Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2006 o 12:28, Arkadiusz napisał:

> błagam chłopaki niech ktos przesle mi ten cd key z cd action :) prosze 1! :) albo friends

wejdz na plaync.com, zaloz sobie konto i zapisz sie na newslettera

wczoraj dostalem newslettera z kodem trialowym do Nightfalla i VIP Pass do Dungeon Runners
:P:P:P

Dungeon Runners to takie roguelike w 3D, bardzo fajnie zrobione


Witam
Wczaroaj zarejestrowałam się na play.nc i zzaznaczylam newslettera. konto mam aktywne ale niestety nie przysłali mi żadnych kodów :-( tylko powitanie. Czy to faktycznie działało? czy mozna jakoś jescze dostac kod trialowy zeby pograc w jakąkolwiek czesc? Nie chce w ciemno kupowyc gry a wydaje sie bardzo ciekawa. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 14:23, Tomaszek92 napisał:

Witam wszystkich!
Czy jak będę grał w GW:F i będę miał w tle włączonego Skype to będę mógł prowadzić rozmowę
i grać?


zdecydowanie tak - ja tak robiłem i problemów żadnych nie było.

pozdrawiam, Wujek Dobra Rada Azra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 10:29, Lex napisał:

Sorry za drugi post z rzędu, ale zapomniałem się jeszcze zapytać, który poniższych buildów
na MM jest lepszy:

Polecam to: (będzie ulepszony skillami Nightfall po świętach, ale wciąż jest całkiem aktualny).
http://www.guildwars.pl/?art=263

Na te z guildwiki w ogóle nie patrz, co za tragedia... nikt nie używa E Draing, soul reaping wystarcza w 100%, Death Nova przy Horrorach i Fiendach jest głupim pomysłem (albo armia zadająca dmg w walce, albo pure Death Bomber), a Verata po nerfie przestała być użyteczna. Drugi build jest już trochę lepszy, ale samo rotting flesh jest średniawe przy 3 sec rzucania.
Co do broni, Ghial nie jest zły, ale taniej (i lepiej) wyjdzie zrobienie wanda 20/20 i offhandu +1/20%. Woe Spreader to imo tragedia, MM trzyma się z tyłu, a czym więcej ma życia, tym więcej ran odnosi od poświęceń. Sam trzymam runkę Superior Death, Major Soul, offhand +30hp +1/20% (szukam Bortak cesty, a raczej kasy na nią) i żadnych runek vigor, z 400hp radzę sobie świetnie (chyba, że parę razy zdechnę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tkoś wie po ile teraz chodzą sundering upy 20/20 do włóczni? Niby na Guru jest 20-30k, ale to nigdy nie wiadomo kiedy się zaktualizowało. Wole sie upewnić. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:16, graczomaniak napisał:

Guru jest raczej aktualizowane i to będą aktualne ceny, ale zawsze można sie potargować.:)


Hehe staram sie zawsze wyciągać ile sie da. Ale wolę nie przedobrzyć z cena początkową.
Koleś dziś chcial się ze mna wymienić sunderind 20/20 za inskrypcję 15%^50. Normalnie myslałem, że padnę. Ale chociaz miły był. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 15:27, DragonLord napisał:

> Sorry za drugi post z rzędu, ale zapomniałem się jeszcze zapytać, który poniższych buildów

> na MM jest lepszy:
Polecam to: (będzie ulepszony skillami Nightfall po świętach, ale wciąż jest całkiem aktualny).
http://www.guildwars.pl/?art=263

Na te z guildwiki w ogóle nie patrz, co za tragedia... nikt nie używa E Draing, soul reaping
wystarcza w 100%, Death Nova przy Horrorach i Fiendach jest głupim pomysłem (albo armia zadająca
dmg w walce, albo pure Death Bomber), a Verata po nerfie przestała być użyteczna. Drugi build
jest już trochę lepszy, ale samo rotting flesh jest średniawe przy 3 sec rzucania.
Co do broni, Ghial nie jest zły, ale taniej (i lepiej) wyjdzie zrobienie wanda 20/20 i offhandu
+1/20%. Woe Spreader to imo tragedia, MM trzyma się z tyłu, a czym więcej ma życia, tym więcej
ran odnosi od poświęceń. Sam trzymam runkę Superior Death, Major Soul, offhand +30hp +1/20%
(szukam Bortak cesty, a raczej kasy na nią) i żadnych runek vigor, z 400hp radzę sobie świetnie
(chyba, że parę razy zdechnę).


A jak zrobić tego wanda i ile na niego bm wydał? I co wogule znaczą te oznaczenia typu: 20/20, offhand, +1/20% itp. :P Ciężko się przyzanć, ale zupełnie tego nie kapuję, a poza tym gram w GW od lipca 2006 r. (niecałe pół roku :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 16:27, Lex napisał:

A jak zrobić tego wanda i ile na niego bm wydał? I co wogule znaczą te oznaczenia typu:
20/20,


w tym wypadku to pewnie 20% szansy na o połowę szybszy recharge spella (z podanej rodziny)/20% szansy na o połowę szybszy cast spella.

Dnia 18.12.2006 o 16:27, Lex napisał:

offhand,


przedmiot który trzymamy w drugiej ręce (tarcza/focus)

Dnia 18.12.2006 o 16:27, Lex napisał:

+1/20% itp.


20% szans na rzucenie czaru z poziomem atrybutu (podanym na przedmiocie) większym o jeden

>:P Ciężko się przyzanć, ale zupełnie tego nie kapuję, a poza tym gram

Dnia 18.12.2006 o 16:27, Lex napisał:

w GW od lipca 2006 r. (niecałe pół roku :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 18:33, Lex napisał:

Ponawiam pytanie. Za ile mogę kupić Ghial''s Staff?


Ghial''s Staff: 15-25k cena guru , więc od tego należy odjąć około 5 lub 10k. Ostatnio widziałem Ghial''a za 10k. :-) Ja jednak nadal wole moją bortak ceste i clawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować