Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

Mam pytanie i liczę na błyskawiczną odpowiedź.
Gdzie znajduje się PIN, który (niby) otrzymałem razem z Network Access Disciem? Czy może jednak PIN dostarczony zostanie dopiero po zarejestrowaniu się na Central Station na PlayStation 2? Jeszcze jedno: czemu mam się jeszcze raz rejestrować na Central Station, skoro zarejestrowałem się już na stronie https://www.yourgamingname.com/login/login.do?locale=en_GB?
Z góry dziękuję za odpowiedź, to bardzo potrzebne. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! To znowu ja, i jak zwykle mam dwa pytania ;)

1) Wie ktoś jak się nazywa taka starsza gra na PS2? Opisze ją krótko (to co wiem), była to bijatyka w której można było zamieniać się w zwierzęta, jeśli mocno przyfasoliło się w ścianę lub podłogę ta rozlatywała się przenosząc nas niżej, lub dalej? Co to za gra, wie ktoś?

2) Ostatnie pytanko: Ma ktoś link do listy gier z serii Platinium na "Plejoka dwójkę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 11:35, Kris Blake napisał:

Co do pierwszego to chyba chodzi o Bloody Roar.
Co do drugiego---> nie mam;) Pogoogluj ( fajny neologizm, hyh ) jeżeli jeszcze tego nie
robiłeś;)

Dzięki wielkie!

Ale znowu mam pytanie:
Ile kosztuje gra z serii Platinium w takim Media Markt''cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:58, Clicker napisał:

> Co do pierwszego to chyba chodzi o Bloody Roar.
> Co do drugiego---> nie mam;) Pogoogluj ( fajny neologizm, hyh ) jeżeli jeszcze tego
nie
> robiłeś;)
Dzięki wielkie!

Ale znowu mam pytanie:
Ile kosztuje gra z serii Platinium w takim Media Markt''cie?


Przeważnie gry z serii Platinum kosztują 79.90 zł nieraz trafisz na 69.90 ale to żadko najczęsciej jak sa promocje albo pracownicy się rypnom w cenach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:58, Clicker napisał:

> Co do pierwszego to chyba chodzi o Bloody Roar.
> Co do drugiego---> nie mam;) Pogoogluj ( fajny neologizm, hyh ) jeżeli jeszcze
tego nie
> robiłeś;)
Dzięki wielkie!

Ale znowu mam pytanie:
Ile kosztuje gra z serii Platinium w takim Media Markt''cie?



Ja widziałem różne ceny. Niektóre z Plantium są po 79,90zł ale takie Gran Turismo 4 było po 59,90zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2008 o 17:14, xbit71 napisał:

Mam pytanie i liczę na błyskawiczną odpowiedź.
Gdzie znajduje się PIN, który (niby) otrzymałem razem z Network Access Disciem? Czy może
jednak PIN dostarczony zostanie dopiero po zarejestrowaniu się na Central Station na
PlayStation 2? Jeszcze jedno: czemu mam się jeszcze raz rejestrować na Central Station,
skoro zarejestrowałem się już na stronie https://www.yourgamingname.com/login/login.do?locale=en_GB?
Z góry dziękuję za odpowiedź, to bardzo potrzebne. ;]

Czekaj na drugi list.
Zaloguj się na CentralStaion tym samym loginem.

Ja się dopiero przed tygodnie zarejestrowałem na yourgamingname.com
I mam takie pytanie.
Ile czekałeś na paczkę z NAD?
Jak wypełniłeś formularz rejestracyjny? Co wpisałeś pola: Adres 1, Adres 2, Adres 3?
Czy jak się zarejestrowałeś, to czy napisali Ci, że wyślą do ciebie paczkę? Mi nie napisali o tym, ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A drugi list wyślą mi dopiero wtedy, gdy zaloguję się na CS?
Na paczkę z NAD czekałem miesiąc, ale od razu Ci mówię, że... nie masz na co czekać. ;) Otrzymałem jedynie dema gier. W miejscu, w którym powinien znajdować się Network Access Disc, była kartonowa "płytka" z napisem: "A this point in time, Sony Computer Entertainment Europe regret that here are no plans to launch our Central Station service in your country. We will keep you informed if this situtation changes in the future." Tłumaczyć chyba nie muszę? :)
Swój NAD jednak mam, kupiłem na Allegro za 31 złoty chyba dwa lata temu. ;]
Są jednak nikłe nadzieje, gdyż może w tym czasie udało im się w końcu uruchomić tę cholerną usługę, nie? :)
Aha - jak rozumiem, masz PSTwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 11:42, Falconer napisał:

> > Co do pierwszego to chyba chodzi o Bloody Roar.
> > Co do drugiego---> nie mam;) Pogoogluj ( fajny neologizm, hyh ) jeżeli jeszcze

> tego nie
> > robiłeś;)
> Dzięki wielkie!
>
> Ale znowu mam pytanie:
> Ile kosztuje gra z serii Platinium w takim Media Markt''cie?


Ja widziałem różne ceny. Niektóre z Plantium są po 79,90zł ale takie Gran Turismo 4 było
po 59,90zł...


Gdzie Ty widziałes Gran Turismo 4 za 59.90 zł ?? Nie po myliło Ci się z Gran Turismo 4 Prologue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:25, Szperacz Robson napisał:

U mnie w MM jest za 49.99 :)


A z kąd jesteś? Z Łodzi może :) ? Bo ja tak.Musze sprawdzic u Siebie w MM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:37, Szperacz Robson napisał:

Niestety, Bydgoszcz :P


Szkoda nie chce mi sie do Bydgoszczy jechac ale może w ferie ? XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...mam problem z grą Burnout 3 Takedown, otóż gra nie widzi karty pamięci, wróżyłem według instrukcji do pierwszego slota na kartę a i tak nie widzi :/. Przez to nie mogę niczego zapisać. Dodam jeszcze,że na inne gry kartę widzą. Posiadam wersje slim. Prosiłbym o szybką pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:56, Saref napisał:

Hmm...mam problem z grą Burnout 3 Takedown, otóż gra nie widzi karty pamięci, wróżyłem
według instrukcji do pierwszego slota na kartę a i tak nie widzi :/. Przez to nie mogę
niczego zapisać. Dodam jeszcze,że na inne gry kartę widzą. Posiadam wersje slim. Prosiłbym
o szybką pomoc.


Spróbuj włożyc karte do slota 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 12:27, Michalz5 napisał:

A z kąd jesteś? Z Łodzi może :) ? Bo ja tak.Musze sprawdzic u Siebie w MM :)

W każdym MM ceny są podobne. A GT4 kosztuje właśnie około 50-60 zł w MM, niezależnie od miasta, więc w Łodzi też na pewno za tyle da się kupić.

A zgadnijcie ile kosztuje God of War 2 w Saturnie w Katowicach? 79 zł :) I to jest wersja normalna, nie żadne Platinum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 13:37, Quatre napisał:

A zgadnijcie ile kosztuje God of War 2 w Saturnie w Katowicach? 79 zł :) I to jest wersja
normalna, nie żadne Platinum.

Nieźle ale ja poluję na edycję 2xDVD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2008 o 13:42, Evil Khan napisał:

Nieźle ale ja poluję na edycję 2xDVD ...

Co to za wydanie? Jakie bonusy drzemią w jego trzewiach? :D Pewnie grubo ponad 200 zł kosztuje takie cacko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłam ( na Allegro ;P ) Władcę Pierścieni : Trzecią Erę i ... co prawda nie najnowsze wydanie - PES 6 ... zapłaciłam za to ok. 60 zł + koszty przesyłki ( niewiele co? :> - stan płytek jak podawał sprzedawca jest dobry, więc nie zastanawiałam się długo nad zakupem ;) )
Aktualnie czekam na przesyłkę ;P

Jak ktoś z tutaj obecnych miał jakieś doświadczenia z tymi grami ( swoje wrażenia, opinie ) - to poprosiłabym o ich zamieszczenie ^^
Imo słyszałam juz o Trzeciej Erze pozytywne zdania znajomych - choć nie rozgadali się za dużo :>
PES''a kupiłam głównie z przyjemności pogrania w "nogę" na TV ;) - no i te "turnieje" ze starszym bratem na weekend''y ( kto wie...może tato się przy okazji wkręci :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować