Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2012 o 11:16, Eff3ctiv3 napisał:

Dla mnie Talia była najlepsza, taka słodka dziewczyna. :)


W jedynce tak to była najlepsza z dziewczyn , ale ogólnie najlepszą postacią całego uniwersum , dla mnie zawsze był jest i zawsze będzie Wrex.;}
I tak jeszcze zapytam czy wy też zauważyliście ,

Spoiler

że w 3 jak lecisz renegatem to wiele osub ma skłonności samobójcze? Jestem świeżo po pogodzeniu Gethów i Quarian , a Kely Chembers sie zabiła, brat Deavida(ten od nadzorcy w 2) Samara chciała się zabić , ale jej przeszkodziłem , Mordin się poświęcił na tuchance


Zauważałem jeszcze że duża część filmików naprawdę powala. Mnie najbardziej hyba trafiło
Spoiler

jak kończyłem misje z rakni, jak grunt został, by dać uciec Shepardowi i reszcie. Jak tam tłukł tyh patroszycieli to naprawdę myślałem , że zginie ,a to by było bardzo ch*.. nie fajne znaczy, ale jak tam otem zobaczyłem tego pendejo całego we krwi idącego w moją stronę

to myślałem, że nie wytrzymam to było wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 16:29, Odin123 napisał:

Zauważałem jeszcze że duża część filmików naprawdę powala. Mnie najbardziej hyba trafiło

Spoiler


jak kończyłem misje z rakni, jak grunt został, by dać uciec Shepardowi i reszcie. Jak
tam tłukł tyh patroszycieli to naprawdę myślałem , że zginie ,a to by było bardzo ch*..
nie fajne znaczy, ale jak tam otem zobaczyłem tego pendejo całego we krwi idącego w moją
stronę

to myślałem, że nie wytrzymam to było wielkie.

Spoiler

Jeśli nie zdobyłbyś jego lojalności w dwójce i przeżyłby misję samobójczą to naprawdę by tutaj zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 16:44, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jeśli nie zdobyłbyś jego lojalności w dwójce i przeżyłby misję samobójczą to naprawdę
by tutaj zginął.



Mass Effect Logic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 15:11, Bezi_113 napisał:

> jak wybiorę inną opcje to nie padnie ? :)

Spoiler

Możesz dać gethom wolną wolę co zaskutkuje zniszczeniem przez nich quarian, w tym
Tali. Legion w każdym razie przeżyje.


Spoiler


Legion zawsze się poświęca/ginie. Jednak u mnie Gethy nie zniszczyły floty Quarian, jak również Tali nie dała nurka do wody, a pozwoliłem im na wolną wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 17:30, Sipso2008 napisał:

> > jak wybiorę inną opcje to nie padnie ? :)
>

Spoiler

Możesz dać gethom wolną wolę co zaskutkuje zniszczeniem przez nich quarian, w
tym
> Tali. Legion w każdym razie przeżyje.


Spoiler


Legion zawsze się poświęca/ginie. Jednak u mnie Gethy nie zniszczyły floty Quarian, jak
również Tali nie dała nurka do wody, a pozwoliłem im na wolną wolę.


U mnie też nie, jak tylko skończyły się dialogi wczytałem zapis sprzed czterdziestu minut :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ktoś tu wcześniej mówił, że Shepard jest w zakończeniu pokazany w jakichś gruzach lub jego nieśmiertelnik. Wtf? Zobaczyłem wszystkie 3 zakończenia i niczego takiego nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 18:03, Noma napisał:

>


Spoiler

To teraz pytanie czemu ja tego nie miałem ani razu. I od czego zależy to kto wyjdzie z Normandii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 18:11, Ecko09 napisał:

> >

Spoiler

To teraz pytanie czemu ja tego nie miałem ani razu. I od czego zależy to kto wyjdzie
z Normandii?


Spoiler

Bo potrzeba 5000 tej armi zebranej minimalnie żeby to było.No i to tylko w tym czerwonym zakończeniu.
A od czego zależy to bladego pojęcia właśnie nie mam. I od razu mówie że mi wychodzili zupełnie inni członkowie niż ci którzy ze mną biegli do tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 18:17, Noma napisał:

> > >
>
>

Spoiler

To teraz pytanie czemu ja tego nie miałem ani razu. I od czego zależy to kto
wyjdzie
> z Normandii?


Spoiler

Bo potrzeba 5000 tej armi zebranej minimalnie żeby to było.No i to tylko w tym czerwonym
zakończeniu.


Miałem ponad 5000 i czerwone zakończenie i nie było tej sceny.

Dnia 28.03.2012 o 18:17, Noma napisał:

A od czego zależy to bladego pojęcia właśnie nie mam. I od razu mówie że mi wychodzili
zupełnie inni członkowie niż ci którzy ze mną biegli do tunelu



U mnie też. Raz tylko wyszła jedna ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę. Myślałem, do wczoraj, że ten hałas o zakończenie jest nakręcany przez jakiś hejterów, ale teraz już wiem, że to:

Spoiler

Najgorsze zakończenie jakiego w życiu doświadczyłem! Nie mówię tu tylko o grach, ale filmach, książkach, bajkach, legendach i w ogóle wszystkim co ma fabułę! Nasze wybory w grze i w poprzednich częściach nie mają żadnego znaczenia, tak czy siak, na koniec dostajemy do wyboru 3 w 98% takie same zakończenia. Żadnych odpowiedzi na nurtujące pytania. Kim są Żniwiarze? Skąd się wzięli? Co nimi kieruje? Po co te cykle? O co chodziło z katalizatorem? Tylko bezsensowna rozmowa z dzieckiem-bogiem, które pojawia się znikąd. Mamy tylko co raz więcej nowych pytań. Grę, bez ostatnich powiedzmy 10 minut, można ocenić na 8-8.5/10, ale te ostatnie minuty, to jest po prostu mniej niż zero. Katastrofa, uwielbiałem tę serię, a tu taki zawód.


Stara prawda mówi, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze i obawiam się, że tutaj też tak jest. EA nie zarżnie kury, która znosi złote jaja. W pierwszej kolejności dostaniemy tuzin płatnych DLC. Potem, po prostu ME4 z obietnicą wyjaśnienia wszystkiego. W końcu
Spoiler

walka ze Żniwiarzami była

osią fabuły serii i ich sprawa nie może zostać rozwiązana, aby można było tworzyć kontynuacje. Z resztą BioWare już dawno mówiło, że będą jeszcze gry w tym uniwersum i wielokrotnie powtarzali, że ME3 to zwieńczenie losów Sheparda, nikt nie mówił, że dostaniemy jakieś ostateczne wyjaśnienia, ani, że
Spoiler

zakończenie będzie sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect to seria opowiadająca o losach komandora Sheparda, cokolwiek innego nie będzie tym samym.
Kury znoszącej złote jajka nie zniszczą, faktycznie, myślę tak samo, ale ciekawy jestem jak w następnej części wyjaśnią to, że zniszczyliśmy wszystkie przekaźniki masy.
Prequel? Raczej szczerze w to wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...kolega piętro wyżej ( Bzezi_113 ) mógłby sobie darować info o przekaźnikach masy dla tych co jeszcze tego nie uświadczyli... ( mam swoje wyjaśnienie odnośnie przekaźników... przeczytaj poniżej )

Garść moich przemyśleń o zakończeniu... przeczytajcie...

Spoiler

Według mnie czerwone najlepsze - choćby z jednego powodu Żniwiarzom się należało i przede wszystkim Shepard przeżył... Według mnie nikt do końca nie powiedział, że przekaźniki masy zostały zniszczone - było widać wybuch ale być może one przeszły na najwyższy poziom zaawansowania i stały się czystą energią i już nie potrzebują zewnętrznego szkieletu... To by było dobre rozwiązanie i pozwoliłoby powrócić wszystkim do swoich światów by zacząć odbudowę... a w ruinach Cytadeli zapewne znajdą się prastare zapiski świadczące o tym, że to nie koniec niebezpiecznych przygód... mam nadzieję, że cała ekipa spotka się w DLC... i Shepard uściska Ashley...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 19:57, mistrzgry napisał:

mam nadzieję, że cała ekipa spotka się w DLC... i Shepard uściska Ashley...



Przeca Bioware już ma swoje genialne rozwiązanie na wciśnięcie DLC - cofnięcie czasu

Spoiler

przed misję z atakiem na siedzibę Cerberusa

. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 20:05, Feallan napisał:

Przeca Bioware już ma swoje genialne rozwiązanie na wciśnięcie DLC - cofnięcie czasu


To nie żadne genialne rozwiązanie czy cwane zmienianie fabuły, ten myk zrobiono po to że jak wyjdzie DLC i jeśli je kupisz to żebyś mógł je sobie przejść a nie musiał rozpoczynać całą grę od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się awansować postać z multi na "front gry jednoosobowej t trybie Galaktycznej Wojny"? Daje to coś w ostatneczej rozgrywce czy nie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 19:20, Bezi_113 napisał:

Mass Effect to seria opowiadająca o losach komandora Sheparda, cokolwiek innego nie będzie tym samym.


Mass Effect to całe uniwersum. Trylogia Sheparda była tylko jego częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 23:01, kesik93 napisał:

> Mass Effect to seria opowiadająca o losach komandora Sheparda, cokolwiek innego
nie będzie tym samym.

Mass Effect to całe uniwersum. Trylogia Sheparda była tylko jego częścią.

Wiem.
Powiedziałem tylko, że dla mnie seria gier komputerowych kończy się na Shepardzie, dalej to już nie będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 23:06, Bezi_113 napisał:

Powiedziałem tylko, że dla mnie seria gier komputerowych kończy się na Shepardzie, dalej
to już nie będzie to samo.


Oczywiście że nie będzie to to samo, bo nie będzie to historia Sheparda a całkowicie nowa rzecz. ;) To rozumie się samo przez się. A główny bohater, zwłascza taki jak Shepard nie definiuje tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować