Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - pierwsza gra MMO w polskiej wersji językowej!

414 postów w tym temacie

Naprawde szczerze zszokowała mnie ta informacja. Zelektryzowała i ogólnie strasznie podniosło to notowania CDp w moich skromnych oczach. Oby ukazało się to jak najszybciej.
Wlaliście też w moje serce promyk nadziei, że może i za WOWa się kiedyś zabierzecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 18:07, kujot2 napisał:

A ja ciogle czekam na odpowiedż czy filmiki bedą zdabigowane czy zostaniemy uraczeni wersją
kinową.

Na 100% będzie wersja kinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP prosze... nie przetlumaczajcie nazw skillów oraz nazw broni... bo bedzie beznadziejnie i gra straci swoj klimat... napewno lepiej brzmi fierry drgon sword niz (wstawcie se tlumaczenie). Mam nadzieje ze nie zwalicie tlumaczenia... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:31, Jay Z napisał:

> A dlaczego nie WoW? Ale it tak jest dobze :)

Bo CDA przestałby się ukazywać ;))


Ehh... Nic tylko sobie w łeb strzelić. Albo dostanę pozwolenie od Smu[b]GGlera na odbieranie za niego pochwał i nagan, albo postąpie tak jak Kamil Z M jak Miłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, że nie będzie zbytniego zamieszania z tłumaczeniem skilli, już po angielsku czasem można mieć wątpliwości jak co działa, a jak ktoś jeszcze coś spieprzy po drodze, to nie da rady zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 18:36, SimekPL napisał:

To ja kończe z GW! Przeżucam się na WoWa! <joke>
TLUMACZENIU MóWIMY STANOWCZE NIE!

ty tak poważnie? przeczież tłumaczenie jest opcjonalne i możesz je wyłączyć w każdej chwili z poziomu gry. ale rozumiem wolisz płacić 50 zeta za miesiąc byle tylko w GW nie grać. ciekawe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 19:16, D2T napisał:

> To ja kończe z GW! Przeżucam się na WoWa! <joke>
> TLUMACZENIU MóWIMY STANOWCZE NIE!
ty tak poważnie? przeczież tłumaczenie jest opcjonalne i możesz je wyłączyć w każdej chwili
z poziomu gry. ale rozumiem wolisz płacić 50 zeta za miesiąc byle tylko w GW nie grać. ciekawe...
:D


Niech CDP tłuamczy, mnie to ryba, ważne, żebym nie wchodził przymusowo na polish district...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 15:39, noizo napisał:

a co z tlumaczeniem WoW??


Tyle że większość z nich to Chińczycy i Amerykanie, a oni polskiej wersji raczej nie potrzebują... A o to, ktora gra w Polsce zeszła lepiej to musisz już CDP zapytać.

Dnia 05.04.2006 o 15:39, noizo napisał:

Od kiedy to GW jest MMO ? Nawet tworcy gry nazywaja to raczej COOP ale co tam. IMO pomysl kiszka
bo gracze majacy polska wersje i tak beda musieli w sieci uzywac angielskiego.


Tyle że bycie CORPG nie przeszkadza jej w byciu MMO, tak samo jak Jagged Alliance jest grą taltyczną, jednak nie znaczy to, że nagle przestaje być strategią turową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować