Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2008 o 23:24, Boldur napisał:

Porażka :/ Spodziewałem się po ludziach inteligentnych czegoś innego, ale zawiodłem się.


No nie, pytasz na forum dystrybutora gry jak krasc. To tak, jakby przyjsc na komisariat i zapytac, gdzie panowie poleca ci krasc samochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 23:18, Boldur napisał:

Głupio tak pytać, ale jak założyc prywatny serwer WOW TBC?


A wiesz, ze piratow i zlodzei bardzo nie lubimy na tym forum? BAN za propagowanie piractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 22:02, DragonLord napisał:

Nie można wymagać od ludzi, by kilka razy dziennie sprawdzali każdy swój addon. Jeśli
coś dostało update kilka godzin temu to człowiek się spodziewa, że z tym jednym ma spokój
na dłużej (a jesli wyjdzie jakiś "fix", to że będzie kompatybilny z poprzednią wersją).
W efekcie gildia zdecydowała się, że na czas szaleństwa Omena weźmie KLH.


Jak się prowadzi gildię rajdową, to można od ludzi wymagać wszystkiego ;) (choć ja osobiście nie polecałbym)
Jasne, że update''owanie kilka razy dziennie to przesada, ale wystarczy raz - przed rajdem.
Niekompatybilność wynika ze zmian protokołu i nie występowała aż tak często, przynajmniej nie przypominam sobie, żeby ludzie mieli niekompatybilne wersje z tego samego dnia.

Akurat tak pechowo się złożyło, że Antiarc postanowił zrobić nową, lepszą wersję całego addonu, a nie tylko update do 2.4. Spodziewał się, że ma więcej czasu do wyjścia patcha, a tu zima zaskoczyła drogowców. Stąd błędy i nowe buildy kilka razy dziennie. Wiem, że to irytujące, ale ja do KTM już nigdy nie wrócę, rozpuściłem się ;) A poza tym przynajmniej działa, jak zobaczyłem jaki cudowny build gość od Enhancera wrzucił do głównego repozytorium Wowace, to myślałem, że padnę. Skończyło się na tym, że używam go w wersji sprzed 2.4, bo to był jedyny backup jaki miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 10:35, Jacob Aaron napisał:

Mam pytanie. Co trzeba mieć, aby zacząć grać w WoWa?


Oprócz pieniędzy (chociaż ostatnio dolar i euro idą w dół to cena za abonament też maleje, cena za US to chyba jakieś 30zł a za EU to 45zł, mogę się mylić) potrzeba czasu do gry, ale jeżeli będziesz grał dla odprężenia i przyjemności a nie wyłącznie po to żeby nabić lvl i zdobyć kolejne lepsze przedmioty to właściwie wymagania są małe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 11:05, oOreVenOo napisał:

> Mam pytanie. Co trzeba mieć, aby zacząć grać w WoWa?

Pieniądze...


OWNED! XD
Dla mnie to najcięższy warunek do spełnienia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 21:29, DragonLord napisał:

> a) uaktualniane bardzo często ( Omen Threat Metter, odpowiednik KTM, czasami jest
aktualizowany
> nawet 2 razy dziennie
Tak często, że używanie Omena stało się niemożliwością, skoro każdy w raidzie miał inną
wersję, i połowa ze sobą nie chciała pracować.


Updateujesz przed raidem. Sam update przy WAU trwa jakąś minutę nawet 50 addonów. Klikasz update a w tym czasie odpalasz i logujesz się na venta/tsa i po kłopocie.

Jeżeli ktoś jest w gildii raidującej na poważnie to taki update to naprawdę żadny problem dla tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 12:05, DemoBytom napisał:

Dla mnie to najcięższy warunek do spełnienia xD


A żebyś chciał wiedzieć, a cholerna benzyna idzie w górę i co tu wybrać ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to co trzeba mieć, żeby zacząć grać w WoWa i aktywować konto, bo w sklepie gram.pl pisze, że do grania potrzebna jest gra - podstawka WoWa i karta pre-paid (na początek). Czy karta pre-paid lub konto w PayPal (oprócz pudełkowej i zainstalowanej wersji WoWa) jest potrzebne, żeby wogle ROZPOCZĄĆ rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 17:34, galbaroquo098 napisał:

A mam takie pytanie na jakiej instacji leci t2 lub t3 ?


T1 - Molten Core
T2 - Onyxia Lair i Blackwing Lair
T3 - Naxxramas
T4 - Karazhan & Gruul Lair & Magtheridon
T5 - Tempest Keep & Serpentshrine Cavern
T6 - Hyjal Sumit & Black Temple & Sunwell Plateu

Z czego T1,T2 i T3 są to sety pre-TBC na level 60. Reszta teraz w TBC jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:49, KaPe napisał:

> T2 - Onyxia Lair i Blackwing Lair
Plus Ragnaros.


Ano. Się zapomniało mi :p

Może dlatego, że mam uraz do tego buca. Przez ponad rok farmy MC spodnie T2 dla huntera wypadły DWA RAZY. Porażka :] A no i of kors mi się nie należały te dwa razy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się