Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 11:10, Latniak napisał:

Nie będziesz mógl korzystać z efektu na który są wymagania. W wypadku tarczy, wymagania są
napisane przy bonusie do armora. Jeżeli ich nie spełnisz to tarcza będzie gwarantować obronę
na poziomie podstawowym, takim jaki ma tarcza bez żadnych wymagań. I to jest chyba 6 albo 4,
nie pamiętam już.


Mała poprawka. Na gwwiki przeczytałem, że jeżeli nie spełniamy wymagań, armor wynosi połowę armoru tarczy (na pewno jest tak przy tarczy z 16 obrony)
A najlepszą tarczą bez wymagań jaką można znaleźć to tarcza z 10 obrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:16, devil1622 napisał:

ej da mi ktos ten klucz z cd action ?? :) prosze


a nie lepiej byłoby KUPIĆ CDA a nie sępić od ludzi?
15 złotych to naprawdę nie tak dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shit co to ma być ten trial Guild Wars Factions z CDA czy w pełnej wersji tez tak jest niech ktoś szybko mi odpowie. Zamiast graczy są tylko komputegowe NPC jakies badziewne zadania w wogle o co biega w tym???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku startujesz na obszarze gdzie sa tylko npc, to jest turtotial. Po jego skonczeniu/ominieciu trafiasz do miasta gdzie mozna skladac teamy. Trial ma wszystko co pełna wersja, jezeli bys zdazyl moglbys przejsc całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:18, Latniak napisał:

A najlepszą tarczą bez wymagań jaką można znaleźć to tarcza z 10 obrony

Nie znajdziesz takiej "przy potworze", bo to tarcza świąteczna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaka waszym zdaniem jest najlepsza ( najbardziej uniwersalna) broń dla derwisza:)? Mam zamiar stworzyć takowego i interesuje mnie jak go ubrać i wyposażyć do PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj zagrałem se w GW: Nightfall. (Dzięki piotrbov:) I musze przyznać że jest bardzo fajna. Dżungla, Pustynia :) Jeślichodzi o profesje to Derwisz jest naprawde mocny. W patrona nie miałem okazji jeszcze zagrać.

Według mnie gr zasługuje na: 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:03, urszula napisał:

jaka waszym zdaniem jest najlepsza ( najbardziej uniwersalna) broń dla derwisza:)? Mam zamiar
stworzyć takowego i interesuje mnie jak go ubrać i wyposażyć do PvE.


Dla derwisza najlepszą bronią to "kosa". Ubrać? jak go ubrałem na kolor niebieski :P potem kupiłem lepsze szaty w kolorze szarym, doatkowo jeden sprzedał mi "Kosa z brązu Ebonitu" 9-20 obrażenia +10 jszce jak się dopasuje to obrażenia +20/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi doradzić jakąś dobrą broń i ikonę, symbol lub cestę itp. dla Minion Mastera? No i gdzie mogę zzdobyć skilla Animate Bone Fields w Tyrii (właśnie tam zacząłem grać :))? Prosiłbym o szybką odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 12:07, Marioo55 napisał:

Dla derwisza najlepszą bronią to "kosa". Ubrać? jak go ubrałem na kolor niebieski :P potem
kupiłem lepsze szaty w kolorze szarym, doatkowo jeden sprzedał mi "Kosa z brązu Ebonitu" 9-20
obrażenia +10 jszce jak się dopasuje to obrażenia +20/

^^ że kosa to się domyśliłam :)), chodziło mi raczej o konkretną broń
a co do zbroji to twoja odpowiedż rzuciła mnie na kolana" na niebiesko " haha
może ktoś zechce podzielić się swoja wiedzą na temat derwisza na poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 12:09, devil1622 napisał:

błagam chłopaki niech ktos przesle mi ten cd key z cd action :) prosze 1! :) albo friends keya
do grania w inne czesci gw :)

BłAGAM NA KOLANACH !! :) pliss


wejdz na plaync.com, zaloz sobie konto i zapisz sie na newslettera

wczoraj dostalem newslettera z kodem trialowym do Nightfalla i VIP Pass do Dungeon Runners :P:P:P

Dungeon Runners to takie roguelike w 3D, bardzo fajnie zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedizec jak odblokowac ARENE DRUZYNOWĄ kolega mi powiedzial ze musze wygrac 5 walk a ja juz wygralem i nic. I jeszcze jedno te walki trzeba wygrac pod rzad czy nie z góry dziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje inskrypcje + do obrazen while enchanted, wiadomo ciagle mamy jakies encha na sobie. Upgrade 20% logner enchants, enchanty ktore chcemy usunac usuwamy od razu a nie czekamy na ich koniec, a wzmocnienie przydaje sie w wypadku tych w stylu mystic regeneration. Drugi up zalezy, upgrady do obrazen od zywiolow sie marnuja, duzo enchantow i avatary zmieniaja typ zadawanych obrazen przez ataki kosa. Mysle, ze jedna kosa na zealousie druga na vampiricu by sie sprawdzila, w koncu oba efekty sa potroje dzieki malutkim Aoe kosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować