Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2006 o 09:50, HoZar napisał:

a oto ta tajemnicza sprawa o której wspomniał ashar...

http://img216.imageshack.us/my.php?image=wowparade2yx.jpg

ale ludzie maja problemy...wszystko zeby narobic szumu woków siebie :P

o dzieki ze mnie wyreczyles :P wlasnie mialem pisac oco mi chodzilo :)
i wlasnie mnie to zastanawialo, czemu na gram.pl nie bylo newsa z tym zwiazanego a o tapecie to zawsze pieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, robicie z igły widły. Nawet jesli te dwie sprawy mialy jakis zwiazek, to IMHO kanal rekrutacji to zwyczajnie dobry pomysl odciazajacy przepelniony General.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś chore...

Osobiście wydaje mi się że to jest jakieś dziwnie wydumane że to właśnie to jest przyczyną sworzenia tego kanału. Inna sprawa że ten kanał przecież NIC nie zmieni! Dla kogo on będzie? Nie jest to kanał domyślny i nowi gracze napewno o nim nie wiedzą. Tak samo starzy gracze - przecież ile osób tak naprawdę czyta zmiany w patchu?! A poza tym tak na dobrą sprawę to w każdej chwili gracze mogli po prostu sobie stworzyć taki kanał - wszystko się sprowadza do wpisania /join GuildRecruitment - można to było zrobić zarówno przed wydaniem patcha jak i po. Jedyna różnica to to że trzeba ten kanał opóścić poza miastem (gra sama to robi) i nie ma możliwości moderowania go.

Tak więc nowi gracze i tak będą spamować General i tak, a kończyło się to będzie dodatkowymi burzliwymi dyskusjami żeby pisał na guildrecruitment - czyli jeszcze większym spamem. Szczerze wątpie żeby ktoś wchodził na ten kanał nadawać ogłoszenia, bo tam przecież prawie nikogo nie ma. Wg. mnie o wiele lepszym rozwiązaniem byłaby jakaś tablica ogłoszeń, połączona z forum realmowym. Takie tablice w SW, IF i Darnassus - zainteresowani by mogli przeczytać ogłoszenia w każdej chwili, nie tylko wtedy gdy ktoś nadaje.
Dla mnie ten kanał GuildRecruitment to po prostu jedna wielka pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 09:50, HoZar napisał:

a oto ta tajemnicza sprawa o której wspomniał ashar...

http://img216.imageshack.us/my.php?image=wowparade2yx.jpg

ale ludzie maja problemy...wszystko zeby narobic szumu woków siebie :P


Ale ludzie robią igły z widły... Sam nie akceptuje tych mniejszości (i... i lepiej nie napiszę nic więcej żeby nikogo nie obrazić), ale lepiej by było nawet o tym nie wiedzieć, że coś takiego jest w WoW, bo i po co... WoW jest grą MMORPG, w którą zagrać może każdy i tak na prawdę w grze każdego guzik obchodzi czy postacią o imieniu "xxx" gra Waldek z Warszawy, który jest bankierem, ma kochankę, 2 synków i pieska o imieniu Bingo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 16:31, Sth`Devilish napisał:

Ale ludzie robią igły z widły... Sam nie akceptuje tych mniejszości (i... i lepiej nie napiszę
nic więcej żeby nikogo nie obrazić), ale lepiej by było nawet o tym nie wiedzieć, że coś takiego
jest w WoW, bo i po co... WoW jest grą MMORPG, w którą zagrać może każdy i tak na prawdę w
grze każdego guzik obchodzi czy postacią o imieniu "xxx" gra Waldek z Warszawy, który jest
bankierem, ma kochankę, 2 synków i pieska o imieniu Bingo...

Dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram tauren warrior i mam problem gdy ubieram tarcze do ekwipunku wybija mi broń, nie mogę używać tych dwóch rzeczy naraz, moje pytanie brzmi gdzie moge się nauczyć używania tarczy i młotka na raz w mulgore. Z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 17:31, Jackoi napisał:

gram tauren warrior i mam problem gdy ubieram tarcze do ekwipunku wybija mi broń, nie mogę
używać tych dwóch rzeczy naraz, moje pytanie brzmi gdzie moge się nauczyć używania tarczy i
młotka na raz w mulgore. Z góry thx za pomoc

nie jestem pewien na 100% ale w Ogrimar powinieneś znaleśc trenera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 17:31, Jackoi napisał:

gram tauren warrior i mam problem gdy ubieram tarcze do ekwipunku wybija mi broń, nie mogę
używać tych dwóch rzeczy naraz, moje pytanie brzmi gdzie moge się nauczyć używania tarczy i
młotka na raz w mulgore. Z góry thx za pomoc


Jesli juz mozesz uzywac tarczy to wszystkie potrzebne skile masz. Pamietaj jednak by nosic mlotek jednoreczny z tarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 05:40, Seaven napisał:

> ja zadnych rekordow nie bije a jak nie masz nic ciekawego mi do powiedzenia to sie wogole
nie
> wypowiadaj

Sadząc po ilości jednozdaniowych postów dodawanych pod rząd śmialbym twierdzić, że jest inaczej.
A i trochę treningu w czytaniu ze zrozumieniem by nie zaszkodziło. Kończąc, zalecam na przyszłość
nieco się zastanowić i może na wszelki wypadek zastosować do własnej "światłej" rady, widniejącej
powyżej.

P.S. Aha - ortografia nie gryzie. Sprawdzałem. Nie ma się czego bać.



ja z ortografia nie mam problemow a jak mi sie zle kliknie na klawiaturze to poprostu nie poprawiam...zreszta nie mam o czym z toba rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu kolejny temat o WoWie! ;( Ja tak bym chciał w to zagrać, ale mi starsi nie pozwalają na kupowanie co 2 miesiace kart po 100zł lub abonamentu. Ale mi chętke robicie takimi tematami, zaraz sie przez was powiesze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 20:25, Gosu napisał:

Pozatym to nie jest twoje forum wiec moge sobie pisac i odpowiadac jak mi sie podoba.


A jednak nie.. Jest regulamin którego trzeba przestrzegać:) Więc nie możesz dosłownie pisać i odpowiadać jak ci się podoba:P Bo jak to określiłeś to nie twoje forum:P hehe ... Oczywiście pisze z humorem i lekkim żartem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale ja nikogo nie obrazilem ani nie uzylem zadnego wulgaryzmu...mysle ze poprostu niektorym sie nie spodobalo to co napsialem o wow i tyle...widac niektorzy maja juz manie na punkcie tej gry a dla mnie to poprostu kolejna gra


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 02:37, Gosu napisał:

widac niektorzy maja juz manie na punkcie
tej gry a dla mnie to poprostu kolejna gra


Eee tam.. Każdy lubi coś bardziej i mniej:) Zauważ że niektórzy fani innych gier będą cie wyzywać od najgorszych bo "oczerniłeś" ich grę:) Standard i nie tyczy się WoW-a.. To nie żaden niezwykły przypadek! Choć dla mnie WoW to fantastyczna gierka:) Może dlatego że grałem i gram z fantastycznymi towarzyszami:) A to chyba najważniejsze w tej gierce:)

Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 21:04, dyrdup napisał:

Jezu kolejny temat o WoWie! ;( Ja tak bym chciał w to zagrać, ale mi starsi nie pozwalają
na kupowanie co 2 miesiace kart po 100zł lub abonamentu. Ale mi chętke robicie takimi tematami,
zaraz sie przez was powiesze :(

why co 2 przecie możesz te kilka miechów przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ja gram na serverze Balnaazar i wiekszosc ludzi na jakich natrafiam sa strasznie nie zbyt mili ze tak powiem..generalnie mam pare osob we frendach (tylko jedna z polski lol) a tak laze przewaznie sam a do instance z przypadkowa grupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 21:43, Gosu napisał:

No tak ja gram na serverze Balnaazar i wiekszosc ludzi na jakich natrafiam sa strasznie nie
zbyt mili ze tak powiem..generalnie mam pare osob we frendach (tylko jedna z polski lol) a
tak laze przewaznie sam a do instance z przypadkowa grupa :)


Hmm.. Szkoda.. Bo ja spotkałem wiele na prawde fajnych osób:) nie tylko z polski..:) Życzę oczywiście tobie lepszych towarzyszy:) ja spotkałem takich że aż szczęka mi odpadła;) Dużo jest obcokrajowcami i są niesamowici.. Wypady z nimi to czysta frajda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad zmiana serva ale szkoda mi mojego Warriora mam prawie 60 lv...mysle ze wkoncu trafie na jaks cool grupe lub gildie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się