Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2008 o 14:25, rafal dj mix napisał:

Ile kosztuje PS 2?
Czy jest dostępny w Łodzi?


PS 2 kosztuje u mnie w MM 399 zł.
Pewnie u ciebie w MM tyle samo!! ;D
I cofnij się o kilka stron tam co trzecia osoba pytała się o cene PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:19, lisek93 napisał:

Jak ktoś z tutaj obecnych miał jakieś doświadczenia z tymi grami ( swoje wrażenia, opinie
) - to poprosiłabym o ich zamieszczenie ^^

Jak grałem, to opisywałem w tym wątku me odczucia :) Pogrzeb troszkę w starszych wpisach, to sobie poczytasz. Z tego co pamiętam, to grało się świetnie. Walki są naprawdę trudne w dalszej części gry, ale wykonalne (a raczej przechadzalne :) Całkiem fajnie jest poprowadzone story, bohaterowie dający się lubić (to nie jest niestety Drużyna Pierścienia). Jest jakieś 40h gry, plus minus 5h.
PS. ja swój egzemplarz (premierówka w naprawdę dobrym stanie) zapłaciłem 20 zł tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.02.2008 o 15:28, Quatre napisał:

Jak grałem, to opisywałem w tym wątku me odczucia :) Pogrzeb troszkę w starszych wpisach,
to sobie poczytasz. Z tego co pamiętam, to grało się świetnie. Walki są naprawdę trudne
w dalszej części gry, ale wykonalne (a raczej przechadzalne :) Całkiem fajnie jest poprowadzone
story, bohaterowie dający się lubić (to nie jest niestety Drużyna Pierścienia). Jest
jakieś 40h gry, plus minus 5h.
PS. ja swój egzemplarz (premierówka w naprawdę dobrym stanie) zapłaciłem 20 zł tylko
:P


Dzięki za info :))
Jak dla mnie... ''bomba'' :) - nie za łatwe nie za... megatrudne ;) - w sam raz.
godzin grania też nie jest b.mało - co mnie oczywiście cieszy ;)
...
o! no to też mało zapłaciłeś - ja za Władcę ok. 25 złociszy ( PES 6 - 35 PLN ) ... w porównaniu z ceną ''sklepową'' to malutko ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, używaj opcji "odpowiedz", gdybym nie zajrzał w ten wątek, w ogóle nie uzyskałbyś odpowiedzi.. :/
Co do pytania, tylko jeden adres wpisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 14:19, lisek93 napisał:

Imo słyszałam juz o Trzeciej Erze pozytywne zdania znajomych - choć nie rozgadali się


Podróbka FF X w klimatach Władcy Pierścieni. Walki doprawdzające do szału przez ciągłe stosowanie umiejetności usypiających/rozbrajających przez wrogów. Żeby zdobyć wszystkimi postaciami najlepsze zdolności trzeba albo kręcić sie w kółko za swoim ogonem i walczyć co 5 sekund albo jedną walkę prowadzić pół godziny używając jakichś czarów, tak aby punkty nabijało a nie raniło przeciwnika.

Gra na jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi, istnieje przejściówka, albo oddzielny kabel, który umożliwi mi podłączenie ps2 do mojego monitora:P? Wcześniej zbytnio się tym nie interesowałem lecz obecnie znowu zamierzam odkurzyć moją konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:21, Forgotten napisał:

Hi, istnieje przejściówka, albo oddzielny kabel, który umożliwi mi podłączenie ps2 do
mojego monitora:P? Wcześniej zbytnio się tym nie interesowałem lecz obecnie znowu zamierzam
odkurzyć moją konsolę.


Hmm, jeżeli mówisz o takim zwykłym monitorze do PC, to potrzebne będzie Ci specjalne urządzenie VGA Box - jego ceny wahają się w granicach 190 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2008 o 20:21, Forgotten napisał:

Hi, istnieje przejściówka, albo oddzielny kabel, który umożliwi mi podłączenie ps2 do
mojego monitora:P? Wcześniej zbytnio się tym nie interesowałem lecz obecnie znowu zamierzam
odkurzyć moją konsolę.


Albo specjalny BOX albo podpięcie PS2 do karty telewizyjnej w PC, ale wtedy cały PC musi działać, żeby monitor wyświetlał obraz z PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 10:39, BuuBuu napisał:

> Hi, istnieje przejściówka, albo oddzielny kabel, który umożliwi mi podłączenie ps2
do
> mojego monitora:P? Wcześniej zbytnio się tym nie interesowałem lecz obecnie znowu
zamierzam
> odkurzyć moją konsolę.

Albo specjalny BOX albo podpięcie PS2 do karty telewizyjnej w PC, ale wtedy cały PC musi
działać, żeby monitor wyświetlał obraz z PS2


Dziwne bo ja mam monitor/telewizor z HD i osobno jednym guziczkiem sie przelaczem przez TV HDMi(komp) i SCART 1 ( PS 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2008 o 12:38, Michalz5 napisał:

Dziwne bo ja mam monitor/telewizor z HD i osobno jednym guziczkiem sie przelaczem przez
TV HDMi(komp) i SCART 1 ( PS 2)

Jak sam zauważyłeś - to jest telewizor, więc problemu najmniejszego nie ma. Jednakże takie hybrydy to nie jest standardowe wyposażenie każdego komputera, więc większość może mieć problemy z podpięciem PS2 do monitora komputerowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwa dni temu w Empiku Carbona na PS2 za 59,90zł. I jestem bardzo zadowolony z gry. :) Niezła cena, grafika, język polski do wyboru, ciekawa kariera i niezły tuning, oraz duża grywalność to moim zdaniem wystarczające powody, dla których warto nabyć tą grę. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:26, Falconer napisał:

Kupiłem dwa dni temu w Empiku Carbona na PS2 za 59,90zł. I jestem bardzo zadowolony
z gry. :) Niezła cena, grafika, język polski do wyboru, ciekawa kariera i niezły tuning,
oraz duża grywalność to moim zdaniem wystarczające powody, dla których warto nabyć tą
grę. :]

O ile się nie mylę w Most Wandet juz była polska wersja językowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 20:32, MassterG napisał:

O ile się nie mylę w Most Wandet juz była polska wersja językowa;)

Nie mylisz się. :) Jednak cieszę się, ponieważ nadal mało jest spolszczonych gier na PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie głupi pytanie. Czy warto kupić grę Lumines Plus na PS2? Grałem w to na PSP u kumpla i u brata na komórce... gra była dla mnie i jest dalej genialna. Ale czy warto? Czy gra jest na PS2 dalej taka miodna? Lubię takie "minigierki", bo można się szybko zrelaksować.

Drugie pytnanie. Jest jakiś Tetris (oczywiście dobry) na PS2? Albo jakaś składanka takich niezobowiązujących gierek?

EDIT/ Bo nie znalazłem (cudem?) odpowiedzi na moje stare pytanie. Jaką złączkę trzeba kupić, aby DualSchocka od PS2 podłączyć do PC? Bo już w grach wyścigowych bez analogów nie wyrabiam, sterowanie klawą dla mnie teraz misja się z celem. Ile takie coś kosztuje i co najważniejsze nie uszkodzę tym PC ani Joya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, zastanawiam się czy kupić Scarface na PS2 ;) Dużo ludzi mówi że ta gra to shit, ale kiedyś grałem chwilę na kompie, i mi się jakoś podobało ;) Niedawno oglądałem Człowieka z Blizną, i z chęcią pograłbym sobie jako Tony Montana ;) Grał ktoś w to na PS2? Bo w sklepie gram.pl jest Scarface za 90 zeta, i zastanawiam sie czy zbierać kasę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 2 tygodnie moja kochana konsola PS2 ratowało mi życie , bowiem przez ten czas miałem zepsuty komputer. Wiec jesli ktos sie zastanawai czy ja kupic powiem TAK !!

Swoja droga cod2 na nią jest świetny :)

Ale prawdziwe cudo to dla mnie call of duty 3 , tyle ciekawych pomysłów ze az mnie zaskakuje ze ta konsola to utrzymuje . Cod3 na ps2 jest taki sam jak na xboxa 360 tylko że ma gorsza grafikę

Za ta cene polecam CoD3 z całego serca

Chętnie odpowiem na pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Z góry chciałem przeprosić za dublujące pytanie :( Jednak ta informacja jest dla mnie bardzo bardzo ważna otóż jaki jest najlepszy sposób podłączenia PS2 do monitora LCD ??
Znam 2 sposoby VGA BOX (180zł) i karta TV który z tych sposobów jest lepszy a może znacie jeszcze inny?


Pozdrawiam! Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie chciałem jednak podkreślić iż kupno telewizorka odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie :P Przeszedłem w tym czasie wszystkie Call of Duty i mam zamiar kupić MoH Vanguard ( Peesdwójkowy odpowiednik Airborne) i God of War 2, który jest już w platynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować