Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2007 o 21:24, Sth`Devilish napisał:

Grasz przez 10 dni za darmo, potem aktywujesz pełne konto kluczem z pudełka z grą i grasz przez
kolejne 30 dni (ten niby gratisowy pierwszy miesiąc) i kolejne 60 dni jeżeli doładujesz konto
prepaidem - nie ma znaczenia kiedy je doładujesz, po prostu wydłuża się czas ważności konta
o dokładnie 60 dni, czyli miałbyś wtedy razem 90 dni (lub 100 jeżeli wykorzystasz triala) :)


Wielkie dzięki udzieliłeś mi nadzwyczaj wyczerpujących odpowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 21:56, Selv napisał:

Hahaha, chodziło oczywiscie o tame beast a nie o charm animal ;))


Czyżby ślady GW ? :P Ja na Blizzarda mówiłem Meteor Shower przez pewien czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla rogala jaki będzie najlepszy skill w Leatherworking:

Elemental Leatherworking
Tribal Leaterworking
Dragonscale Leatherworking

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 08:25, enderek3 napisał:

A ktoś wie gdzie zacząć q na attountment do Black Temple?

Pre quest jest od Akamy, właściwa część od NPC spawnującego się po ubiciu Fathom Lorda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2007 o 19:47, Sth`Devilish napisał:

Goście z Blizzarda mówili ostatnio, że zależy im na tym, aby każdy miał szansę ujrzeć te najważniejsze
wydarzenia w WoWie, stąd podobno Black Temple wcale nie jest takie trudne jak np niegdyś były
AQ40 i Naxx jak je dodawali. Jeżeli faktycznie chcą iść w tym kierunku - tzn nerfowaniu instancji
i ułatwianiu raidów, to ja jestem jak najbardziej ZA :) W końcu trochę to rozczarowujące, że
jakieś 3/4 graczy nawet nie ma szans na dojście tam - i to nie bynajmniej z powodu lenistwa
czy pecha, wszyscy wiemy jak wyczerpujące, czasożerne i monotonne bywa raidowanie...


Tia, Black Temple może i jest prosta, ale najpierw trzeba się attunować, co już takie proste nie jest, bo wymaga zasadniczo przebicia się przez wszystkie raidy 25osobowe w BC i więszości kluczy do heroic mode. Więc BT może sobie być tak proste jak tylko chce, ja go pewnie i tak jeszcze dłuuuuuuugo nie zobaczę.
No i nie nalezy zapominać o fakcie, że Nihiliu to nie są normalni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2007 o 23:53, Ardaren Ziom napisał:

No to kolega tez niech gra z nami ;]


Tylko, że problem jest w tym, że na tamtym serwerze gra już kilku znajomych :/
Naprawdę, chętnie bym skorzystał, ale już mnie zapraszali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 09:45, oOreVenOo napisał:

Normalnie zaraz mnie *#(#)#, rzeczywiście ta cholerna środa to dzień Maintance. :/ A tak chciałem
sobie nabić już 33 lvl. :-(

Czytaj "Breaking News" przed zalogowaniem? Patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 10:04, KaPe napisał:

Czytaj "Breaking News" przed zalogowaniem? Patch.


WoW serio ? oO Nie wiedziałem... Trudno nie zauważyć Breaking News i że ma się wersję gry 2.1.1 od dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam już mounta z 60 lv (tego 100%) i teraz zastanawiam się, ile będę musiał zapłacić za latającego na 70 i czy trzeba będzie zrobić jakiś quest w tym celu ? A i jeszcze jedno : jaka jest szybkość latania na takim własnym mouncie ? Czy latając poruszasz się szybciej niż na epic mount z 60 lv (100%) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 10:09, oOreVenOo napisał:

WoW serio ? oO Nie wiedziałem... Trudno nie zauważyć Breaking News i że ma się wersję gry 2.1.1
od dzisiaj...

Więc czemu jęczysz, że maintenance środa? Duh. Strasznie się ci gracze rozbestwili teraz, kiedyś maintenance był w *każdą* środę, teraz średnio w co drugą i dalej im źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykły latający mount (800g za skill + 100g za mounta) ma szybkość 60% na ziemi i w powietrzu (czyli tyle, co normalny mount), no ale jest latający, czyli w ostatecznym rozrachunku wychodzzisz na plus (omijasz przelatujesz nad przeszkodami terenowymi zamiast je omijać, nie ma mobków itd).
Epicki latający mount (5000g za skill - auć + 200g za mounta) na ziemi ma szybkość 100%, czyli tyle, ile epicki mount, natomiast w powietrzu 280%, czyli zasuwasz jak pershing.
Do tego dochodzą jeszcze mounty będące nagrodami za areny oraz feniks z The Eye, które mają prędkość 310%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 10:34, Dann napisał:

Mam pytanie. Mam już mounta z 60 lv (tego 100%) i teraz zastanawiam się, ile będę musiał zapłacić
za latającego na 70 i czy trzeba będzie zrobić jakiś quest w tym celu ? A i jeszcze jedno :
jaka jest szybkość latania na takim własnym mouncie ? Czy latając poruszasz się szybciej niż
na epic mount z 60 lv (100%) ?


Nie jest potrzebny żaden quest. Poprostu udajesz się do Shadowmoon Valley i kupujesz mounta+raiding skill. Niestety jest on wolniejszy od 100% zwykłego ponieważ ma tylko 60%. Dopiero wersja epicka za jeżeli dobrze pamiętam 5000+300 jest szybsza bo ma 280% speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 08:25, enderek3 napisał:

A ktoś wie gdzie zacząć q na attountment do Black Temple?


Oj bardzo długa droga. Musisz mieć attunmeny do wcześniejszych instów zrobione i oczywiście te insty podbite:)
Czyli Karazhan (po drodze ubić Gruula a póżniej Magtheridona). Wyczyszczone SSC, The Eye i na koniec Battle for Mountain Hyjal. Więc droga całkiem długa. A tak poza tym wczoraj Nihilum zabiło Illidana czyli Game Over dla nich:).
http://img515.imageshack.us/img515/645/illidandownjz5.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A tak poza tym wczoraj Nihilum

Dnia 06.06.2007 o 11:26, Diakon22 napisał:

zabiło Illidana czyli Game Over dla nich:).

Nie do końca, jeszcze muszą wyczyścić Hyjal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2007 o 11:29, WoWmen napisał:

Nie do końca, jeszcze muszą wyczyścić Hyjal

Curse narzekało, że Archimonde był dla nich zbugowany, więc zapewne tylko dlatego jeszcze żyje. Mogli chociaż Illidana zbugować by dłużej zajęło, no ale lepszy jeden boss żyjący ponad tydzień niż nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się