Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ostatnie zdanie jest jak najbardziej prawdziwe >:D stojąc w party z lockiem po włączeniu percepcji (jestem inżynier pally ;P) nawet nie potrzebuje używać żadnych elixirków żeby mieć pr0 wzrok ;P ale dobry rogal i tak sobie może z tym poradzić, a zły oberwie po głowie tak czy inaczej... ;) ale zmiana i tak mi się podoba bo zakładając że dadzą nam "darmowy" trinket będe mógł w spokoju sumiena założyć inżynierski trinket z 45 stam (nawet ujdzie za 45 resi ;P) i zaje fajnym efektem co 2 min ;) a rogali i tak będe zabijał i tak ;>

A jak by ten racial tak bardzo pomógł z ratingiem to już mówiłem- graj człekiem, jak nie to graj czym grasz i już nie płacz ;> "coś za coś" jak to się mówi.

Jedno co mnie martwi to to że po wykończeniu randomaoe rank1 stealthery będą troszke bardziej upierdliwe, tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:30, SoieR napisał:


Jedno co mnie martwi to to że po wykończeniu randomaoe rank1 stealthery będą troszke
bardziej upierdliwe, tyle ;)


Chyba zapomniałeś że już nie ma rank 1 spamu, wszystkie ranki kosztuja ( w Wotlku ) tyle samo many :) A tak w ogole jaki ma efekt ten imba trinkecik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:36, skubsa napisał:

>
> Jedno co mnie martwi to to że po wykończeniu randomaoe rank1 stealthery będą troszke

> bardziej upierdliwe, tyle ;)

Chyba zapomniałeś że już nie ma rank 1 spamu, wszystkie ranki kosztuja ( w Wotlku ) tyle
samo many :) A tak w ogole jaki ma efekt ten imba trinkecik ?

a co ja napisałem niby? ;) wykończeniu=uniemożliwieniu czy coś w tym stylu, w każdym razie już nie opłacalne

imba to troche za dużo powiedziane, ale krytyki po 2.5k używając skrzydełek bo gram paladynem (30% zwiększone obrażenia, WSZYSTKIE ;)), coż całkiem nieźle jak na klase która dostępu do broni dystansowych (poza ograniczonymi możliwościami judgementu oraz hammerka) nie ma... ;) aaa i ten stun...
piszę o Goblin Rocket Luncher ofc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 22:08, Sth`Devilish napisał:

Po co się spierać w sprawie, kiedy nawet sam Blizzard przyznał
ostatnio, że Perception było niesamowicie przegiętym racialem i znacznie ułatwiało zdobywanie
wysokich ratingów na arenach?


Wszystko prawda, tylko szkoda, że nie przyznali jeszcze, że rogue i druid są "niesamowicie przegiętymi" klasami. Może wreszcie w Wrathie zrobią z wami porządek. Pewnie kto inny za to będzie przegięty, ale tak to się już toczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 00:16, Corvin 0451 napisał:

Wszystko prawda, tylko szkoda, że nie przyznali jeszcze, że rogue i druid są "niesamowicie
przegiętymi" klasami.


Każda klasa jest pod jakimś względem przegięty, na tym polu nikt nie jest ani lepszy ani gorszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja dostałem e-maila od Blizzarda z kluczem do bety (wygląda na prawdziwy), ale próbując upgrade''ować konto wyskakuje invalid login... Ktoś wie co to może być? Szukam po forach, ale nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 01:36, dzordzi napisał:

Właśnie ja dostałem e-maila od Blizzarda z kluczem do bety (wygląda na prawdziwy), ale
próbując upgrade''ować konto wyskakuje invalid login... Ktoś wie co to może być? Szukam
po forach, ale nic z tego.


Masz na myśli, że tu https://beta.wow-europe.com/expansion/upgradeAccount.html#none ci wyskakuje invalid login?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 01:36, dzordzi napisał:

Właśnie ja dostałem e-maila od Blizzarda z kluczem do bety (wygląda na prawdziwy), ale
próbując upgrade''ować konto wyskakuje invalid login... Ktoś wie co to może być? Szukam
po forach, ale nic z tego.


Zmieniałeś hasło ostatnio? Spróbuj się zalogować, korzystając ze starego hasła. Jeśli to nie to, to prawdopodobnie jakiś bug na stronie/login serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Corvin wchodziłem na tą samą stronę, ale bezpośrednio - teraz działa, więc może to faktycznie był problem z serverem - wielkie dzięki:)

Sth - czytałem o tej zmianie hasła, jednak ja mam stare dane.

NVM - działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 14:29, DArkon1990 napisał:

Zauważyliście że pojawił się patch 3.0 który waży 992 MB, ciekawe co oni tam nawrzucali
<myśli>


Wszystkie zmiany w grze (skille, profesje, questy, interfejs) i być może nowe lokacje/budowle w Azeroth (jak np Stormwind Harbor). Osobiście mam nadzieję ujrzeć w tym także zmiany z racialami.

Aha, i nie pojawił się jeszcze... Te 992 MB to jedynie materiały, które zostaną w nim *prawdopodobnie* użyte, to jeszcze NIE JEST patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A opłaca się już ściągać te 992mb? Żółwim wręcz tempem idzie te ściąganie z blizzard downloadera. Możecie dać jakiś link zewnętrzny gdzie można to pobrać? Czy czekać na patcha kompletnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 15:25, dulak napisał:

A opłaca się już ściągać te 992mb? Żółwim wręcz tempem idzie te ściąganie z blizzard
downloadera. Możecie dać jakiś link zewnętrzny gdzie można to pobrać? Czy czekać na patcha
kompletnego?


A po co -.- Niech się ściąga w trakcie grania, po to to przecież jest teraz udostępniane żebyś mógł to ściągać bez wyłączania gry... Myślcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że Blizzard downloader ściąga patche z niedużą prędkością, więc za bardzo na latency w grze to nie wpływa. Spokojnie można grać z włączonym downloaderem.

Wracając jeszcze do tematu raciali to nie cieszy mnie zmiana u draenei (jako, że gram postaciami tej rasy), a mianowicie ta:
- Shadow Resistance: reduces the chance to be hit by Shadow spells by 2%

To wygląda na nawet przydatne, ale tylko w pvp, i to przeciwko warlockom i shadow priestom. Dla gracza PvE(czyli mnie), który PvP gra w sumie rzadko i okazjonalnie taki racial jest całkowicie nieprzydatny. Zresztą zapowiada się na to, że niewielu bossów w WotLK będzie zadawać obrażenia od shadow, czyli resist nieprzydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 17:07, Czedwik napisał:

Zwłaszcza, że Blizzard downloader ściąga patche z niedużą prędkością, więc za bardzo
na latency w grze to nie wpływa. Spokojnie można grać z włączonym downloaderem.


Ściąga z zaskakująco dużą prędkością i wpływa na latency (te skacze wtedy do 250-300ms nawet i odczua się lekki lag niestety).

Dnia 13.09.2008 o 17:07, Czedwik napisał:

Wracając jeszcze do tematu raciali to nie cieszy mnie zmiana u draenei (jako, że gram
postaciami tej rasy), a mianowicie ta:
- Shadow Resistance: reduces the chance to be hit by Shadow spells by 2%
To wygląda na nawet przydatne, ale tylko w pvp, i to przeciwko warlockom i shadow priestom.


To nie jest zmiana, tylko nowy racial. Pisali przecież, że jeżeli gdzieś nie zostały wymienione stare raciale, to znaczy że zostają one bez zmian. Pozostaje się tylko cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze bardzo wolno się to ściąga
po drugie nie włącza się downloader ze startem systemu. chyba trzeba najpierw wowa włączyć ale pewności nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Downloadera można odpalić ręcznie z folderu gry, a co do ściągania, to zależy - wszystkie poprzednie patche ściągało mi bardzo szybko i sprawnie, natomiast najnowszy praktycznie stoi, więc polecam allvatar, albo inne tego typu rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się