Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z jakich rodzajów broni postrzelamy w RAGE?

26 postów w tym temacie

Spawarę ale jako dodatek do kuszy chyba.
Shotgun wyszedł im świetnie, pistolet też, nie emituje wyłącznie dymu. Generalnie lepiej niż w w poprzednich gameplayach wygląda feeling (uczucie mocy) broni.
Muzycznie podobnie jak w Quake2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jedyne co tu widac?

Od poczatku ten Rage poza obrazkami to za dobrze sie nie prezentował, ten filmik Idealnie to pokazuje, rozgrywka rozgrywką otwarty swiat otwartym swiatem, sciganie sie autkami sciganiem, ale to i tak najwazniejszym elementem bedzie rozwałka wrogów a to wyglada nad wyraz, nudno.

Wrogowie padają jak muchy, po strzele w glowy ze strzelby mamy jedynie nałozenie tekstury krwi/rany, a przeciwnik pada na ziemie jakby się potknął, tragedia, ten "bumerang" czy jak to nazwać tez w uzyciu wyglada strasznie dretwo, jakby puszczał samolociki z papieru i w taki sam efekt to daje gdy trafia przeciwnika.

Mam wrazenie ze Doom3 ukazał słabość ID do tego ze ci ludzie zatrzymali sie na końcówce lat 90tych i jedynie nadaja sie tworzyć kolejne wersje swoich silników graficznych ktore odziwo równiez nie robia juz szczegolnego znaczenia, bo niby czym? iloscia poligonów? strasznie kiepsko widze ten tytuł, do premiery jeszcze troche więc nadzieja pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wingstick musi oczywiscie miec autoaima pod pada, w sumie to najlepsza bron, wystarczy biegac i skakac w kolo i rzucac ta zabawke, albo schowac sie za czyms i wychylac tylko zeby to rzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2011 o 19:35, SpecShadow napisał:

Tak rozgrywka schematyczna, nudna bo się tylko strzela i jeździ. Po tej serii narzekań
wracacie do CoDa zapewne :] najbardziej ambitnej gry wszech czasów.


Rage jest pewnie bardziej ambitny, nie? Tam strzelanie, tu strzelanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedziach ludzi z ID Software miałem wrażenie, ze ten tytuł zmiecie wszystko z powierzchni ziemi. Ładna, długa, duża gra z dobrą fabułą i masa różnych elementów. Ale z tego co widać to nie wyglada za specjalnie. Po tylu latach w produkcji spodziewałbym się czegoś więcej niż jednego rodzaju przeciwników na każdym ujęciu i trochę bogatszych animacji :X zwłaszcza, że oniecywano, że RAGE wyciśnie z naszych maszyn wszystko ale to chyba raczej skończy się na tragicznej optymalizacji... szczerze po tym co pokazali to wolałbym by zrobili coś w stylu Doom 3 albo Quake 2 zamiast tego... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Platformy docelowe to PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3" no to już znamy wymagania sprzętowe minimalne grafika: gf 8800 , 2gb ram procesor c2d 2gHz :P zalecane gf 460, 4gb ram, i7, ciekawe o ile się pomyliłem ;)
Przez konsole będzie lipa jak z Bulletstorm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się super :) Tęskniłem za shotgun''em w wykonaniu id :)
Zastanawiam się jak gra wypadnie w porównaniu z Borderlands, bo coś podobnie wyglądają.

Śmieszą mnie te narzekania. Gra jest zła bo większość gameplay''a do strzelanie? Czyli Killzone, Halo, F.E.A.R., Resistance itd. też są nudne i schematyczne? :P

Jak kogoś to nudzi niech pogra Farmville, Fifę, Tibię albo coś podobnego, a nie narzeka, że w strzelance się strzela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować