Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Fallout 2 - temat ogólny

3223 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 19:11, JayL napisał:

+ jakiś tekst własny. Teraz Cassidy [w końcu!] awansował i rzekł coś w stylu, że to jak
jazda na rowerze i się tego nie zapomina. :P Ale teraz chyba będę musiał się wycofać
z bazy wojskowej [mutanty mnie zabijają za każdym razem niestety]... Cóż, odwiedzę chyba
SF albo się pokręcę w RNK... A o tym sposobie na przesuwanie towarzyszy nie wiedziałem
- dzięki!


Towarzysze broni mogą awansować przy każdym twoim awansie na wyższy poziom jeśli nie awansowali wczytaj grę i spróbuj ponownie jeśli za 12 razem nie awansują odpuść i spróbuj przy kolejnym poziomie.
Odzwiedż SF pookradaj kupców z kasy , później kup przedmioty od nich aż będzie cię stać na karabin gaussa dla ciebie i członków drużyny i kup przy okazji power amror dla siebie i NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:11, JayL napisał:

+ jakiś tekst własny. Teraz Cassidy [w końcu!] awansował i rzekł coś w stylu, że to jak
jazda na rowerze i się tego nie zapomina. :P Ale teraz chyba będę musiał się wycofać
z bazy wojskowej [mutanty mnie zabijają za każdym razem niestety]... Cóż, odwiedzę chyba
SF albo się pokręcę w RNK... A o tym sposobie na przesuwanie towarzyszy nie wiedziałem
- dzięki!


Ewentualnie ukradnij karabin Gaussa, na tankowcu jedna z postaci (prawdopodobnie kapitan) go ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:29, SpecShadow napisał:

Ewentualnie ukradnij karabin Gaussa, na tankowcu jedna z postaci (prawdopodobnie kapitan) go ma.

Ma go punkówa w czarnym stroju (stoi niedaleko od wejścia na statek - jak wejdziesz, to trochę na lewo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:29, SpecShadow napisał:

Ewentualnie ukradnij karabin Gaussa, na tankowcu jedna z postaci (prawdopodobnie kapitan)
go ma.

Kupiłem. Kupiłem też pancerz wspomagany. I mam o 6k więcej, niż przed zakupami. Uwielbiam kradzież w tej grze. ^^ Ale do tegoż karabinu trochę mało ammo znalazłem, stąd pytanie - gdzie da się kupić? U Bustera nie było, tego drugiego w SF też, reszta handlarzy raczej cienka z tego co do tej pory widziałem, a Marcus ma ledwie 100 amunicji do Gaussa.

Zapomniałem dodać - ukradłem też sobie Bozara. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:01, JayL napisał:

> Ewentualnie ukradnij karabin Gaussa, na tankowcu jedna z postaci (prawdopodobnie
kapitan)
> go ma.
Kupiłem. Kupiłem też pancerz wspomagany. I mam o 6k więcej, niż przed zakupami. Uwielbiam
kradzież w tej grze. ^^ Ale do tegoż karabinu trochę mało ammo znalazłem, stąd pytanie
- gdzie da się kupić? U Bustera nie było, tego drugiego w SF też, reszta handlarzy raczej
cienka z tego co do tej pory widziałem, a Marcus ma ledwie 100 amunicji do Gaussa.

Zapomniałem dodać - ukradłem też sobie Bozara. :P

Bleh, teraz zauważyłem, że Gauss nie jest bronią energetyczną... No nic, da się ją Cassidy''emu. Dlatego nowe pytanie - skąd wytrzasnąć broń energetyczną? W żadnym sklepie nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ammo do Gaussa kupisz w NCR, albo u tego gościa w namiocie (tak na marginesie - jego straż ma bozary, tylko brać:) ) albo w mieście.
Broń energetyczna do kupienia w SF albo w Enklawie, razem z lepszym pancerzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 06.11.2009 o 22:01, JayL napisał:

kradzież w tej grze. ^^ Ale do tegoż karabinu trochę mało ammo znalazłem, stąd pytanie
- gdzie da się kupić? U Bustera nie było, tego drugiego w SF też, reszta handlarzy raczej


- Pookradaj strażników w NCR

- Wstąp do SF kup amunicję w obu sklepach , pochodź trochę po planszy wykonaj kilka zadań wskocz na następny poziom doświadczenia , wróć do SF amunicja powinna być w sklepie i potarzaj ten schemat aż , jak długo chcesz.
Ja robiłem tak nakupiłem maksymalnie dużo amunicji do Bozara dozbroiłem drużynę:
Cassidy - Pancor Jackhammer
Vic - Needler Pistol (pistolet wstrzykujący)
Sulik - H&K G11 (H&K G11)
dokupiłem im również max amunicji i hajda na Najemnicy (Mercaneries) , Gang Prasowy :) (Press Gang) , Wisielec (Floater) , Centaury (Centaurs) , Obcy (Alien) , Szpon Śmierci (Deathclaw) i aż wskoczysz na następny poziom potem z powrotem do SF obkopujesz się w amunicję i tak wokół macieju.

Aha ten sam sposób dotyczy Bustera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:07, JayL napisał:

Dlatego nowe pytanie - skąd wytrzasnąć broń energetyczną? W żadnym sklepie nie widziałem...


YK32 Pulse Pistol , YK42B Pulse Rifle (karabin pulsacyjny YK42B) tylko do zdobycia w Enklawie lub w czasie spotkań losowych (Patrol Enklawy).

reszta http://trzynasty-schron.net/

u kupców w SF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oto jaką broń moi NPC używają


Sulik Młot Wspomagany :D, czasem można się wkurzyć że ciało odsuwa się w miejsce przejscia miezy lokacjami
Vic Pancor jackhammer
Cassidy Gauss Rifle (czasem :D mi odmawia z niego korzystania)
Marcuss Karabin Pusacjny YK42B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YK-42 imo jest taki sobie, teoretycznie powinien być niezły ale za duże problemy z celnością i mniejsze obrażenia zadaje Floaterom (dużo eXPiłem w pobliżu Frisco, dla mnie to więc istotne :-). Lepiej sprawdzi się już Turbo Plasma, upgrade''owana w New Reno.

U mnie NPC używali:

Vic & Cassidy - Gauss Rifle
Sulik - Mega Power Fist
Marcus - Turbo Plasma Rifle
Goris - wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 22:53, SpecShadow napisał:

Ammo do Gaussa kupisz w NCR, albo u tego gościa w namiocie (tak na marginesie - jego
straż ma bozary, tylko brać:) ) albo w mieście.
Broń energetyczna do kupienia w SF albo w Enklawie, razem z lepszym pancerzem.

Wziąłem. :P Jeden dla siebie, resztę sprzedałem - plecy wolę mieć zabezpieczone. Co do amunicji muszę się tam znów przejść, bo ostatnio nigdzie nie było. Ciekaw tylko jestem, czy moja sztuczka z SF zadziała - kupuję praktycznie za darmo, bo całą kasę zaraz sprzedawcy z powrotem zabieram... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zainteresowałem się tym Falloutem Online i poszperałem trochę na jego temat. Początkowo nastawiony byłem dość... letnio, ale po przeczytaniu artykułu na gra-nacie ( http://www.gra-nat.pl/?p=324) i obejrzeniu filmiku przedstawiającego rajdzik na siedzibę przypadkowego gangu... coś jakby drgnęło.
W każdym razie - czy ktoś w to gra i może podzielić się własnymi wrażeniami? A może stworzylibyśmy swój własny, gramowy klanik? ;P Podobno samotne początki są niesamowicie trudne, inni gracze usiłują Cię zabić często-gęsto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:13, Tajemnic napisał:

Ostatnio zainteresowałem się tym Falloutem Online i poszperałem trochę na jego temat.
Początkowo nastawiony byłem dość... letnio, ale po przeczytaniu artykułu na gra-nacie
( http://www.gra-nat.pl/?p=324) i obejrzeniu filmiku przedstawiającego rajdzik na siedzibę
przypadkowego gangu... coś jakby drgnęło.
W każdym razie - czy ktoś w to gra i może podzielić się własnymi wrażeniami? A może stworzylibyśmy
swój własny, gramowy klanik? ;P Podobno samotne początki są niesamowicie trudne, inni
gracze usiłują Cię zabić często-gęsto...



Powiem ci tak: Zaciekawiłeś mnie:) niestety na razie nie mam czasu, lecz może jakoś w tygodniu zacznę grać. Mógłbyś coś bardziej o tej grze opowiedzieć? Czy są tam jakieśquesty czy coś?? Czy to polega tylko na tym aby tłuc się bez przerwy z innymi graczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:58, Matizk napisał:

Powiem ci tak: Zaciekawiłeś mnie:) niestety na razie nie mam czasu, lecz może jakoś w
tygodniu zacznę grać. Mógłbyś coś bardziej o tej grze opowiedzieć? Czy są tam jakieśquesty
czy coś?? Czy to polega tylko na tym aby tłuc się bez przerwy z innymi graczami?


Hej, dopiero to ściągnąłem! ;P Wiem tylko tyle czego dowiedziałem się na razie od innych. Z ciekawszych rzeczy:
- Qesty są, owszem, aby móc je odbierać i handlować potrzebujesz minimum 3 charyzmy.
- Łatwo można zginąć.
- Mapa to połączona F1 i F2, z jedną czy dwoma dodatkowymi lokacjami. Jako że wszystko to jest chyba jak na razie późną betą, niektóre lokacje jeszcze nie do końca działają.
- Zginąć można NAPRAWDĘ łatwo.
- Istnieje dość rozbudowany system craftingu.
- Ginie się często, bo zgodnie z Falloutowymi tradycjami - przy trupie można znaleźć wszystko to co miał przy sobie gracz.
- Mechanika walki to coś pomiędzy turówką (gdy tłuczemy się z otoczeniem) a Tactics (gdy walczymy z graczami...)
- ...chociaż wtedy zazwyczaj giniemy.

Takie wrażenia przebijają z tego co na razie widziałem, za chwilę toto odpalę i za dobrą godzinkę wrócę z krótkim raportem.

EDIT: Kogo mi radzicie? Inteligencika? Producenta? Snajpera? Natentegowywacza? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 14:04, Tajemnic napisał:

EDIT: Kogo mi radzicie? Inteligencika? Producenta? Snajpera? Natentegowywacza? ;P


Coś czuję że skoro tu jest całkowite PVP to jeżeli nie chcesz ginąć co chwila, to pewno trzeba robić natentegowywacza:P Postacie nastawione na questy itp pewnie zbyt długo tam nie przetrwają:P

Jak pograsz trochę to opisz wrażenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak na razie jestem... cóż, wcale nie jestem. Najpierw jakoś straszliwie długo ściągały się update''y (serwer gramu to przy tym śmiga jak..!) a potem za gwizdka nie mogłem się zalogować. Nie wiem, może gra potrzebuje trochę czasu na przetworzenie sobie tego co zarejestrowałem, na razie jednak nie czuję się na siłach do walki z czymś co nie chce działać. Spróbuję później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 15:23, lis_23 napisał:

Jaką wersję gry warto kupić; tę z premium games,czy przecenioną w promocji i sprzedawaną,ponoć
jako premium games,edycję kolekcjonerską?
http://www.cenega.pl/?ID=6710

Proponowałbym zapytać w temacie o fallout 3. tutaj możemy na ciebie za samo wspomnienie o tej grze z pochodniami ruszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2009 o 15:58, S1G napisał:

Proponowałbym zapytać w temacie o fallout 3. tutaj możemy na ciebie za samo wspomnienie
o tej grze z pochodniami ruszyć ;)


Sorry,pomyliło mi tematy ... w wyszukiwarce wyszedł ten,a ja nie spojrzałem na numerek - sorry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować