Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 11:24, michu96 napisał:

A ile teraz abonamęt za WoWa wynosi ??

12,99 euro za miesiąc, czyli ok. 50zł. Pre-paid na 2 miesiące to koszt 110zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 11:32, michu96 napisał:

A blizzard nie zapowiadało zmniejszenie abonamętu za wowa ??


Niestety nie.

Dokładnie płatności:

"Abonament ustalono na 12.99 Euro w przypadku płatności w cyklu miesięcznym, oraz 11.99 i 10.99 Euro dla płatności za okres 3 i 6 miesięcy z góry."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament nie spadnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że ostatnio Blizz stanął na wysokości zadania i nie ma już cotygodniowych maintenance, ani padniętych serwerów (jak to mogło być przy premierze BC xD). Abonament raczej nidgy nie spadnie, prędzej będziemy mieli WoW 2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamierzam kupic konto od blizza za 60 zl przyjma wplaty z banku: mBank? i jak kupic prosze o dokladny opis i gdzie i po raz kolejny prosze o ten build dla huntera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 12:38, withthis napisał:

zamierzam kupic konto od blizza za 60 zl przyjma wplaty z banku: mBank? i jak kupic prosze
o dokladny opis i gdzie i po raz kolejny prosze o ten build dla huntera!


Za 60 zl? Chodzi o kupienie nowego konta, czy zaplacenie za abonament? Anyway, korzystam z eKarty mBanku przy oplatach dla Blizza i nie ma problemu. Co do tego jak to zrobic, zapraszam na www.wow-europe.com i w gornym rpawym rogu masz Create Account lub Manage Account. Jak wybierzesz odpowiedniego linka to dalej wszystko jest przejrzyscie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zarejestrowałem Burning Crusade EK i okazało się, że "Brak dożywotniej gwarancji" (patrz obrazek). Co jest?

Cytat:
Które gry mogę wymienić i ile to kosztuje? Usługą Dożywotniej Gwarancji objęte są wszystkie gry PC wydane przez CD Projekt, począwszy od 23 września 2005 roku.


PS. Nie wspominam już, że 35 wPLN wyparowało przy zmianie zamówienia ze zwykłej edycji na EK. Nie mówiąc już o Netherwhelpie (ale to chociaż nie wina CDP).

20070123150945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 12:56, Jay Z napisał:

> zamierzam kupic konto od blizza za 60 zl przyjma wplaty z banku: mBank? i jak kupic
prosze
> o dokladny opis i gdzie i po raz kolejny prosze o ten build dla huntera!


Za 60 zl? Chodzi o kupienie nowego konta, czy zaplacenie za abonament? Anyway, korzystam z
eKarty mBanku przy oplatach dla Blizza i nie ma problemu. Co do tego jak to zrobic, zapraszam
na www.wow-europe.com i w gornym rpawym rogu masz Create Account lub Manage Account. Jak wybierzesz
odpowiedniego linka to dalej wszystko jest przejrzyscie opisane.


Chodzi mi o kupno konta bo mam triala i chce kupic konto i grac dalej!

Pytnie WAZNE!

Pytalem jakies huntera znajomego na 70 lvl jak inwestowac talenty to mowil mi tam ze dobre do lvl to w beast mastery na poczatek to ja se daje to" endurance" i se tak mysle wkoncu ze skad ja potem wezne kase zeby to wszystko cofnąć ! zle chyba zrobilem bo mam 14 lvl i niewiem co teraz zrobici w co dawac talenty pytalem tutaj 100razy nikt mi nie pomogl:( ja nie chce na lvl czy nie na lvl tylko potem zeby byl b dobry w pvp i pve i nie tracil 1000 gold na to zeby talenty zmienic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 16:50, withthis napisał:

Pytalem jakies huntera znajomego na 70 lvl jak inwestowac talenty to mowil mi tam ze dobre
do lvl to w beast mastery na poczatek to ja se daje to" endurance" i se tak mysle wkoncu ze
skad ja potem wezne kase zeby to wszystko cofnąć ! zle chyba zrobilem bo mam 14 lvl i niewiem
co teraz zrobici w co dawac talenty pytalem tutaj 100razy nikt mi nie pomogl:( ja nie chce
na lvl czy nie na lvl tylko potem zeby byl b dobry w pvp i pve i nie tracil 1000 gold na to
zeby talenty zmienic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 16:50, withthis napisał:

Pytalem jakies huntera znajomego na 70 lvl jak inwestowac talenty to mowil mi tam ze dobre
do lvl to w beast mastery na poczatek to ja se daje to" endurance" i se tak mysle wkoncu ze
skad ja potem wezne kase zeby to wszystko cofnąć ! zle chyba zrobilem bo mam 14 lvl i niewiem
co teraz zrobici w co dawac talenty pytalem tutaj 100razy nikt mi nie pomogl:( ja nie chce
na lvl czy nie na lvl tylko potem zeby byl b dobry w pvp i pve i nie tracil 1000 gold na to
zeby talenty zmienic:/


Ehh, źle się wcisneło :(
Na stronie www.wow-europe.com użyj jego by odpowiednio rozplanować talenty. A dobrych buildów jest tyle ilu ludzi gra hunterami :). Co do zmiany talentów fortuny nie wydasz, a jest normalne, że wraz z awansem na wyższy poziom builda sie zmienia. Dobij do lvl 40 i wtedy pomyśl o pierwszej zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, też nie mam gwarancji :p Nie miałem nawet keya do rejestracji-musiałem napisać do gram.pl by mi w e-mailu przysłali xD Zamawiałem od razu EK, więc nie ubyło mi wPLN, bo w EK nie można było ich użyć (wiadomo-CDP nie jest dystrybutorem EK, więc do tego nie mam pretensji).
Co do Netherwhelpa to fakt-wina Blizza, ale co zrobić, wysłanie listu do Francji takie drogie nie jest :P A jak się ma EK to się chce wszystko co w niej było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany trochę pracy-poszukaj na forum huntera na stronie WoWa lub innych forach o WoWie. Mówiąc poszukaj mam myśli przeglądanie napisanych postów, a nie w kółko pisanie tych samych postów: "Jakie talenty???"

Druga sprawa, że na 14 lvl masz raptem 5 talentów do wydania, normalnie tyle, że to całą grę zmienia! Wiesz, niektórzy nowi w WoWie w ogóle o nich nie wiedzą i grają bez nich i spokojnie lvlują, nawet do 60...

Powiem tak: na początek inwestuj w talenty dobre do lvlowania, potem na 70lvl (ew. 60) respec na to co chcesz robić (PvP lub PvE-instancje, raidy). Więcej nie powiem, bo nie znam się na talentach huntera.

Ja sam sobie wybierałem talenty, nikt mi nie podpowiadał, nie szukałem ich w necie. Po prostu sam nad drzewkiem, czytając każdy talent i jego rank, sprawdzałem jego użyteczność (głównie w teorii, na praktykę nie miałem golda :p -ciągły respec..., ale na becie BC, gdzie prawie co tydzień zerowało talenty, bo były nowe, co nieco sprawdziłem). Tu mój opis talentów dla warrka: http://wow.gram.pl/forum/viewtopic.php?t=128 (trza poszukać-nie znalazłem opcji do url każdego posta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 15:15, cyriak napisał:

W końcu zarejestrowałem Burning Crusade EK i okazało się, że "Brak dożywotniej gwarancji" (patrz
obrazek). Co jest?

Może w przypadku kolekcjonerskich jest wyjątek? Nie wiem czy zawsze tak jest, bo sam nigdy kolekcjonerskich nie kupowałem. Pewnie chodzi o to, że np. w przypadku uszkodzenia płyty DVD z grą nie mieliby jak odesłać nowej (bo by jej nie mieli, przecież kolekcjonerska jest limitowana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TBC CE bym raczej uznał za zwykłe sprowadzenie a nie wydanie. W przypadku podstawki chociażby samego WoWa, CDP dodawało jeszcze swoje ''śmieci'' do pudełka - np. nalepkę z informacją o tym że gra wymaga neta i że płaci się abonament, albo instrukcje instalacji (pewno jakiś wymóg prawny dla produktów sprzedawanych w sklepach czy coś w tym stylu). Tutaj tego nie ma, gra została po prostu ściągnięta z zagranicy i udostępniona w pre-orderze, ani odrobinę nie zmieniona (brak karty rejestracyjnej, brak instrukcji instalacji w naszym języku, brak nalepki). Gry nawet nie ma w sklepach. Tutaj CDP jest raczej zwykłym pośrednikiem, nie wydawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 01:09, T34 napisał:

Przez przypadek skasowałem sobie jedną z nowych postaci...hehehe.

Jest w ogóle szansa odzyskać ja z powrotem?

W katalogu gry, skasowane postacie wciąż widnieją...:/


W katalogu gry są jedynie ustawienia sterowania/interfejsu/opcji a/v dla każdej z postaci, stąd te foldery. Musisz się skontaktować z GMem i poprosić o przywrócenie postaci - z tego co mi wiadomo żadne postacie bezpowrotnie nie przepadają (no chyba, że ze zbanowanych kont), możesz co najwyżej stracić nabyte ostatnio lvle/przedmioty czy co tam, przynajmniej tak słyszałem, że nie zawsze odzyskuje się postać w takim samym stanie jak przed kasacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się