Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3: batalia o Pakiet Uzbrojenia Specjalnego zakończona

25 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Jeżeli ktoś z Was pisał właśnie petycję do DICE albo był zajęty anulowaniem zamówienia na Battlefield 3, możecie już odpuścić. Twrórcy ugieli się pod prośbami oraz groźbami graczy i ogłosili, że Pakiet Uzbrojenia Specjalnego będzie dostępny za darmo dla wszystkich!

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3: batalia o Pakiet Uzbrojenia Specjalnego zakończona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno walczyło z nimi wiele osób i tu jest cała potęga. Jedną osobę można zignorować ale tysiące czy setki tysięcy już nie.

Swoją drogą edycja przedpremierowa straciła pewien bonus hmmmm... to może teraz zróbmy nową petycję, że chcemy coś w zamian hehehe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2011 o 14:35, LipaJakNic napisał:

Mi to tam loto czy dostałbym w DLC czy nie i tak większość gry spędzę w Abramsie.


Dokładnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać DICE się przestraszyło szybkim spadkiem zamówień przedpremierowych gry, więc ulegli. Nie dziwię się, spadek graczy skutkowałby kolejnym wielkim sukcesem Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio śmiałem z COD z prostego względu:
1. Zaczynasz pod wodą
2. wypływasz koło NY
3. Wszystko na około płonie
4. Rzut okiem na statuę wolności

To samo w Crysis 2 i COD :-D Wielce oryginalne :P W każdym razie COD zawsze miał krótkiego ale dynamicznego singla. BF musi się tu dopiero wykazać.
Obserwując znajomych zauważam że znacząca ich większość stroni od multi.

Dlaczego ? Proste. Grając w COD mają głupią, prostą, efektowną strzelaninę, znajomą klawiszologię i poziom trudności który Cie zabije tylko jak przez 5 min się nie ruszasz z miejsca i nie strzelasz.
Sieciówki to inna sprawa. Tam każdy jest równy. O to też była batalia odnośnie tych dodatków. A że każdy jest równy i ma takie same szanse, decydują umiejętności i fart. I tak jak ktoś jest słaby to sobie na multi będzie słabo radził.

Więc znajomi preferują SP. Co za tym idzie - gra pokroju COD bardziej im przypada do gustu jak BF który singla jak już miał to raczej na doczepkę. Więc BF musi się wykazać żeby odnieść sukces taki lub większy jak COD. Gdzie BF dużo nie trzeba. Mają genialny silnik, najlepszy multi na rynku itp. Więc jak podkręcili SP na odpowiedni poziom to mamy hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 15:03, Skomik napisał:

Czy naprawdę istnieją ludzie, którzy potrafią anulować zamówienie tylko dlatego, że Szwedzi
(czy tam) ktoś dostał jakieś premium dlc, które w dodatku jest nic nie warte? Brak komentarza.
;)


Skąd wiesz, że jest nic nie warte? Jeśli dają ci coś nowego, czego nikt inny nie będzie miał (w szczególności jeśli chodzi o bronie i akcesoria), to wtedy jest to ewidentne niszczenie balansu gry w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 15:13, kotlecik5 napisał:

Skąd wiesz, że jest nic nie warte? Jeśli dają ci coś nowego, czego nikt inny nie będzie
miał (w szczególności jeśli chodzi o bronie i akcesoria), to wtedy jest to ewidentne
niszczenie balansu gry w multi.

Hmmm, jak była edycja specjalna BC2, to wszystkie te "super dodatki" z niej (AKS, M1911 i coś-tam-jeszcze) można było odblokować po prostu grając w multi i zdobywając doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 15:26, Woo-Cash napisał:

Jeszcze jedno słowo o grze, która nie wyszła a jej nie kupię. Może was to nakręca, ale
mi działa na nerwy.


No to po co to czytasz, po co komentujesz... jak nie chcesz czytać o grach, które jeszcze nie wyszły i czytać tylko o tych co wyszły to nie wiem czy jest taki serwis o grach... ;>

Co do tematu: no i dobrze zrobili, chyba najlepiej jak mogli... tylko też nie wiem po co robiony był taki hałas o parę bajerów do gry w multi. Jeżeli komuś dobrze robi dostanie specjalnego tłumika do snajperki wcześniej niż inni to spoko... mi to różnicy żadnej nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 15:26, Woo-Cash napisał:

Jeszcze jedno słowo o grze, która nie wyszła a jej nie kupię.


Nie strasz nie strasz ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Jak ktoś jest dobry to i posługując się samym 1911 dojdzie na szczyt listy wyników w danej rundzie, a jak ktoś jest słaby, to nawet z magazynkiem na 1000 sztuk 7.62 i 100% skupieniem ognia nikogo nie zabije.

Po to jest różny sprzęt, żeby każdy znalazł broń dla siebie.
To, co EA dorzucało, czyli tłumik, amunicja i spluwa miały na pewno swoje wady i plusy tak, jak cały sprzęt w tej grze. Wcale nie musiały być lepsze, czy gorsze.

Idąc według strategii jojczydup, to w ogóle raz w tygodniu powinno być głosowanie za tym, jaka broń jako jedyna będzie dostępna na całym świecie przez 7 dni. O tak, żeby każdy miał takie same szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro oni dostaną to samo uzbrojenie za Free to gdzie tu sens Edycji Limitowanej?
Jedynie dostaniemy DLC mapy z BF2 ale mi to frajda :P

Niech dadzą też te specjalne wyglądy co są do szwedzkiego zamówienia

A nie strzępili się tak o ten sam sprzęt co był dostępny w EL BF BC2 ...

Ale dobry pomysł jedna broń na tydzień żeby były szanse wyrównane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 15:26, Lisun napisał:

> Skąd wiesz, że jest nic nie warte? Jeśli dają ci coś nowego, czego nikt inny nie
będzie
> miał (w szczególności jeśli chodzi o bronie i akcesoria), to wtedy jest to ewidentne

> niszczenie balansu gry w multi.
Hmmm, jak była edycja specjalna BC2, to wszystkie te "super dodatki" z niej (AKS, M1911
i coś-tam-jeszcze) można było odblokować po prostu grając w multi i zdobywając doświadczenie.


To prawda, ale te bronie, które udostępniali w pre-orderze BF3 miały być rzekomo dostępne tylko dla ludzi, co kupili grę w pre-orderze, więc pewnie byś ich później nie dostał, chyba że byś zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rly ?!... mi to tam rybka, rownież, kto co dostanie i tak sie liczy Skill i teamwork, zreszta TYPE 88 , zawsze był w BFie i nie wiem czy to tak wspaniała broń, wole od niej np M249 -_- ten, jaghammer to samo to tak jakby USAS czy Saiga -_-, a ulepszona amunicja no proszę to też już było... czy tłumik, ja nie wiem nie ważne z czym by biegał i tak noża dostanie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 17:08, Cr0ss2500 napisał:

Rly ?!... mi to tam rybka, rownież, kto co dostanie i tak sie liczy Skill i teamwork


Potem sie liczy sprzet którym dysponujesz i potem jeszcze jest crap, którym mozesz nadrobić braki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News jest niedokładny. Chodzi o to, że wg EA/DICE wszystkie dodatki premierowe (@Zygilolo map pack z BF2 też) dla pre-orderowców miały być planowo udostępnione za darmo jakiś czas po premierze. Informacja od EA/DICE wyjaśnia tym którzy zaczęli się spinać, płakać i tarzać po ziemi, że wszyscy dostaną wszystko, tylko niektózy będą musieli trochę dłużej poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 14:55, dariuszp napisał:

Dlaczego ? Proste. Grając w COD mają głupią, prostą, efektowną strzelaninę, znajomą klawiszologię
i poziom trudności który Cie zabije tylko jak przez 5 min się nie ruszasz z miejsca i
nie strzelasz.

Przejście BC2 na hardzie nie było dla mnie żadnym problemem, a BO na Veteranie już tak. A to DLC sądzę że i tak by rozgrywki jakoś strasznie nie odbalansowywało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować