Zaloguj się, aby obserwować  
Vatiel

PlayStation 2 - Temat Ogólny

4957 postów w tym temacie

No to dzięki za ostrzeżenie ;P Co do Fight Night 3,4 to sam nie wiem, nie przepadam za tym. Chyba jednak kupię sobie Burnout''a 3 Revenge ;) Tak jakoś przyciąga moją uwagę ta gra.

@MasterG --> W sumie to jestem fanem Wrestlingu, więc teraz już sam nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten Smackdown ma plastikową grafikę, słabą grywalność, jakoś tak dziwnie się zadaje te wszystkie ciosy i robi triki :/ Okrutnie mi się nie podobało.

A Burnout to rzeczywiście dobry wybór, ja grałem w Takedowna i polecam serię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w Ratchet Gladiator? Jeśli nie graliście, to naprawcie jak najszybciej ten błąd! Gra jest obłędnie grywalna, dziś grałem chyba ze 4 godziny bez przerwy i musiałem się opamiętać, więc odstawiłem konsolę. Gdybym jutro nie musiał na uczelnię mykać, pewnie siedziałbym całą noc :] Już dawno żadna gra nie zaatakowała mnie taką porcją czystej grywalności. Niby nic takiego, chodzimy i głównie strzelamy, ale daje to tak niesamowitą frajdę, że aż brak słów :] Kupiłem grę na Allegro za 20 zł, to był mój najlepszy zakup growy w ostatnim roku chyba. Świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 23:40, Quatre napisał:

Grał ktoś w Ratchet Gladiator? Jeśli nie graliście, to naprawcie jak najszybciej ten błąd!
Gra jest obłędnie grywalna, dziś grałem chyba ze 4 godziny bez przerwy i musiałem się opamiętać,
więc odstawiłem konsolę. Gdybym jutro nie musiał na uczelnię mykać, pewnie siedziałbym całą
noc :] Już dawno żadna gra nie zaatakowała mnie taką porcją czystej grywalności. Niby nic takiego,
chodzimy i głównie strzelamy, ale daje to tak niesamowitą frajdę, że aż brak słów :] Kupiłem
grę na Allegro za 20 zł, to był mój najlepszy zakup growy w ostatnim roku chyba. Świetna gra.


Gralem... Jak krotko opisalbym ta gre? Nuda i monotonia.

Na poczatku jest spoko - chodzimy, skaczemy, latamy... i strzelamy. Fajnie, ale po kilku godzinach zabawy nachodzi nas mysl "ile tak mozna?". Urozmaiceniem pozostaje upgrade''owanie broni i pancerza Ratchet''a.Tylko co z tego, jak wszystko spowadza sie do jednego - strzelania.

Niestety, mnie ten schemat zlamal - nie ukonczylem gry. Jestem pewny, ze bylem juz blisko, ale w pewnym momencie stwierdzilem, ze mam Gladiator''a zwyczajnie dosyc.

To tak w skrocie ;) Zachecam jednak do sprawdzenia owego tytulu :) Za taka cene warto "zaryzykowac".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze szkoły i podczas powrotu do domu zawitałem do zaprzyjaźnionej wypożyczalni gier. Grając ostatnio w Ratchet & CLanka 3 naleciało mnie coś na grę w której występuje duet bohaterów. Tak więc tym razem padło na Jak''a (& Dextera) 3 :).Włączyłem na chwilkę i wygląda to fajnie. Nockę mam już zarezerwowaną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 13:18, macieq24 napisał:

Gralem... Jak krotko opisalbym ta gre? Nuda i monotonia.

Co do monotonii to częściowo się zgadzam, ale nie do końca. Są przecież etay, gdzie sterujemy kroczącym pojazdem, są z poduszkowcem, są z samochodzikiem, grałem w etap, gdzie ślizgałem się jakichś rurach :) Dlatego niesprawiedliwe jest mówić, że gra jest totalnie monotonna.
Gra może nie jest jakaś super odkrywcza czy na maxa urozmaicona, ale mnie wciągnęła. A jak by mi ktoś jeszcze niedawno powiedział, że będę się pasjonował tego typu grą, to bym się co najwyżej popukał w czoło :D

Dnia 23.01.2008 o 13:18, macieq24 napisał:

To tak w skrocie ;) Zachecam jednak do sprawdzenia owego tytulu :) Za taka cene warto "zaryzykowac".

Ryzyko jest niewielkie, bo to naprawdę dobra gra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 13:56, Moras1990 napisał:

Właśnie wróciłem ze szkoły i podczas powrotu do domu zawitałem do zaprzyjaźnionej wypożyczalni
gier. Grając ostatnio w Ratchet & CLanka 3 naleciało mnie coś na grę w której występuje duet
bohaterów. Tak więc tym razem padło na Jak''a (& Dextera) 3 :).Włączyłem na chwilkę i wygląda
to fajnie. Nockę mam już zarezerwowaną :]


Seria z Jakiem i Daxterem jest świetna :) Razem z Ratchetem i Clankiem to moim zdaniem najlepsze platformówki na PS2. Porządne wykonane, wciągający gameplay i do tego teksty z jajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 13:56, Moras1990 napisał:

Właśnie wróciłem ze szkoły i podczas powrotu do domu zawitałem do zaprzyjaźnionej wypożyczalni
gier. Grając ostatnio w Ratchet & CLanka 3 naleciało mnie coś na grę w której występuje duet
bohaterów. Tak więc tym razem padło na Jak''a (& Dextera) 3 :).Włączyłem na chwilkę i wygląda
to fajnie. Nockę mam już zarezerwowaną :]


To są wypożyczalnie gier na PS2? Ohoho... To ja bym był stałym klientem... Szkoda, że u mnie w Gdańsku nic takiego nie ma... ;( A może jest, wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2008 o 13:56, Moras1990 napisał:

Właśnie wróciłem ze szkoły i podczas powrotu do domu zawitałem do zaprzyjaźnionej wypożyczalni
gier. Grając ostatnio w Ratchet & CLanka 3 naleciało mnie coś na grę w której występuje duet
bohaterów. Tak więc tym razem padło na Jak''a (& Dextera) 3 :).Włączyłem na chwilkę i wygląda
to fajnie. Nockę mam już zarezerwowaną :]


Gdzie mieszkasz??? NIe wiedziałem że w Polsce już są wyporzyczalnie gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na osiedlu jest jedna wypozyczalnia gier. Mozna tam nie tylko pożyczyć, ale tez wymienic, kupic, potestowac :) Czesto tam wymieniam gry na Xboxa360, bo jednak nowe troche kosztuja :). Jesli chodzi o ceny, to pożyczyć gre mozna na 2 dni i jest to koszt około 5zl, wymiana 20zł(czasami trzeba doplacic róznice cen) . Osobiscie tylko raz pozyczylem gre - Duke Nukem 3D na PS1, jakies 4 lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 13:50, BuuBuu napisał:

Nie wiedziałem że w Polsce już są wyporzyczalnie gier.


W Polsce wypoŻyczalnie gier istnialy od dawna, a ze sa jeszcze, to sam jestem mile zaskoczony. :)

do Quatre:

Nie mowie, ze gra jest "totalnie monotonna", tylko na dluzsza mete po prostu nuuudzi. Jest to moja subiektywna opinia, wiec mozesz sie z nia nie zgadzac... ba, mozesz miec nawet zupelnie odwrotne odczucia ;)
Jednak musisz przyznac, ze wszystko w tej grze spowadza sie do jednego - strzelania.
Pewnie, w koncu to shooter z Ratchet''em w roli glownej, ale po kilku godzinach obcowania z gra (spoko, Ratchet''owi nic sie nie stalo... ;) przestalo mnie to bawic...

Aha, mam do Ciebie jeszcze takie pytanie - grales w co-op''ie? Niestety, z moim 2-gim padem od PSone nie dalo rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 13:50, BuuBuu napisał:

Gdzie mieszkasz??? NIe wiedziałem że w Polsce już są wyporzyczalnie gier.


Sierpc. Jest to małe miasto leżące blisko Płocka. Tak jak pisał macieq wypożyczalnie istnieją od bardzo dawna, a ta w moim mieście jest jeszcze od czasów NES''a tak więc spory kawał czasu. Dodatkowo ja mam trochę lepiej bo jej założycielem jest ojciec mojego kolegi tak więc ja gry wypożyczam za symboliczną "złotówkę". Normlanie płaci się 5zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../
Skończyłem wczoraj Ratcheta Gladiatora i zacząłem od nowa :] Mogłem zatrzymać stare bronie i teraz można dostać jeszcze potężniejsze! Niezły patent, ja przynajmniej się dałem złapać na haczyk :D

Jak się nie gra dłużej niż max 3 godzinki dziennie, to gierka się tak znowu szybko nie nudzi.

Dnia 25.01.2008 o 15:57, macieq24 napisał:

Aha, mam do Ciebie jeszcze takie pytanie - grales w co-op''ie? Niestety, z moim 2-gim padem
od PSone nie dalo rady.

Jeszcze nie, ale mam zamiar przetestować. Dziś z kumplem graliśmy w coopa The Red Star, świetna zabawa :]
Jutro znajomy znowu wpadnie, to zdam relację z coopa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 14:19, GoldOx napisał:

U mnie na osiedlu jest jedna wypozyczalnia gier. Mozna tam nie tylko pożyczyć, ale tez wymienic,
kupic, potestowac :) Czesto tam wymieniam gry na Xboxa360, bo jednak nowe troche kosztuja :).
Jesli chodzi o ceny, to pożyczyć gre mozna na 2 dni i jest to koszt około 5zl, wymiana 20zł(czasami
trzeba doplacic róznice cen) . Osobiscie tylko raz pozyczylem gre - Duke Nukem 3D na PS1, jakies
4 lata temu :D


Z tej strony trochi inaczej, po wypożyczenie kosztuje 7 zł na następną dobę, zależy też od ceny gry, ale już są gry na PS 3!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Jak and Dexter 3 (swoją drogą Europa skrzywdziła Dextera, nazywając drugą i trzecią część imieniem Jaka...). Gra jest bardzo fajna, jednak sporo rzeczy można by w niej poprawić. Chociażby celowanie. Strzelanie jest tu istną katorgą i nie można trafić precyzyjnie tracąc przy tym małą ilość amunicji. Myślałem, że to jest typowa platformówka, a tu oprócz tego mamy i samochody, lotnie, samoloty, itp.. Co oczywiście zaliczam na plus. Momentami gra potrafiła przynudzać jednak co chwilę zaskakiwani byliśmy jakimiś ciekawymi rzeczami. Fabuła niestety nie jest najwyższych lotów, jednak da się przeboleć. Podsumowując: gra jest bardzo fajna, jednak Ratchet & Clank i tak są górą.

PS. Trochę chaotyczna wypowiedź, jednak wiem, że gramowicze zrozumieją o co w niej chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.01.2008 o 12:00, Moras1990 napisał:

2 dni, np. od środy do czwartku, ale jak się bierze w sobotę to do poniedziałku.


trochę krótko :/ jakby ktos chciał przejśc np Gran ATurismo to bardziej się opłaca kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2008 o 21:07, BuuBuu napisał:

trochę krótko :/ jakby ktos chciał przejśc np Gran ATurismo to bardziej się opłaca kupić :D


No w takich przypadkach tak, ale ja zazwyczaj wypożyczam jakieś platformówki, czy inne takie gry. Takie coś zazwyczaj się przechodzi w kilka godzin, więc nie ma problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować