Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 21:49, Wintesun napisał:

> No właśnie. Byłem tego na 100% pewny, do czasu gdy zwróciłem uwagę rogue''owi (S3).
Odezwał
> się "STFU noob" i zacząłem powątpiewać :]

Sytuacja może i ciekawa, ale zupełnie niemożliwa, bo gra ocenzuruje STFU -_-#
także epic fail!


A wiesz o tym że można filtr wyłączyć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 20:52, Mazolek napisał:

To mnie trochę uspokoiłeś bo juz się bałem, że to mi się coś zepsuło :P

U mnie również to samo. Zatrzymało się na tych 1.5 GB, które ściągnęły się wcześniej i było "There were multiple problems saving data". Wygląda na to, że jest to problem ogólny i trzeba po prostu poczekać, aż Blizzard to naprawi przy najbliższej okazji. Na szczęście nie jest to duża ilość plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:24, Wintesun napisał:

> A wiesz o tym że można filtr wyłączyć ???

Toatal owned 0_0!!!one! To czemu ja nic o tym nie wiem?


To dopiero epic fail.

---

Esc -> Interface -> Social i odhaczasz Mature Language Filter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 23:01, Kamexo napisał:


@Cat in a bag
Jak masz Cartographera to nie potrzebujesz Atlasa ;P Cartographer to nie tylko coordy, ale zmodyfikowana mapa (przezroczysta i nie zasłania całego ekranu) + mapy instancji.

Co do dropów - AtlasLoot Enhanced.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:26, Czedwik napisał:

U mnie również to samo. Zatrzymało się na tych 1.5 GB, które ściągnęły się wcześniej
i było "There were multiple problems saving data". Wygląda na to, że jest to problem
ogólny i trzeba po prostu poczekać, aż Blizzard to naprawi przy najbliższej okazji. Na
szczęście nie jest to duża ilość plików.


Drobna uwaga. Nie działa wyłącznie transfer bezpośredni HTTP. Część osób najwyraźniej jednak ściągnęła już ten plik przed awarią, więc jak włączysz P2P to bardzo powoli powinno się dać go ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie poniose konsekwęcji za następne pytanie zadam je :P. Gram sobie Dwar Hunter, zbliża się 10 lvl i nie wiem czy wybrac miśka czy cotka. Bo tak Misiek to podobno jest Tank, a lew ma dobre dmg. Ale nie wiem które z tych umiejętności będzie mi potrzebne. Czy ktos może mi doradzić? Acha i takie pytanie. Czy wiele straciłem grając do 20 lvla bez dodatku BC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 10:54, Cieju09 napisał:

Ponieważ nie poniose konsekwęcji za następne pytanie zadam je :P. Gram sobie Dwar Hunter,
zbliża się 10 lvl i nie wiem czy wybrac miśka czy cotka. Bo tak Misiek to podobno jest
Tank, a lew ma dobre dmg. Ale nie wiem które z tych umiejętności będzie mi potrzebne.


Misio dłużej utrzyma ci sie przy życiu jednak w lvlingu chodzi o jak najszybsze zabijanie w czym lepszy bedzie kot (btw niedługo patch 3.0.2 a wraz z nim już pety już nie będą sie różnić od siebie i będą miały własne drzewko talentów).

Dnia 11.10.2008 o 10:54, Cieju09 napisał:

Acha i takie pytanie. Czy wiele straciłem grając do 20 lvla
bez dodatku BC?


Straciłeś tyle ze nie mogłeś wybrać Jewelcraftingu jako profesje no i nie mogłeś zrobić Dreanei jako swojego huntera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 11:27, TheDoc napisał:

niedługo patch 3.0.2 a wraz z nim już pety już nie będą
sie różnić od siebie i będą miały własne drzewko talentów.


Wręcz przeciwnie, każdy rodzaj peta będzie się różnić innym drzewkiem talentów: http://www.wowhead.com/?petcalc . Tak więc nadal jeden będzie lepszy w tankowaniu, inny w zadawaniu obrażeń, a jeszcze inny w buffowaniu party czy też PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już trochę i mam kilka pytanek:P
Jak dojść do tej chatki na południu? Nie mogę się tam dostać:P
Kiedy będę umiał zamieniać się w miśka:D? Mam już 11 level, a podobno od 10 jest dostępna ta umiejętność.
Będę mógł mieć peta? Jeśli tak to gdzie?
W jaki sposób można "sprowadzić" innych graczy tzn dać im sygnał, że właśnie jestem w jakimś miejscu i przyda mi się pomoc:P?
Jaki kolor przedmiotów jest najlepszy:P? Mam już kilka zielonych.
Istnieje jakaś opcja automatycznej podróży do lokacji już odwiedzonych?

...hmm, i jak to jest z tymi lokacjami od np. 20-30 level? Skoro mam już 11, kiedyś tam 20 i odwiedzę wtedy lokację od 1-10 to wszystkie potworki będę miały podobny poziom, czy wyrównają się z moim?

20081011144257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 02:41, Michal256 napisał:

Drobna uwaga. Nie działa wyłącznie transfer bezpośredni HTTP. Część osób najwyraźniej
jednak ściągnęła już ten plik przed awarią, więc jak włączysz P2P to bardzo powoli powinno
się dać go ściągnąć.

O ile to faktycznie działa. U mnie przestał działać net (niby był "połączony", ale żadna strona nie działała, nawet provider zadzwonił i przeprosił za usterkę, maszt ściągnęli czy coś). Patrzę sobie z nudów w ikonki i wchodzę do Blizz Downloadera a tam - zielone światełko "No problems detected" i powoli rosnące MB...

@Cieju - ten, który Ci się podoba, o tym, który będzie potrzebny zadecydujesz na lvl80 (zresztą jako hunter będziesz miał 4 miejsca na peta + 1 przy sobie).

@Forgotten
Zagadaj do trenera, ale w stolicy. A jak to załatwisz, to w tejże stolicy na północ od banku jest portal do tej wioski/przystani. Lokacja 10-20 znaczy, że moby mają tam level od 10 do 20, ale zawsze jest on stały, po prostu najczęściej z jednej "strony" zony masz moby lvl10-12 a potem stopniowo rosną wgłąb aż do lvl20 przy końcu na granicy z następną zoną.

@gaweyn - http://www.wowwiki.com/Warrior_builds, masz tam co najmniej 2 do levelowania. Ale jak tylko (niedługo) wejdzie patch 3.02 sam będziesz musiał decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:54, gaweyn napisał:

Jaki jest najlepszy build do levelowania warriora???


Arms - PvP, Fury - PvE dps, Prot -> PvE tank. Inna sprawa, że za 4 dni dostajemy patcha, tak więc wszystkie dotychczasowe buildy przestaną istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 15:11, DragonLord napisał:

> Drobna uwaga. Nie działa wyłącznie transfer bezpośredni HTTP. Część osób najwyraźniej

> jednak ściągnęła już ten plik przed awarią, więc jak włączysz P2P to bardzo powoli
powinno
> się dać go ściągnąć.

> O ile to faktycznie działa. U mnie przestał działać net (niby był "połączony", ale żadna

Dnia 11.10.2008 o 15:11, DragonLord napisał:

strona nie działała, nawet provider zadzwonił i przeprosił za usterkę, maszt ściągnęli
czy coś). Patrzę sobie z nudów w ikonki i wchodzę do Blizz Downloadera a tam - zielone
światełko "No problems detected" i powoli rosnące MB...


Bo to normalne, jeżeli wyłączysz w trakcie sciągania BD to przy następnym uruchomieniu zanim zacznie sciągać sprawdza poprawnośc wczesniejszych danych.
A co do problemów ludzi z dociągnięciem od 95 do 100% lub ostatniego procenta(crash przy 99%) to tutaj są pomocne rozwiązania: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=6178529359&sid=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 00:12, Solstheim napisał:

A co do problemów ludzi z dociągnięciem od 95 do 100% lub ostatniego procenta(crash
przy 99%) to tutaj są pomocne rozwiązania: http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=6178529359&sid=1


Mi pomogła zwłaszcza ostatnia porada, wszystkie pozostałe nie zdały egzaminu. Tak myślę, że własnie ten sposób jest najszybszy i najbezpieczniejszy.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam postać na Bronzebeard. Jak ją przenieść na Burning Legion. Jakieś opłaty, czy cuś w ten deseń? I czy jeżeli są jakieś opłaty, to da się zapłacić NIE kartą kredytową? PayPal?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się