Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2006 o 23:01, dark raziel napisał:

Human, mogę Cię prosić o kontakt na gg: 2579324? Z góry dziękuję.


No dobra, zaryzykuję. Ale jeśli wyglądasz jak ten facet w podkoszulku z reklamy "Cześć, też mam 7 lat.." to lepiej uważaj, bo zapisze wszystko co napiszesz. ;-) [joke]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to podoba że jak wyjdziesz z miasta to nikogo nie ma z graczy. Możesz spokojnie expić, nikt ci nie zabiera rzeczy i nie wybija potworków. Nie to co Tibia że musisz 100zł wydać żeby mieć miejsce gdzie expić i grać w pełną wersję(na facu sie gra jak w demo). Wczoraj włączyłem Tibie i jak spojrzałem na grafike to mi sie rzygać chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec o co chodzi z tym jak ziomus pisze np ze 6 k za run do dronkor??no bo skad ja mam pewnosc ze on wogole tam dojdzie??jak robilem np test runy to mialem w teamie 4 20 lev postacie w tym jednego ziomka co chcial kase za run ale my tego niezobaczylismy i ona lecial za nami i wrzeszczal w8 where is my money??!!a umarl jako pierwszy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Rotfl, to jakiś dziwny przypadek był :)
Runnerzy przeważnie znają sie na rzeczy i jak ktoś sie podejmuje runa to jest duże prawdopodobieństwo że zakończy go pomyślnie. Ja osobiście płacilem chyba 2k za run do Droks, gość raz zginął, potem przebiegł nas jeszcze raz i chciał już mniej kasy :)
Musiałeś jakoś źle trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 10:22, Budo napisał:

/.../

Rotfl, to jakiś dziwny przypadek był :)
Runnerzy przeważnie znają sie na rzeczy i jak ktoś sie podejmuje runa to jest duże prawdopodobieństwo
że zakończy go pomyślnie. Ja osobiście płacilem chyba 2k za run do Droks, gość raz zginął,
potem przebiegł nas jeszcze raz i chciał już mniej kasy :)
Musiałeś jakoś źle trafić.

dobrze ze mu nie dalem kasy:Pa kase daje sie po runie czy przed??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 16.12.2006 o 10:24, żyrafa napisał:

dobrze ze mu nie dalem kasy:Pa kase daje sie po runie czy przed??


Gość powinien powiedzieć kiedy chce pieniądze. Na początku czasami każą sobie pokazać że masz tyle kasy żeby mu zapłacić, a przeważnie płaci się w ratach w outpostach po drodze :)
Ale na pewno nie płać całej sumy przed runem, zaliczek żadnych też bym nie płacił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i zastanawiam sie o co chodzi na gw.pl z tym podzieleniem skilli na core prohenic i faction??jezeli mam gw p i gw n to niemam dostepu do skilli dla mnicha do ktorych jest przydzielone faction???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dość głupie pewnie ale nie daje mi to spokoju.

Otóż czasami przy zbrojach róznego rodzaju piszę: "Otrzymywane obr. fizyczne -3

Rozumiem to dwojako i nie wiem już o co chodzi.

Czy to znaczy, że otrzymuje o 3 mniej obrażeń czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 11:00, Mertionh napisał:

Mam pytanie. Dość głupie pewnie ale nie daje mi to spokoju.

Otóż czasami przy zbrojach róznego rodzaju piszę: "Otrzymywane obr. fizyczne -3

Rozumiem to dwojako i nie wiem już o co chodzi.

Czy to znaczy, że otrzymuje o 3 mniej obrażeń czy co?

dobrze myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dwojako, ze to cie leczy, zwieksza twoje obrazenia czy moze transformuje cie w cos ołje. Dostajes 3 mniej obrazen fizyczynych, czyli z broni i atakow zadajacych obrazenia niemagiczne i nie od zywiołów np wojownik z bronia fiery lub ebon omija ten bonus. Łeber, dodatki maja wychodzic w odstepie co pół roku, wiec nastepny powinien wyjsc w dzien premiery factionow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. W Nightfall doszedłem do miejsca, w którym trzeba wybrac pomiędzy dwoma questami: ratunek Kormir albo droga do Vabbi. W jaki sposób ten wybór wpływa na fabułę? Proszę Szanownych Graczy o poradę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:47, TiDzei napisał:

Mam małe pytanko. W Nightfall doszedłem do miejsca, w którym trzeba wybrac pomiędzy dwoma questami:
ratunek Kormir albo droga do Vabbi. W jaki sposób ten wybór wpływa na fabułę? Proszę Szanownych
Graczy o poradę!


w kilku miejscach gra sie rozgalezia, ale po ukonczeniu gry bedziesz wrocic i pograc w to co cie ominelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:06, Qbion napisał:

pytanko : czym się różnią kurcykowie od luxonów ??


http://www.guildwars.pl/?art=138
http://www.guildwars.pl/?art=136

A przedewszystkim klimatem (Kurzick (nie, NIGDY nie będe ich nazywał Kurcykami, Kintaj może przejdzie, ale to nigdy!) to klimat gotycko-niemiecki ze skamieniałem lasem, a Luxoni to klimat morski z morzem zamienionym w jadeit jako główną atrakcją). Wybór ma wpływ jedynie na parę następnych misji, przy czym można wrócić do tych dla drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:04, Arkadiusz napisał:

> Mam małe pytanko. W Nightfall doszedłem do miejsca, w którym trzeba wybrac pomiędzy dwoma
questami:
> ratunek Kormir albo droga do Vabbi. W jaki sposób ten wybór wpływa na fabułę? Proszę Szanownych

> Graczy o poradę!

w kilku miejscach gra sie rozgalezia, ale po ukonczeniu gry bedziesz wrocic i pograc w to co
cie ominelo


Dzięki!!! Na razie poszedłem po Kormir :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować