale chodzi tutaj o jakość. Twierdzą że Drago szybcij strzela i ma wiekszy zasięg. Prawda sprawdziłem i tak jest. Cena na guru wynosi 90-140 Urgoz Longbowa , gdyby nie to że owy łuk był by bardziej dostępny jego cena nie przekroczyła by 50k. Wiekoszść itemów ma ceny wysokiego tylko ze wzgledu na pochodzenie a nie jakość. Wiele itemów ma zbyt duże ceny lub też nie są one uaktualnione. Dlatego sprzedac dany item po cene jaka znajduje się w "price check" jest coraz trudniej i są one dużo mniejsze. Dlatego radze uwazac z zbyt wygórowanymi cenami bo nie dacie rady sprzedać itemów.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 21:31, żyrafa napisał:

3 rodzaje kaptorow,wiem ze one roznia sie chyba tylko wygladem ale ktore
sa najladniejsze??;)


Najładniejsze są te, które się Tobie podobają. Przecież każdy ma inny gust, więc pytanie trochę dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy armor na kontynenecie to nie jest ostatni. Jest bardzo dużo rodzajów armorów. Najdrozsze kosztują po kilkaset platyn i masę surowców za drugie tyle platyn. Polecam zobaczyć na guildwiki (link wyżej) dział armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:12, oOreVenOo napisał:

w tym przypadku większom ale chodzi tutaj o jakość. Twierdzą że Drago szybcij strzela i ma
wiekszy zasięg. Prawda sprawdziłem i tak jest. Cena na guru wynosi 90-140 Urgoz Longbowa ,
gdyby nie to że owy łuk był by bardziej dostępny jego cena nie przekroczyła by 50k. Wiekoszść
itemów ma ceny wysokiego tylko ze wzgledu na pochodzenie a nie jakość. Wiele itemów ma zbyt
duże ceny lub też nie są one uaktualnione. Dlatego sprzedac dany item po cene jaka znajduje
się w "price check" jest coraz trudniej i są one dużo mniejsze. Dlatego radze uwazac z zbyt
wygórowanymi cenami bo nie dacie rady sprzedać itemów.

Oj PAnie Reven,coś kiepsko zpoprawnością pisania ;) Nie powinno być większą?Co do łuków to Drago jest jednak fajniejszy :D Ten niepowtarzalny wygląd ;) (łuk odstóp do głowy postaci :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować