Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Eventy są PvP i PvE ale polegają na zwiekszeniu czegos przez weekend ostatnimi razy np 2 raz wiekszy drop, 2 razy wiecej factionow. Co do gildi nie ustawia sie pvp,pve ukierunkowanie zalezy wylacznie od ludzi w gildi. Ogolnie polecam do do ku.. motyla noga lekture tekstow podanych w pierwszym temacie przed zadawaniem pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś wyraził swoją opinię (najlepiej fachową) o tej kosie. Na Guru cena za ten skin przy req10 oscyluje między 20k a 30k. Ile mogę krzyczec za to? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 16:07, Child of Pain napisał:

> Czy walka między gildiami odbywa się tylko na PvP?
Jezu a gdzie, na pve gdzie walczysz z potworkami?


czemu się dziwisz jego pytaniu? w innych grach walki miedzy klanami normalnie odbywają się w świecie gry, bez podziału na PvP i PvE, Lineage 2, WoW czy co tam chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 14:46, Piotrbov napisał:

Jeśli ktoś chce to mam jeden kod który umożliwia grać 10 godzin lub 14 dni w Guild Wars: Nighfall


Nightfall? Na pewno? To ja byłbym, myślę, chętny... Do Factions mam z CDA, z Nightfalla nie mam.

PS Kurde! Ale się wściekłem... pomyliły mi się terminy, i nie wyrobiłem się z wysłaniem przewidywanej listy wyników. Zapłaczę się chyba... powiedzcie, czy ktoś byłby tak miły, że jeśli wygra parę nagród, to odpaliłby mi łuk...? Proooszę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA bym za to chcaiał ok.2o ooo
Ale jak grasz` Dervishem do se ja zostaw albo przełóz do innej postaci .
Jak potrzebujesz kasy to napewno wcisniesz kumus za 25 k
Ta kosa jest naprawde dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 15:38, HumanGhost napisał:

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś wyraził swoją opinię (najlepiej fachową) o tej kosie. Na Guru
cena za ten skin przy req10 oscyluje między 20k a 30k. Ile mogę krzyczec za to? :-)

Pokaż mi to w grze to może odkupię (ustalimy cenę, ale najpierw chcę obejrzeć) :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 15:38, HumanGhost napisał:

Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś wyraził swoją opinię (najlepiej fachową) o tej kosie. Na Guru
cena za ten skin przy req10 oscyluje między 20k a 30k. Ile mogę krzyczec za to? :-)


Kosa posiada najlepsza inskrypcje , max dmg , req troszke wyższe no ale ujdzie. SM+1 19% ujdzie , ja bym walnął za 35k bez problemu, pozatym to rare skin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U kogo można załatwić questy w Twierdzy Słonecznych Włóczni na początku gry? bo chyba wszystkich obleciałem zanim "zdobędę 4 level" (a mam już 6 :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem przy instalacij gw zwyklego i factions gdy nastepuje wymana plyty zacina sie i jest "brak odpowiedzi" prosze pomuscie co mam zrobic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 18:36, gdg napisał:

mam problem przy instalacij gw zwyklego i factions gdy nastepuje wymana plyty zacina sie i
jest "brak odpowiedzi" prosze pomuscie co mam zrobic????


Może masz wadliwy napęd , lub jest tak brudny że kurz z niego bucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować