Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Mam pytanie; jako Lowca 10lvl mam Duza Tarcza +1 za co otrzymuje 35% nieudanego czaru. Lepiej wzmacniac sie korowa skora i wytrzymaloscia czy jeszcze pozostac przy tarczy? Niestety w II rozdziale nie ma mozliwosci zrobienia sobie nowej broni wiec mam Zamiatacza +1 (ogluszenie na 2 rundy) i Jeden z Wielu (premia +1 i elektrycznosc 1).
Moze mi ktos przypomniec od czego jest skrot ST pokazywany w konsoli na dole ekranu np przy rzutach obronnych, przy rozbrajaniu pulapek itp itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ST - stopień trudności
Szansa na nieudane rzucenie czaru dotyczy tylko czarodziejów, czarowników i bardów (oczywiście dopóki nie wezmą atutu Zaklęcie Bez Gestów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem. Siedzę sobie teraz w II rozdziale podstawki i dotarłem do Czarnydrzewu. W tamtejszym zamku chciałbym przywołać Beliala, jednak gram wojownikiem i nie mogę rzucić czaru ochrony przed złem, takiej też różdżki nie mam gdzie kupić (o ile w ogóle istnieje). Czy jest jakiś sposób na zabezpieczenie się przed tym demonem, gdy nie mogę rzucić czaru ochrony przed złem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:20, Araziel77 napisał:

Mam taki mały problem. Siedzę sobie teraz w II rozdziale podstawki i dotarłem do Czarnydrzewu.
W tamtejszym zamku chciałbym przywołać Beliala, jednak gram wojownikiem i nie mogę rzucić czaru
ochrony przed złem, takiej też różdżki nie mam gdzie kupić (o ile w ogóle istnieje). Czy jest
jakiś sposób na zabezpieczenie się przed tym demonem, gdy nie mogę rzucić czaru ochrony przed
złem?

Różdżka na pewno jest na tym poziomie, poszukaj dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze szukam dokładnie, czyli albo jednak ją przegapiłem, albo odruchowo sprzedałem. Ale mam save''y, więc poszukam i tak. Bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:59, Araziel77 napisał:

Ja zawsze szukam dokładnie, czyli albo jednak ją przegapiłem, albo odruchowo sprzedałem. Ale
mam save''y, więc poszukam i tak. Bardzo dziękuję :)


Musiałeś przegapić na bank. Różdżka jest tam na pewno i ta ochrony przed złem i ta od ognia. Poszukaj raz jeszcze :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 14:59, Araziel77 napisał:

Ja zawsze szukam dokładnie, czyli albo jednak ją przegapiłem, albo odruchowo sprzedałem. Ale
mam save''y, więc poszukam i tak. Bardzo dziękuję :)

Aha, żebyś przypadkiem nie szukał "różdżki ochrony przed złem", szukaj "różdżki ochrony Karlata" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytania.
Pierwsze to co trzeba zrobić aby pozbyć się oddziałującej na mnie KLĄTWY?
A drugie dotyczy się pewnej misji w Żebraczym Gnieździe. Otóż ta misjia polegała na uwolnieniu Waltersa z pewnego więzienia, uwolniłem go ale kazałem mu czekac aż wszystko wybiję, żeby mógł wyjść. Nie wiem czemu po wybiciu całej Krypty nie zaliczylo mi tej misji. Czy muszę iść do niego jeszcze raz ??? I czy ta misja jest bardzo istotna czy można sobie ją odpuścić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 17:10, Prince07 napisał:

Pierwsze to co trzeba zrobić aby pozbyć się oddziałującej na mnie KLĄTWY?

Iść do uzdrowiciela/rzucić Zdjęcie Klątwy/Wypić Miksturę Przywrócenia/Zdjęcia Klątwy.

Dnia 24.05.2007 o 17:10, Prince07 napisał:

A drugie dotyczy się pewnej misji w Żebraczym Gnieździe. (...)

Powinieneś do niego iść. I jest to zadanie poboczne, nie musisz go wykonywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2007 o 17:10, Prince07 napisał:

A drugie dotyczy się pewnej misji w Żebraczym Gnieździe. Otóż ta misjia polegała na uwolnieniu
Waltersa z pewnego więzienia, uwolniłem go ale kazałem mu czekac aż wszystko wybiję, żeby mógł
wyjść. Nie wiem czemu po wybiciu całej Krypty nie zaliczylo mi tej misji. Czy muszę iść do
niego jeszcze raz ??? I czy ta misja jest bardzo istotna czy można sobie ją odpuścić ?



Powinieneś iść, ale źle zrobiłeś, mogłeś mu powiedzieć żeby sam szedł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Misja jest odgałęzieniem misji plaga nieumarłych-gdy wykonasz tą wykona się i misja z Waltersem ( o ile się nie myle to chodzi o misje CHłopaki z Wybrzerza Mieczy-zgadza się?). Pozatym częścią tego zadania jest również misja Znajdź krestala-polecam się w tej sprawie pokręcić pod Lśniącym Wężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaaa czyli muszę się taki hektar wracać -_- No ale nic jak mus to mus ;p
Dzięki za szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dubel post ale nie szkodzi ;p
Tym razem chciałbym sie od was dowiedzieć gdzie mogę znaleźć strzałkę ceremonialną, miecz ceremonialny i tarczę ceremonialną. Przedmioty te są potrzebne do otwarcia trzech sarkofagów ale po zrobieniu większkość misji we wszytkich miastach pierwszego rozdziału nie posiadam ani jednej z nich ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw idziesz do Olafa (w świątyni, z pomieszczenia w którym stoi Aribeth przechodzisz przez drzwi po przeciwnej stronie do tych, którymi idzie się do Desthika). Po rozmowie z nim idziesz na półwysep. W lewym górnym rogu jest taka gospoda w której siedzi kapitan próbująca załatwić sprawę więzienia, odrobinę poniżej jest sklep kupiecki, a jeszcze pod nim w podziemiach budynku jest strażnik i te trzy przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem kiedy próbuję połączyć się z serwerem wywala mnie z powrotem do głównego menu gry z powodu "braku wymaganego pliku z tekstami" pomóżcie, oryginalną kampanię znam już na pamięć, chcę pograć w coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>oryginalną kampanię znam już na pamięć, chcę pograć w coś nowego.

Ściągnij sobie moduły z NWNVault, a jak siedzisz na serwku, to jest identyczna kampania tyle że z innymi i z MG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:14, Arkads napisał:

>oryginalną kampanię znam już na pamięć, chcę pograć w coś nowego.

Ściągnij sobie moduły z NWNVault, a jak siedzisz na serwku, to jest identyczna kampania tyle
że z innymi i z MG. :)


Rzadko. O wiele częściej jest to jakiś własny moduł, często nawet chodzący po kilkanaście godzin na dobę, albo wręcz 24.
kamiln: Moduły multiplayerowe często wymagają hakpaków. Spójrz na opis modułu, czy nie ma tam jego strony albo forum i poszukaj co jest konieczne by na nim pograć. Jeśli nie ma zapamiętaj nazwę serwera i spróbuj w internecie sam poszukać jego strony. Prawdopodobnie będziesz musiał ściągnąć i powrzucać do odpowiednich folderów w NWN parę dodatkowych plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery na które próbowałem się dostać to PL Studnia Dusz,Wielosfer - Wrota Czasu, CZ-), wszędzie brakuje mi pliku cep2_v1.tlk, lub cep.tlk nie wiesz przypadkiem, gdzie mógłbym je znaleźć? Po wpisaniu w googlach wyskoczył mi tylko jakiś EmbarosDlaBudowniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 15:56, kamiln napisał:

Serwery na które próbowałem się dostać to PL Studnia Dusz,Wielosfer - Wrota Czasu, CZ-), wszędzie
brakuje mi pliku cep2_v1.tlk, lub cep.tlk nie wiesz przypadkiem, gdzie mógłbym je znaleźć?
Po wpisaniu w googlach wyskoczył mi tylko jakiś EmbarosDlaBudowniczych.


Wszystko masz na NWNVault :). A do CEP''a o ile sie nie mylę to HakInstaller się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 14:02, pkapis napisał:

Najpierw idziesz do Olafa (w świątyni, z pomieszczenia w którym stoi Aribeth przechodzisz przez
drzwi po przeciwnej stronie do tych, którymi idzie się do Desthika). Po rozmowie z nim idziesz
na półwysep. W lewym górnym rogu jest taka gospoda w której siedzi kapitan próbująca załatwić
sprawę więzienia, odrobinę poniżej jest sklep kupiecki, a jeszcze pod nim w podziemiach budynku
jest strażnik i te trzy przedmioty.


Dzięki za szybką odpowiedź :)
Wkońcu po trzech dniach "męczarni" (o ile można wogóle tak powiedzieć grając mnichem ;p) udało mi się przejść pierwszy rozdział :) Zaraz zabieram się za poznawanie nowego miasta - Portu Llast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować