Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2007 o 17:15, hehe napisał:

Nie był nieudany, był po prostu inny :) Miał swój klimat i grało się całkiem przyjemnie. Zresztą
to była chyba gra nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, więc nie ma co porównywać do poprzednich
części.


Myślę, że Fallout Tactics jest w równym stopniu nastawiony na rozgrywkę dla jednego gracza jak i dla wielu graczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:30, FALLOUT 3 napisał:

czy wie ktoś jak ulepszyć broń w new reno arms bo mam karabin plazmowy i karabin laserowy a
nie mogę ich ulepszyć ????????

a tam jest to możliwe? sprawdź w RNK, na samym początku jeszcze przed bramami miasta będzie namiot w którym ulepszają bronie. o ile pamiętam jeden z ghuli w koło elektrowni atomowej (tej do której dostajemy misję w kryptopolis) tez to potrafił, ale nie wiem czy wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 19:30, FALLOUT 3 napisał:

czy wie ktoś jak ulepszyć broń w new reno arms bo mam karabin plazmowy i karabin laserowy a
nie mogę ich ulepszyć ????????


Tak jak kolega wyżej napisał w New California Republic jest namiot gdzie można ulepszyć broń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W piwnicy sklepu z bronią (tego który poleca ci facet którego spotykasz kiedy przybywasz do New Reno) znajduje się facet który za darmo może ci upgradeować całą masę broni wliczając w to bronie energetyczne (tylko on to potrafi), do tej piwnicy najlepiej wejść od tyłu (tam gdzie są psy) w chwili kiedy sprzedawca jest w sklepie (czyli pewnie gdzieś za dnia). Na północnym obszarze Gecko jest Ghul który również może ci upgradeować broń ale niestety nie energetyczną. Tak jak pisali sig. i lothar-mb w namiocie w RNK też można kupić małe ulepszenia ale tylko raz i tylko do karabinu myśliwskiego (kupujesz lunete).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: jak mogę dostać sie do posiadłości Westina w NRK. Gadałem z lekarzem i seryfem, wykonałem zadanie z kryptą 15 (razem ze szpiegiem) i mam wysoką int i char oraz retorykę. Strażnik przed bramą ciągle mówi, że Westin nie ma czasu dla ludzi z ulicy. aha gram kobietą bo taniej (vic i upgrade autka w reno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz się tam dostać wykonując questy dla Pierwszego Obywatela Lynette z Kryptopolis (o ile pamiętam trzeba jej najpierw oddać dokumenty które jeden koleś z ulicy w kryptopolis chce poprzez ciebie dostarczyć Bishopowi z New Reno). Można się też do niego dostać wykonując questy dla rodziny Bishopów z New Reno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc ale dopiero póżniej znalazłem gościa w new reno arms w podziemiach i ulepszyłem wszystkie bronie jakie można ulepszyć miotacz ognia karabin laserowy karabin plazmowy i pare innych pukawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bronie upgradeuje jeszcze Valerie w Kryptopolis, wciąż możesz sprawdzić i ją i tego ghula w Gecko ich wybór upgraqdeów może się różnić od tego co oferuje gość z New Reno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 01:37, Ajko napisał:

Pytanie: jak mogę dostać sie do posiadłości Westina w NRK. Gadałem z lekarzem i seryfem, wykonałem
zadanie z kryptą 15 (razem ze szpiegiem) i mam wysoką int i char oraz retorykę. Strażnik przed
bramą ciągle mówi, że Westin nie ma czasu dla ludzi z ulicy. aha gram kobietą bo taniej (vic
i upgrade autka w reno)


Najprościej jest pogadać z szeryfem NCR (czy tam NRK :P) i zapytać go o pracę. Następnie powiedzieć strażnikowi przy wejściu na teren Westina, że jesteś w sprawie pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w tym samym miejscu, tylko nad piwnicą, możecie się łatwo wzbogacić, zabijając tego handlarza [rzekomo ojca tego upośledzeńca od upgradów] i jego rzeczy są Wasze. Nikt Was nawet nie zaatakuje, no może jego psy. Tylko wypełnijcie wcześniej wszystkie questy, w których musicie wziąć od niego jakieś przedmioty, bo inaczej możecie pożegnać się z kilkoma tysiącami exp. O ile w ogóle nie przypłacicie ukończeniem gry... [juz nie pamiętam czy u niego czy kolesia wyżej załatwia się potrzebną do przejscia niezbędnego questu część].

Aha, nie wiem, czy ktoś to już wcześniej opisał, ale sprawdzanie 60 stron nieco mnie odepchnęło i zaryzykowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy ulepszaniu broni- w Fallout 2 natrafiłem na niezwykle ciekawą jaskinię pełną gości w pancerzach bojowych. Trochę się zdziwiłem ale nic, rozpocząłem radosną eksterminację wrogów. Z lekka mnie zamurowało gdyż nikt nie oddał żadnego strzału. Po skończonej rzezi zacząłem przeszukiwać ciała. Okazało się, że wszyscy, bez wyjątku, mieli na składzie ulepszone plazmówki i laserówki (karabiny), ale nie mieli do nich amunicji. Do dziś pamiętam to gorączkowe upychanie tej broni w ekwipunku całej drużyny:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:01, Verd Navarro napisał:

Aha... tak? Ciekawe gdzie to było. Może jakiś screen? To był encounter czy lokacja? :>


Niestety to było tylko losowe spotkanie:/. A wielka szkoda bo cała masa ulepszonej broni bardzo się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:25, Sarafan_Knight napisał:

Najprościej jest pogadać z szeryfem NCR (czy tam NRK :P) i zapytać go o pracę. Następnie powiedzieć
strażnikowi przy wejściu na teren Westina, że jesteś w sprawie pracy.


Nc to nie dało. Gadałem ze wszystkimi w RNK (czy jak to się wkońcu pisze) i nic się nie zmienia (westin nie gawędzi z ludżmi z ulicy, A szeryf mówi tylko o jakiejś spółce wolarzy i Thandi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc...
Niedługo wyjeżdżam na wakacje. Ale naszła mnie ochota, pogrania sobie znów w Fala. Na laptopie. Jednak jest jeden problem - Fallout nie działa na Win2000, a zainstalować jakiegoś innego Windowsa nie mogę.
Czy jest jakiś sposób aby przekonać Falla drugiego do współpracy na Win2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:24, Ajko napisał:

Nc to nie dało. Gadałem ze wszystkimi w RNK (czy jak to się wkońcu pisze) i nic się nie zmienia
(westin nie gawędzi z ludżmi z ulicy, A szeryf mówi tylko o jakiejś spółce wolarzy i Thandi


Szeryf powinien poinformować Cię o tym, że Westin ma pracę. Jesteś pewny, że rozmawiałeś z nim na wszystkie tematy?

A może Ty chcesz się dostać do zamkniętej strefy w lokacji, w której jest także Tandi, a nie do Westina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:28, Tajemnic napisał:

Proszę o pomoc...
Niedługo wyjeżdżam na wakacje. Ale naszła mnie ochota, pogrania sobie znów w Fala. Na laptopie.
Jednak jest jeden problem - Fallout nie działa na Win2000, a zainstalować jakiegoś innego Windowsa
nie mogę.
Czy jest jakiś sposób aby przekonać Falla drugiego do współpracy na Win2000?


Jest: http://www.fallout3.phx.pl/ie_index_f2.htm
Dział "O grze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 21:28, Tajemnic napisał:

Jednak jest jeden problem - Fallout nie działa na Win2000, a zainstalować jakiegoś innego Windowsa
nie mogę.

a to niby dlaczego? przecież na rożnych partycjach możesz mieć różne systemy operacyjne. win 2000 nie jest przyjazny dla gier i to nie tylko starych. pod xp fallouty hulają aż miło.
życzę przyjemnego grania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować