Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GoldenEye: Source gotowe

19 postów w tym temacie

No kurna, czytam cały podekscytowany, już chcę lecieć ściągać a tu czytam, że nie ma singla :/ Do bani.
Będę musiał odgrzebać N64 jeśli chcę sobie GoldenEye odświeżyć :<
Genialny FPS, anyway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoldenEye: Source nie posiada kampanii singleplayer, ale chyba nikt nie będzie na to narzekał...

W tym momencie "banan" zniknął z mojej twarzy (klasyczny GoldenEye to IMO najlepszy FPS poprzedniej dekady), a już się zabierałem żeby na nowo instalować HL2 i instalować ten mod.

Skoro nie ma singla, to zwyczajnie nie warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla takich chwil nie żałuję posiadania konsolki N. Gameplay przecudny a kampania single mega bondowska, zwłaszcza rozróba czołgiem :], a modzik do source''a pobiorę, choć bez wiilota to już nie te same emocje po multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 20:55, Undertaker napisał:

A ja tam w salonie grałem jak głupi na N64 w MP przy jednej konsoli. Z chęcią bym zagrał
znów.


Tylko za tamtych czasów to było coś ;) Teraz to chyba sentyment tylko by popchnął mnie do ściągnięcia tego moda, ale jednak wolę zaoszczędzić pieniądze na remake i cieszyć się grą na Wii.

Zaitsev faktycznie spudłował z tym stwierdzeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie wiem, skąd autor wydumał, że brak singla nie będzie problemem.

Szczerze mówiąc, to właśnie tryb single mnie urzekł w tej grze. Multi jak multi - teraz jest i tak multum innych gier multi, zalew wręcz, więc nawet nie wiem, czy warto ściągnąć.

Nie mam pojęcia, co kierowało autorami tego MOD''a, by zrobić tylko multi. Szczerze, to raczej warto było zrobić tylko single, jeśli już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo miłe, że powstają takie fanowskie inicjatywy. Szkoda jednak, że nie ma kampanii single player - cały czas byłem przekonany, że to właśnie o nią chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować