Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Zwiedzał juz ktoś Ukryte Miasto? Masakra normalnie. Pełno Djinnów i innych mobów. Jest tam fajny quest, wiec warto zwiedzić. Wybrałem się tam w pięcioosobowym party i o dziwo udało mi się wykonac ten quest a do najłatwiejszych nie należy, co widac po nagrodzie - dwa Trade Contracts.
Przypomina mi to trochę takie lochy dla wysokopoziomowych postaci z WoW''a. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:48, HumanGhost napisał:

Nie wiem jak inni ale ja nie bardzo zrozumiałem o co chodzi. ;-)
Możesz przemieszczać się miedzy kontynentami mając więcej rozdziałów. Ale nie martw się, nie
pokażesz kto tu rządzi, bo gra dostosowuje poziom trudności do twojego poziomu i nie licz,
że potworki będą równie słabe jak przy grze niskolevelowcem.

Chodziło mi o to ze te dodatki to w wiekszosci ładnie opakowane psie gówna:D niby cos tam dodaja ale jakos tak jednak nie sadysfakcjonuje to w 100%:D chyba teraz jasne kk lece do mojego bg2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 19:08, Solstheim napisał:

Chodziło mi o to ze te dodatki to w wiekszosci ładnie opakowane psie gówna:D


Ekhmm dodatki? Jak dotąd nieudany był jeden - Factions. Trzeci rozdział jest znakomity, co chyba widać po opiniach powyżej. Nie siej fermentu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:30, HumanGhost napisał:

Zwiedzał juz ktoś Ukryte Miasto? Masakra normalnie. Pełno Djinnów i innych mobów. Jest tam
fajny quest, wiec warto zwiedzić. Wybrałem się tam w pięcioosobowym party i o dziwo udało mi
się wykonac ten quest a do najłatwiejszych nie należy, co widac po nagrodzie - dwa Trade Contracts.
Przypomina mi to trochę takie lochy dla wysokopoziomowych postaci z WoW''a. :-)


Mowisz o misji w Ukrytym Miescie ktorego strzega Djiny? jak ten obszar sie nazywa w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupic Guild Wars,ale nie bardzo orientuje sie jak dokladnie wyglada rozgrywka w tej grze??jak zacząć,jak dołaczać sie do gildii, itd. Prosze o jakis opis,jak istnieje taki topic na forum to sorki,ale nie znalałem.Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:56, 9PAVO1 napisał:

Mam zamiar zakupic Guild Wars,ale nie bardzo orientuje sie jak dokladnie wyglada rozgrywka
w tej grze??jak zacząć,jak dołaczać sie do gildii, itd. Prosze o jakis opis,jak istnieje taki
topic na forum to sorki,ale nie znalałem.Pzdr.


na poczatku gry masz tutorial ktory ci wszystko ladnie wytlumaczy

to sobie poczytaj: http://www.guildwars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 18:30, HumanGhost napisał:

Zwiedzał juz ktoś Ukryte Miasto? Masakra normalnie. Pełno Djinnów i innych mobów. Jest tam
fajny quest, wiec warto zwiedzić. Wybrałem się tam w pięcioosobowym party i o dziwo udało mi
się wykonac ten quest a do najłatwiejszych nie należy, co widac po nagrodzie - dwa Trade Contracts.
Przypomina mi to trochę takie lochy dla wysokopoziomowych postaci z WoW''a. :-)


Powiedz mi lepiej jak się dostać do tego Ukrytego mista , skonczylem juz 2 charami GWN a tego ukrytego miasta dalej nie wiem jak znalezc/wejść.... Powiedz dokładnie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 23:43, oOreVenOo napisał:

Powiedz mi lepiej jak się dostać do tego Ukrytego mista , skonczylem juz 2 charami GWN a tego
ukrytego miasta dalej nie wiem jak znalezc/wejść.... Powiedz dokładnie.

Pozdrawiam


Nie jestem pewien, chyba trzba miec Margrid the Sly w party zeby dostac quest z tym miastem. Na pewno byl wybor albo pojscie do tego miasta albo cos tam. I ten quest mial cos wspolnego z Gorenem (ktorego pozniej mozna wziac jako hero), Gorena spotykasz w Resplendent Makhuun, strefa na wschod od Khodash Bazaar. To wszystko dzieje sie tuz po misji Tihark Orchard

A ten quest o ktorym HumanGhost mowil dostaje sie w Mihanu Township od goscia o nazwisku Library Envoy Chukeht, ale wydaje mi sie ze dopiero jak sie odkryje Hidden City...

Ciekawy elit dla Paragona w tym Hidden City zlapalem dzisiaj, Angelic Bond. przez ponad 30 sec dmg jest rozlozony po rowno miedzy "other ally" a toba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buzzard -->> Ano włąśnie. Mnie się nie udało złapać elita w trakcie misji w tym mieście, bo bossowie się tak ustawili, że zlurować jako ostatniego udało się Paragona. Nie zdażyłem złapać elita.

oOreVenOo -->> Wszystko jest jak napisał Buzzard. Po wykonaniu misji można dostać questa i wtedy nie musisz miec Margrid żeby tam wejść. Można zwiedzać do woli. to jest w outpoście Dasha Vestibule a żeby wejsć do miast trzeba pogadać z tym kolesiem przy bramie, zapomniałem jak się nazywa. Warto tam sformowac jakąś mniejszą grupę, bo dropy bardzo ciekawe, kilku bossów a co za tym idzie elitów i ogólnie fajnie jest. Świetnie wygląda to ukryte miasto. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś w tym temacie przyklejony post z linkiem do stronki gdzie można bylo przetestować swój sprzęt czy guild wars sie odpali, niestety nie widzę tego postu, może ktoś dysponuje linkiem do tej stronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 07:54, HumanGhost napisał:

oOreVenOo -->> Wszystko jest jak napisał Buzzard. Po wykonaniu misji można dostać questa
i wtedy nie musisz miec Margrid żeby tam wejść. Można zwiedzać do woli. to jest w outpoście
Dasha Vestibule a żeby wejsć do miast trzeba pogadać z tym kolesiem przy bramie, zapomniałem
jak się nazywa. Warto tam sformowac jakąś mniejszą grupę, bo dropy bardzo ciekawe, kilku bossów
a co za tym idzie elitów i ogólnie fajnie jest. Świetnie wygląda to ukryte miasto. :-)


Miasto znalazlem , misji nie robie tam nie oplaca sie , Magrida nie mam , Gorena tez nie mam sa zbedni i nie potrzebni.Miasto całkiem fajne , dzinów rzeczywiście od cholery , chyba tam zaczne farm Lightbringera.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować