Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja np używam tylko 3 herosów Thalkora , Dunkoro i Zhed Shadowhoof lub Master of Whsipers. Nie potrzebni mi są inni herosi. Tyle wystarcz :-)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 22:40, żyrafa napisał:

moglby mi ktos powiedziec ile to srednio jest warte??

Wyciągnij z tego expert salvage kitem runę i insygnium (jak się uda obydwa :) ) i sprawdź cenę u Rune Tradera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam wszystkich herosów po trochu, w zależności od okoliczności. :P
Wyekwipowanych (w max. broń, runy, insygnia i elitarne armory :) ) mam prawie wszystkich (oprócz akolitów, Gorena i Mistrza Szeptów), więc wybór mam spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runa jak Rna - jakby to był superior Vigor to hoho. Z insygnia gorzej - taką samą znalazłem w elońskiej nooblandi, tyle że była niebieska (ale bonusy identyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 00:25, Bambusek napisał:

Runa jak Rna - jakby to był superior Vigor to hoho. Z insygnia gorzej - taką samą znalazłem
w elońskiej nooblandi, tyle że była niebieska (ale bonusy identyczne).

Insygnia zawsze są niebieskie, kolor salvagowanego kawałka armora zależy od włożonej weń runy - nie insygnium. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:03, Krejt napisał:

Może się powtórzę, ale nie widzę potrzeby brania na misje MMa od kiedy jest Olias. :))
Jest genialny w utrzymywaniu swoich "zwierzaczków" na chodzie. Podobnie jak Norgu jest mistrzem
w interruptach.


Nie zgodzę się. Dobry MM to tylko żywy MM (szczególnie, że nie umie zbyt dobrze posługiwać się Blood of the Master, a dawanie mu Death Swarm kończy się co chwila deadującą armią). Tak samo z interruptami - co z tego, że koleś przerywa z nieludzką precyzją (już w kilku milisekundach od momentu zaczęcia rzucania czaru przez wroga), skoro w ogóle nie sprawdza, jaką zdolność przerywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, przecież nie piszę tego na podstawie jakichś wymyślonych sytuacji - to wynika z moich doświadczeń (m.in. z Gates of Madness i ostatniej misji, którą zrobiłem z hero/hench na mastera za pierwszym razem). :)
Oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy się z tym nie zgodzą - szanujemy ich! :P

Od tego masz panel herosa i możliwość wyłączania "skilli z automatu" (aktywować można je ręcznie), żeby heros robił dokładnie to, co mu każesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem quest od Funwa Shento w Kamadanie, nazywa się plague in cantha, chodzi tu o dostęp do Canthy, ale jak idę do Consulate Docks to nie ma tam Mhenlo a z nim muszę wpierw pogadać, jakiś błąd, czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach normalnie nie moge:/ta misja w jennerus horde(czy jakos tak)jest niewykonalna:/robilem ja juz chyba z 6 razy:/ale najgorsze jest szukanie monkow to teamu sredno zajmuje to 1 h:/:/a czasami i wogole sie nie znajdzie,raz udalo mi sie miec 2 monkow w teamie ale koss niechcaca sciagnal pol armi i przegralem znowu:/:/:/po tych 3 tyg z gw dam sobie chyba narazie spokoj na jakis czas bo jak widze ta misje to mi sie niedobrze robi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:26, Krejt napisał:

Od tego masz panel herosa i możliwość wyłączania "skilli z automatu" (aktywować można je ręcznie),
żeby heros robił dokładnie to, co mu każesz.


Zacznijmy od tego ze prawdziwy MM to żywy MM jak napisał DragonLord. Popierwsze Hero nie wie z jaka częstotliwościa używac Blood Of The Master , po drugie nie wie które miniony najpierw tworzyć , zazwyczaj tworzy pierwszego np Boone Horror zamiast Golema na 26 lvlu. Kolejnie , hero szybko ginie no to dałem mu tą Veratas Aure żeby wrazie czego wziął sobie miniony jak by umarł , no ale cuż nie korzysta. Więc jeśli ma ktoś być dobrym MM''em to tylko żywy gracz. Herosi są tylko poto żeby ułatwić gre ale nie czynią jej szybką,łatwą oraz przyjemną. Kolejny przykłąd Melonni , jej build to Dwayna''s Repaper , build jak build ale jedno ale. W owy buildzie znajduje się taki skill jak Live Vicarusaly (chyba dobrze pisze) , skill jak skill ale. Posiada on -1 degen na energii. No to mądra melonni wszytskim puściał go i nie ma regenu na energii ależ to inteligętne...-.-''

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce Złapać Animate Flesh Golem dla Mojego herosa i teraz muszę wybrać się do Canthy, czy jak złapie tego elita będę mógł wrócić do Elony i kontynuować fabułe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem wystarczy trochę pomyśleć... Im skill na niższym numerku, tym ma większy priorytet dla hero''a. Więc MM-owi daj po prostu czar tylko do ożywiania i BotM, a Melonce po użyciu enchanta zablokuj jej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo
Gratz za bulid dla herosa MM, ja swojemu po prostu dałem bonda i pada ostatni :)
Po to masz ręczne uruchamianie skilli i zablokowanie casta any unikać takich problemów (jak np: Live Vicarusaly Meloni)
Nie interesuje mnie, czy Master czy Olias używają Blood of Master punktualnie kiedy trzeba, czy może 1-3s póżniej/wcześniej jak trzeba bo postać ta nie ma problemów z utrzymywaniem 8-10 minionów.
Robisz problemy tam gdzie ich nie ma.
Nie potrafisz widocznie kożystać z herosów skoro masz takie durne problemy :|
Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:00, Selv napisał:

Nie interesuje mnie, czy Master czy Olias używają Blood of Master punktualnie kiedy trzeba,
czy może 1-3s póżniej/wcześniej jak trzeba bo postać ta nie ma problemów z utrzymywaniem 8-10
minionów.


Z tego co testowałem, to oni nie utrzymują armii w dosłownym tego sensie słowa. Oni cały czas zastępują stare miniony, nowymi (nawet, jeśli mają maxa dalej kontynuują ich tworzenie). Mogą mieć problemy na terenach, gdzie jest mało trupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 15:36, oOreVenOo napisał:

Zacznijmy od tego ze prawdziwy MM to żywy MM jak napisał DragonLord. Popierwsze Hero nie wie
z jaka częstotliwościa używac Blood Of The Master


No niezupelnie. Hero (Olias, Master of Wispers) nigdy nie uzyje tego jesli ma mu to obnizyc zycie do ponizej pewnego %. dokladnie nie wiem do ilu ale ok 15-20%. Ludzki MM natomiast musi uwazac bardziej co robi :P

Dalem Oliasowi BotM i nigdy sie nie zdazylo zeby popelnil samobojstwo, a uzywa tego czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 16:47, Ziloh napisał:

Chce Złapać Animate Flesh Golem dla Mojego herosa i teraz muszę wybrać się do Canthy, czy
jak złapie tego elita będę mógł wrócić do Elony i kontynuować fabułe???


Oczywiscie ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:41, Buzzard napisał:

> Zacznijmy od tego ze prawdziwy MM to żywy MM jak napisał DragonLord. Popierwsze Hero nie


@Buzzard , nie zabardzo łapiesz jeśli chodzi o częstotliwość. Jak Selv powiedział który pierwszy skill tym ważniejszy , tak to odebrałem , więc dla przetestowania włożyłem Blood of Master pierwszy , hmm nigdy nie powiedziałem że hero sam się zabił wykańczając sacreficem bo to by sensu nie miało Chodzi mi o to że Master używa często za mało/ za późno BotM tak że wiekszość minionów wtedy pada. Wg mnie nie ma różnicy czy Olias jest MM''em czy Master of Whispers , jesli maja tako samo rozłożone AP oraz identyczne skille czy runy. Tak samo jak nie ma różniczy pomiędzy Gorenem a Kossem jeśli sa te same AP , runy , skille etc.

@Selv@Pitah, hmm może i masz racje ze nie umiem bawić sie herosami. Mam zablokować skilla ? Hmm moze i to madre albo i bardziej głupie. Melonni sobie rzuci LV a pozniej zablokuje skila. Super. Tylko bede walczyl z mesmerami gdzie jest ich pełno w Elonie a skill zostaje ściągniety , wtedy musze go odblokowac , puscic jeszcze raz , zablokowac i tak w kolko. Madre to jest i szybkie ? No chyba raczej nie.

Z innej półki...

Wiadomo że herosi są lepsi od zwykłaych henchmanów pod względem możliwości doboru skillów , ap , broni itp , jednak że to nadal są NPC , nie żywi gracze , a to bardzo obniża ich skuteczność. Proste.

Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować