Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

A ja na nowym patchu dostalem lagów, ale co ciekawe tylko na arenkach, niby pokazuje ms okolo 90 ale wyraznie czuje ze jest sporo wiecej, nie musze chyba pisac jak to przeszkadza w grze? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ty jeden wczoraj robiliśmy sobie dungi dla achiva i spontanicznie wykopało 4 osoby na tyle skutecznie że nie można się było połączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy!
Wczoraj jeszcze gralem normalnie! A dzisiaj staram sie zalogowac i nie moge! no to account recorvery odzyskiwanie hasla (co ciekawe zmieniono haslo na moim mailu) jakos mi sie udalo odzyskac a tu pisze ze jestem zbanowany co ja mam zrobic pomozcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 12:53, RadeXMaster napisał:

zmieniono mi na STATUS LICENCJI:
ZABLOKOWANA
co to oznacza?


no to że jest zablokowana... nie pytaj nas bo my nie wiemy dlaczego, zapytaj o to support blizzarda który powinien Ci wyjaśnić powód ich działań odnośnie twojego konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak powinnien WoW chodzić na:

CPU: C2D E4600 2,4GHz @ 3,2 GHz
MB: Gigabyte P35-DS3L
GPU: HD5770 1GB
RAM: 2x 1GB GEIL Ultra DDR2 800 MHz
OS: Windows 7 64-bit

Ustawienia takie jak w screenie.

I kurka zeby grac plynnie na raidzie 25 musze miec tak :/

Za mało RAMu? Czy może procesor ogranicza grafike?

W środe dołoże 2GB RAMu więcej, ale kurde narazie mnie to wkurza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz zdecydowanie zbyt malo pamieci RAM. Akurat wszystkie gry Blizzarda, nie wazne czy to WoW czy SC II, sa RAMozerne i ogolnie im wiecej tym lepiej. Znaczenie masz tez fakt czy to jest komputer stacjonarny czy laptop. Laptopy maja z regoly gorsza konfiguracje sprzetowa niz PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 13:13, Wojman napisał:

Masz zdecydowanie zbyt malo pamieci RAM. Akurat wszystkie gry Blizzarda, nie wazne czy
to WoW czy SC II, sa RAMozerne i ogolnie im wiecej tym lepiej. Znaczenie masz tez fakt
czy to jest komputer stacjonarny czy laptop. Laptopy maja z regoly gorsza konfiguracje
sprzetowa niz PC.


Stacjonarny oczywiście komp.

Oki w takim razie czekam do środy jak dojdzie mi RAM i dołożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RAM ramem, WoW najwięcej zyskuje na cpu. Chyba właśnie z 4600 przesiadałem się kiedyś na 8400, różnica kolosalna. Fakt, że 4gb były, ale i tak, płynność wzrasta bez porównania. Wiadomo, że bez dobrej grafy się przytnie, jak za dużo fajerwerków na ekranie, ale sporo z tych bajerków zupełnie niepotrzebnych a żre zasoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat - otóż kilka dni temu postanowiłem po raz kolejny pograć paladynem i mój wybór ponownie padł na elfkę. Całkiem prędko nabiłem 33 lvl, ale niespodziewanie dla mnie polubiłem tankowanie i w sumie mimo tego, że z przyjemnością patrzy się na okładającą wrogów tarczą zielonooką sylfidę, to jednak kusi mnie, by zdradzić ją dla Taurena. Jak porównalibyście preferencje tych 2 ras, warte zachodu będzie zaczynania od początku drugiej postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wcześniej posta na temat problemów z latency, ale utonął on wśród innych - czy ktoś również tutaj ich doświadcza od mniej więcej 2 tygodni? Lag spike w losowych momentach, czasem jakieś dc lub wolne logowania. Raz jest lepiej, raz gorzej. Jednego wieczora mogłem raidować, innego nie. Doświadcza tego dość znaczna część graczy, w tym osoby z mojego serwera, które znam. Nie jest to w żaden sposób związane z połączeniem, ponieważ internet działa dobrze, w inne gry można grać bez problemu (a i żadna z tych osób nie ma problemów).

Na forum w tematach, które już dość mocno się rozrosły, zero odpowiedzi od Blizza na temat tego czy coś z tym robią. Coraz bardziej mnie to denerwuje i rozważam cofnięcie subskrypcji przez taki brak wsparcia technicznego. Krótko mówiąc, tym razem zawiodłem się na Blizzardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może spytam jeszcze o drugą i ostatnią kombinację - Druida po stronie Hordy.

Również mam problem z wyborem - dawno temu na innym realmie pogrywałem Taurenem, parę miechów temu Trollem i nie jestem do żadnego bardziej przekonany. Jako rasę wolę chyba Taurenów (+ ich lore), jeśli chodzi o wygląd form to obie rasy mają te, które podobają mi się bardziej, jak i te, które przypadły mi do gustu mniej.

Jako profesję chciałbym Alch/Herb, a patrząc na bonus Taurenów, wychodzą na prowadzenie.

Co do funkcji, to lvlować oczywiście będę jako Feral i mam zamiar potankować, ale jako drugorzędny spec wezmę Resto, by móc okazyjnie pohealować. Więc tu są już schody - przeglądałem sieć i niektórzy twierdzą, że Trolle prowadzą i w tankowaniu. Czy naprawdę tak jest? I czy w przypadku Druida te raciale mają aż takie znaczenie? Bo faktycznie to, że War Stomp może być używany tylko w formie castera trochę znowu odrzuca... Ten 5%-owy bonus do Sta daje aż tyle w porównaniu do możliwości Trolla? Nie wiem, nie potrafię wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 16:13, Arcling napisał:

Na forum w tematach, które już dość mocno się rozrosły, zero odpowiedzi od Blizza na
temat tego czy coś z tym robią. Coraz bardziej mnie to denerwuje i rozważam cofnięcie
subskrypcji przez taki brak wsparcia technicznego. Krótko mówiąc, tym razem zawiodłem
się na Blizzardzie.


Zerknij na mmo-champion, właśnie zacytowali dwa niebieskie posty (dość techniczne) w których jeden z ich pracowników mówi o tym, że w 4.0.6 wprowadzili pewne zmiany, ale właśnie je cofają. Okazało się, że niektórym osobom znacząco zmniejszyły one latency, ale z kolei innym komputery zamuliły, więc na razie się z tego wycofują.
Nie wiem czy te zmiany są powodem twoich lagów, ale jest to całkiem możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 18:40, pkapis napisał:

Zerknij na mmo-champion, właśnie zacytowali dwa niebieskie posty (dość techniczne) w
których jeden z ich pracowników mówi o tym, że w 4.0.6 wprowadzili pewne zmiany, ale
właśnie je cofają. Okazało się, że niektórym osobom znacząco zmniejszyły one latency,
ale z kolei innym komputery zamuliły, więc na razie się z tego wycofują.
Nie wiem czy te zmiany są powodem twoich lagów, ale jest to całkiem możliwe.

Bardzo możliwie, że coś przy tym namieszali i stąd te lagi. Posty widzę pochodzą ze strony amerykańskiej, ciekawe zatem czy dla Europy również te zmiany zostały cofnięte. Widocznie chcieli zmian na lepsze, ale coś im tym razem nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2011 o 18:22, paraGaladh napisał:



Faktycznie troll ma nieco lepsze raciale bo te 5% staminy i marne +15 herba taurena marnie wypada przy pasywnych regeneracjach, beast slaying i berzerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raciale mogą się przydawać czasem, ale nie kierował bym się nimi przy wyborze rasy. Zwyczajnie wybrać to co się podoba. Zwłaszcza, że to nie jest nic stałego i co jakiś czas Blizzard wprowadza w nich zmiany (ostatnio też trochę było), więc dawny wybór dzisiaj może nie być zadowalający (a np. poza tym zostało się z rasą, która niespecjalnie odpowiada). No chyba, że ktoś zamierza płacić za zmianę rasy dla raciali, znam i takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się