Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 09:13, GREG napisał:

A ja mam pytanie czy ktoś z was zakupił Guild wars z Allegro?? Bo na nowego Guild wars''a mnie
nie stać , niestety :/.


Kupuj zafoliowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:17, piotr2119 napisał:

Prosze odpowiedzcie można gildie rozwiązać???

Naciskasz G i klikasz - jeśli jesteś liderem - znaczek przy imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:13, GREG napisał:

A ja mam pytanie czy ktoś z was zakupił Guild wars z Allegro?? Bo na nowego Guild wars''a mnie
nie stać , niestety :/.


Jeśli masz już kupować Guild Warsa , na allegro np , to najlepiej jak byś pofatygował się o odbiór osobisty. Wtedy zobaczysz jak wygląda gra , czy dostałeś wszystkie seriale itp itd. Chociaż z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo , ktoś może sprzedać gre a późnej pozmieniać passy na koncie , więc nic Ci to nie da. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kupno orginalnego , 99 złotych to aż nie taka wysoka cena , no ale jeśli nie masz to warto poskładać troche kaski ale kupić pewny produkt z dożywotnią gwarancją i takimi tam bajerami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:30, oOreVenOo napisał:

> A ja mam pytanie czy ktoś z was zakupił Guild wars z Allegro?? Bo na nowego Guild wars''a
mnie
> nie stać , niestety :/.

Jeśli masz już kupować Guild Warsa , na allegro np , to najlepiej jak byś pofatygował się o
odbiór osobisty. Wtedy zobaczysz jak wygląda gra , czy dostałeś wszystkie seriale itp itd.
Chociaż z drugiej strony nigdy nic nie wiadomo , ktoś może sprzedać gre a późnej pozmieniać
passy na koncie , więc nic Ci to nie da. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest kupno orginalnego
, 99 złotych to aż nie taka wysoka cena , no ale jeśli nie masz to warto poskładać troche kaski
ale kupić pewny produkt z dożywotnią gwarancją i takimi tam bajerami :-)


A jak ten koleś co sprzedaje powiedział że po wpłacie kasy może przesłać login i pass ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:16, GREG napisał:

A jak ten koleś co sprzedaje powiedział że po wpłacie kasy może przesłać login i pass ??


A skąd wiesz że nie otrzymasz złego loginu oraz passa ? No właśnie... Słuchaj ja tez moge powiedziec ze jak mi dasz 50 złottych to ja Ci podam login i pass. Prawdziwy login to Zenek a hasło to Zdziska. A ja Ci podam Zenuś oraz Zdzisia. No i co za problem podać komuś błędne passy ? Jedną możliwościa jest zgłoszenie buraka na allegro ale później może dojść nawet do rozprawy sądowej a nie wiem czy ma sens włóczenie się posądach bo wiecej Cię to wyniesie niż 10 kopii Guild Warsa. Chodźby samo paliwo na dojadzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:20, oOreVenOo napisał:

> A jak ten koleś co sprzedaje powiedział że po wpłacie kasy może przesłać login i pass
??

A skąd wiesz że nie otrzymasz złego loginu oraz passa ? No właśnie... Słuchaj ja tez moge powiedziec
ze jak mi dasz 50 złottych to ja Ci podam login i pass. Prawdziwy login to Zenek a hasło to
Zdziska. A ja Ci podam Zenuś oraz Zdzisia. No i co za problem podać komuś błędne passy ? Jedną
możliwościa jest zgłoszenie buraka na allegro ale później może dojść nawet do rozprawy sądowej
a nie wiem czy ma sens włóczenie się posądach bo wiecej Cię to wyniesie niż 10 kopii Guild
Warsa. Chodźby samo paliwo na dojadzy.


Heh ale tak czy siak zalicytuje ;D Moje ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:23, Adamzzz napisał:

Nie wiem czy zainstalować te GW z CDA...


No to masz faktycznie problem:) Zainstaluj, zobacz czy warto kupić pęłną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:29, Kasendrol napisał:

> Nie wiem czy zainstalować te GW z CDA...

No to masz faktycznie problem:) Zainstaluj, zobacz czy warto kupić pęłną wersję.


Ale boję się uzależnienia od GW. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:23, Adamzzz napisał:

Nie wiem czy zainstalować te GW z CDA...


zainstaluj - przecież nic na tym nie stracisz. pomijam oczywiście fakt, że na kluczu z CDA można grać jedynie w Factions - według mnie, kompletnego newba, częśc trudniejszą i taką ogólnie ''bleeech'' w porównaniu do Prophecies ;)
Factions było dla mnie trudniejsze. po prostu - i dlatego można sie do tej gry zniechęcić. jak mi kiedyś napisał Budo - "Factions stworzone zostało z myślą o PvP - a Prophecies o PvE - dlatego Proph jest przyjaźniejsze dla początkującego użytkownika.
pograłem na dwóch trialach (jeszcze raz dzięki, Crazy Frogus ;)) i stwierdziłem, że (kiedy będę miał odpowiednie fundusze) kupuję GW: Prophecies.

pozdrawiam, Dobry Wujek Azra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:33, Azrathel napisał:

> Nie wiem czy zainstalować te GW z CDA...

zainstaluj - przecież nic na tym nie stracisz. pomijam oczywiście fakt, że na kluczu z CDA
można grać jedynie w Factions - według mnie, kompletnego newba, częśc trudniejszą i taką ogólnie
''bleeech'' w porównaniu do Prophecies ;)
Factions było dla mnie trudniejsze. po prostu - i dlatego można sie do tej gry zniechęcić.
jak mi kiedyś napisał Budo - "Factions stworzone zostało z myślą o PvP - a Prophecies o PvE
- dlatego Proph jest przyjaźniejsze dla początkującego użytkownika.
pograłem na dwóch trialach (jeszcze raz dzięki, Crazy Frogus ;)) i stwierdziłem, że (kiedy
będę miał odpowiednie fundusze) kupuję GW: Prophecies.

pozdrawiam, Dobry Wujek Azra.


Dzięki Wujaszku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:30, Adamzzz napisał:

Ale boję się uzależnienia od GW. ;-)


Grałem w różne gry WoW , GW , DII , ET , AA , każda z nich to sieciówka , każda uzależniła tysiące graczy. Dziwnym trafem nie mnie :| Gram w GW 12 miesięcy i nie jestem uzależniony , przegrałem tylko 1000 godzin , a nie którzy co maja taki sam staż jak ja okolo 13 miesięcy przegrali 2000 godzin , to jest uzależnienie. Pozatym jeśli masz coś w głowie i jesteś w miare inteligętny to chyba wiesz że uzależnienienie jest feee i lepiej jest skoczyć na specer ze swoją połóweczką niż siedzieć jak tuman przed komputerem. No chyba że wolisz siedzieć przed kompem to coś nie tak z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za cholere nie kupuj konta, i tak support AN ci nie pomoze, bo jest w licenji gry, ze konta nie mozna odsprzedac a jak napisali panowie wyzej, nie masz pewnosci czy gosc i przesle passy. Jezeli chcesz tylko na allergo, kupuj nowki od supersprzedawcow lub sklepow, czyli to co polecil Zhai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłopaki sciągnolem z oficjalnej strony gre ale sciagnela mi sie gw:N nie weim czemu jest ktos kto moze nie potrzebuje cd keya do triala factions z cda ?? prosze o podanie na e-mail devil162@wp.pl albo na pw bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 10:57, devil1622 napisał:

chłopaki sciągnolem z oficjalnej strony gre ale sciagnela mi sie gw:N nie weim czemu jest ktos
kto moze nie potrzebuje cd keya do triala factions z cda ?? prosze o podanie na e-mail devil162@wp.pl
albo na pw bylbym wdzieczny


Nie ściągnął się Nightfall. Menu nic nie znaczy. Ważne jest to do czego masz dostęp. Jeżeli wpiszesz klucz z factions, to możesz grać tylko w factions. Ściągasz tylko klienta to gry, a nie właściwą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż mam pewną tarczę, która ma wymagania "9 taktyka". No to sobie myślę, że jej nie założę, ale wychodzę z miasta klikam na tarcze i okazuje się, że mogę ją założyć, mimo że mam tylko 4 punkty do taktyki.

Czy jak będę ją miał założoną to będzie "działać" czy będą jakieś ujemne efekty??

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:07, Mertionh napisał:

Czy jak będę ją miał założoną to będzie "działać" czy będą jakieś ujemne efekty??

Będzie dawała znacznie mniejszy poziom armoru, niż jest napisane we właściwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 11:07, Mertionh napisał:

Mam pytanie. Otóż mam pewną tarczę, która ma wymagania "9 taktyka". No to sobie myślę, że jej
nie założę, ale wychodzę z miasta klikam na tarcze i okazuje się, że mogę ją założyć, mimo
że mam tylko 4 punkty do taktyki.

Czy jak będę ją miał założoną to będzie "działać" czy będą jakieś ujemne efekty??

Pozdro.


Nie będziesz mógl korzystać z efektu na który są wymagania. W wypadku tarczy, wymagania są napisane przy bonusie do armora. Jeżeli ich nie spełnisz to tarcza będzie gwarantować obronę na poziomie podstawowym, takim jaki ma tarcza bez żadnych wymagań. I to jest chyba 6 albo 4, nie pamiętam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować