Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest pierwszy trailer The Elder Scrolls V: Skyrim!

156 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2011 o 11:58, R3nO napisał:

Może być ale...jak dla mnie strasznie plastikowo to wygląda - śmierdzi strasznie Oblivionem.
Taki np Witcher 2 to co innego...


Ważne ze Wiedźmin 2 w maju a Skyrim zima wiec będzie w co grać, skończy się granie w Wiedźmina to będzie po co sięgnąć. A ja nie grałem w Oblivion i co muszę coś z tamtych poprzednich gier znać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 12:13, karolekx23x napisał:

> Może być ale...jak dla mnie strasznie plastikowo to wygląda - śmierdzi strasznie
Oblivionem.
> Taki np Witcher 2 to co innego...

Ważne ze Wiedźmin 2 w maju a Skyrim zima wiec będzie w co grać, skończy się granie
w Wiedźmina to będzie po co sięgnąć. A ja nie grałem w Oblivion i co muszę coś z tamtych
poprzednich gier znać ?


To w sumie fakt.

Ogólnie nie powiedziałbym, żeby Oblivion miał jakąś wartej uwagi fabułę. Sam niewiele pamiętam z głównego wątku, najwięcej mam obrazków z łażenia po jaskiniach. Taki mi się wydaje będzie też Skyrim - czyli nie fabuła, a raczej wtopienie się w gameplay i subquesty. Chyba, że tylko ja tak w przypadku Obliviona miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miażdżyciel. Pogromca.

Oby tylko zrobili coś z level scallingiem, klonowatością i ogólną bylejakością, wyłażącą z niektórych kątów w każdej grze TES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 13:22, DrillMod napisał:

I to robi wrażenie, świetny filmik. Tyle, że efekty specjalne bez fabuły to tylko efekty
specjalne - są nudne.


Może nie pokazali dokładnie fabuły, ale zdecydowanie pokazali ideę i część tego co stoi za grą.
Jest więc i dragonborn, ktoś kogo boją się smoki, ktoś kto ma wystarczającą moc by sobie z nimi poradzić. Jest i smoczy okrzyk, nowa mechanika, z której będziemy korzystać podczas gry. Jest i wchłanianie duszy smoka, dzięki czemu nasza postać będzie stawać się coraz potężniejsza. No i mamy w końcu samą walkę ze smokiem, czyli coś co będziemy robić przez całą grę, aż do ostatniego bossa. Tak, że za tymi efektami stoi jednak coś więcej.
Natomiast samą fabułę łatwiej przedstawić jest w mowie, niż podczas kilkudziesięciu sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo... Prawie jak Gothic...
Nordmar, smoki...
Jaszczurek zieje ogniem, ziemia wypalona a na gostku nawet brewka nie osmalona...
No i ginie po jednym szurnięciu mieczem po łuskach...
Fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że Wiedźmin zdąży się spokojnie sprzedać do listopada. Gdyby obie gry miały premierę w tym samym czasie i mógłbym wybrać tylko jedną, miałbym poważny dylemat po obejrzeniu tego trailera. Genialne lokacje, świetny ogień, woda trochę jeszcze niedorobiona, fragmenty, w których walczą zajebiste no i muzyka... :) Chyba najlepszy trailer zrobiony na silniku gry (poza tymi kilkoma wstawkami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 09:31, Komenty napisał:

Czas juz na zapowiedzi pierwszych DLC. Na poczatek moga byc Drzewa Lisciaste oraz Nowe
Luski Smoka.


Nie kuś losu bo pokusisz ;-)
Niieeee może nie będzie czegoś takiego jak DLC ale mogę się mylić. Bethesda zawsze robiła po 2 Expansion Packi i tutaj też pewnie tak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten soundtrack to główny theme do Morrowinda wzbogacony o chórki. Dla mnie już wtedy sountrack był genialny, a teraz, uuu. Też czekam chyba nawet bardziej niż na Wieska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 03:47, basteq665 napisał:

Jeżeli znowu siłę przeciwników dopasują pod poziom postaci to będzie kaszana niestety


W grze będzie Level Scaling ale już nie aż tak drastyczny jak w Oblivionie, ma raczej przypominać ten z Fallouta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 05:53, UMBUS napisał:

I to jest dopiero porządne RPG a nie zachwycacie się Wiedźminem 2 .


Zależy od gustu, ktoś będzie wolał Skyrim a inni Wiedźminem, dla mnie istnieje jako najlepsza gra Wiedźmin i nikt mnie nie przekona że takie Da lub inna gra jest lepsza.
Według gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zajebioza! Uwielbiam oglądać takie rzeczy, chyba nawet bardziej niż grać. A na samą grę czekam już z niecierpliwością. Zapowiada się świetny rok dla erpegowców, no może nie rok, trochę więcej niż pół poczynając od 16 Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się boję, bo trailer do Obliviona i screeny rzucane przed premierą też były fantastyczne, ale gry nie skończyłem, bo znudziłem się po drodze... Inna sprawa, że zaczynałem parę razy różnymi postaciami i dość długo grałem każdą, ale żadną do końca.

Trailer do Skyrim pokazuje świetną grafikę (mam wrażenie, że to już ostatki mocy wyciskane z konsoli obecnej generacji), widać, że postaci w miastach coś robią (przed premierą Obliviona wrażenie robiły rozmowy przechodniów, tutaj jest sporo modeli NPC i też robią "coś" -vide babcia opierająca się o poręcz), podoba mi się koncepcja polowania i skrytobójstw.

Pewnie i tak kupię, a czy przejdę, to już inna śpiewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się boję, bo trailer do Obliviona i screeny rzucane przed premierą też były fantastyczne, ale gry nie skończyłem, bo znudziłem się po drodze... Inna sprawa, że zaczynałem parę razy różnymi postaciami i dość długo grałem każdą, ale żadną do końca.

Trailer do Skyrim pokazuje świetną grafikę (mam wrażenie, że to już ostatki mocy wyciskane z konsoli obecnej generacji), widać, że postaci w miastach coś robią (przed premierą Obliviona wrażenie robiły rozmowy przechodniów, tutaj jest sporo modeli NPC i też robią "coś" -vide babcia opierająca się o poręcz), podoba mi się koncepcja polowania i skrytobójstw.

Pewnie i tak kupię, a czy przejdę, to już inna śpiewka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 19:32, wiciuu napisał:

Trailer do Skyrim pokazuje świetną grafikę (mam wrażenie, że to już ostatki mocy wyciskane
z konsoli obecnej generacji),


Oj, żebyś się nie zdziwił. Ja ciągle liczę na odkrycie pokroju God of War na PS2. Konsola odchodziła w zapomnienie, wszystkie gry powstawały na konsole nowej generacji, a tu nagle takie zaskoczenie. Myślę, że z tych konsol jeszcze wiele można wykrzesać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować