Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2009 o 21:09, Grodhar napisał:

Netherdrake z Shadowmoon, pokaż mi kogoś kto na tym siedzi bez gildi i gearu.

Dlaczego niby bez gearu? Przecież bezproblemowo robi się heroiki w pugach, a z tego można juz całkiem konkretny sprzęt dostać. Ba, nawet taki, którego jeszcze kilka miesięcy temu nawer pro uber rajdowcy nie mieli. A co do tego smoka, to jeden w mojej gildii juz jest, za jakiś czas będe miał swojego. Bo kiedy nie ma już co robić w Northrendzie, to się wraca do starszych krain, po pety i mounty, ale też tytuły, takie jak ''Seeker'' czy ''Loremaster''. I ma się z tego spora frajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to nawet i w northrendowych "zielonkach" da się spokojnie ponabijać reputację u Netherwing, więc to akurat problem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 21:19, Grodhar napisał:

Tak, wystarczy trochę czasu, mówię po prostu o tym że osoby które na tym popylają to
zazwyczaj ludzie grający jeszcze w TBC lub mający chęci i w ogóle wiedzę jak to zdobyć.


Jaką wiedzę? Wszystko jest ładnie na wowwiki opisane, wystarczy zajrzeć. A dowolna osoba nawet zaczynająca grać choćby i dzisiaj musi póki co jeszcze przejść przez Outland i zobaczyć Netherdrake''i w Shattrah. Jeśli zechce to sobie poczyta jak je zdobyć i zdobędzie. Jeśli nie zechce to pójdzie zdobywać inne mounty. Myślisz że Netherdrake na kimś robi wrażenie? Nie większe niż Super-turbo flying machine, którym ja mógłbym się pochwalić zakładając że to faktycznie jakiś wyczyn.

Dnia 15.09.2009 o 21:19, Grodhar napisał:

Owszem, nic trudnego, ale nei z tym do mnie, ja swojego zdobyłem już w tbc,


To faktycznie niezły wyczyn. Jeśli ktoś zaczynał grać później nie ma już szans by zdobyć netherdrake''a za czasów tbc. Gratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:58, Fumiko napisał:

Czy ów komiks dostępny jest gdzieś może online? Bo jeśli nie, to aż tak mi na punkcie
WoW nie odbiło, żeby obkupywać się w karty, figurki i komiksy :D

Ale dobrze wiedzieć.

Na WoWwiki można poczytać o poszczególny zeszytach tego komiksu. Dodatkowo są biografie każdej postaci wzbogacone o opis wydarzeń z komiksów. Dzięki temu można znać większość istotnych informacji z tego komiksu nawet nie kupując go. Z komiksów to wydana została u nas kiedyś jedynie manhwa Trylogia Sunwell (niestety wyszły tylko 2 tomiki z 3, bo najwyraźniej polski wydawca podupada coś). Prócz tego jest jeszcze kolejna manhwa Warcraft Legends zawierająca różne krótkie historyjki - tak jak komiks WoW również u nas niewydana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 19:15, Grodhar napisał:

Chyba że mówiąc epic masz na myśli item 200 levelu :)

afaik nawet z toca hero leca "dwieściedziewietnastki", vendorzy sprzedaja itemki 226/245 wiec postac robiąca same tylko heroiki może mieć itemki na poziome no powiedzmy u25 z emblemów/craftów/kupionych boe, ba teraz ciężej znaleśc postać 200 niż 245 ;> więc jęśli ktoś gra tylko i wyłącznie o epixy to phail przez duże p, bo myślisz może że kogoś twoje epiki obchodzą...- jeśli tak to sry ale się baaaardzo mylisz... ;P z resztą jakby sie zastanowić to pve epiki<pvp epiki, niby i ten epik i ten ale jeśli pve epiki są tylko do pokazywania poza raidami/instami a pvp do mordowania brudasów to co lepsze?... thus pvp>pve!!!111 ale ja philozoph jezdem ;D +ofc na początku maja wiele klas/speców )o ile nie wszystkie/prawie wszystkie) trzeba bedzie całkowicie ubeirać od podstaw, więc ani nie pomoga te świecidełka w expieniu ani na starcie pve "wyścigu" ;]

a jeśli ktoś płaci to może płacić na co mu sie żywnie podoba i nikt nie ma tu nic do wtrącania sie, nawet jeśli bym płacił za chat to co?- wolno mi ;D

in b4 tak wiem ze straszny burdel sie zrobił z tego posta tak że sam już sie chyba w nim pogubiłem i nawet nie mam pojęcia jak go fixnać aby był czytelny ięc jeśli ktoś ma z tym problemy- proszę o zignorowanie go kkthxbai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 20:57, Fumiko napisał:

"Oh, wow, ktoś się zachował chamsko wobec osoby z którą się nie zgadzam, super".

Zadanie domowe na dziś: sprawdzić znaczenie wyrażeń "mieć klasę" i "kultura osobista".

czy tylko ja odniosłem nieodparte wrażenie że "tamten" typ to "ten" pod innym loginem? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki mały problem. Nie wiem za bardzo jak ustawić addon Power Auras Clasic. Nie moge ustawic aby wyswietlalo mi animacje z trinketu [Tears of the Vanquished] i z proca Watershielda. Mozecie mi napisać co robie źle. W combat logu Proc z trinketa nazywa się mana mana a z WS water shield

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 19:41, Grodhar napisał:

Tyle że ja marnując czas na granie w WoW, ja przynajmniej coś w tym osiągam, mogę się
pochwalić że nagrałem film, że jestem z czegoś znany (głównie z mojej zajebistości, ale
nie będę Cię już bardziej dołował ^^)

co 2 pajac klikajacy skile ma własny filmik na yt cz wm ;D + wiekszość z nich podobnie jak ty myśli że są fajni... kiedy nie są ^^

Dnia 15.09.2009 o 19:41, Grodhar napisał:

A Ci co miło spędzają czas w grze? Everyone piss off at them.

kaaan i piss of on u too? i hurd itz so kul to pizz of sum azzhulz, plzzzz nau

Dnia 15.09.2009 o 19:41, Grodhar napisał:

Do tego jest forum, żeby wygłaszać swoje opinie. Chcesz się kłócić? Nie ze mną, ja mam
co innego do roboty niż nabijanie postów na forum.

feel free to leave then...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 00:38, SoieR napisał:

czy tylko ja odniosłem nieodparte wrażenie że "tamten" typ to "ten" pod innym loginem?
Oo


Sam sobie wystawia świadectwo, tak kultury jak odwagi jeśli to on. Mi to zwisa, ani on mi brat ani swat żebym się jego opinią przejmowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 00:38, Schirokko napisał:

mam taki mały problem. Nie wiem za bardzo jak ustawić addon Power Auras Clasic. Nie
moge ustawic aby wyswietlalo mi animacje z trinketu [Tears of the Vanquished] i z proca
Watershielda. Mozecie mi napisać co robie źle. W combat logu Proc z trinketa nazywa się
mana mana a z WS water shield

to tak nie zadzaiała gdyż ponieważ prawdopodobnie chcesz ustawić jakąś tam aure która się załączy gdy dostaniesz tego buffa... ten proc to.. proc.. nie dostajesz buffa, w tej chwili nie pamiętam czy jest tam jakaś funkcja odpowiednia dla proców tego typu ale może jakiś addon wyświetlający ukryte cd, lub coś przeznaczone do obsługi właśnie trinketów, ewentualnie możesz coś z combat logami pokombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 19:54, Fumiko napisał:

Że Garrosh będzie wodzem Hordy to wiem, Blizzard wyraźnie pcha w strone PvP całość (Garrosh
vs. Varian Wrynn). Ale powodów nie znam :D

Blizzcon(ani oficjalna strona) zdaje się tego nie potwierdził, więc dalej pozostaje to w sferze spekulacji z mmo-champion. Ale w/e(tego tez nie ma w słowniku), przydałoby się coś ruszyć z tymi postaciami, szczególnie Wrynem. Znajomość lore(słownik!) bez komiksu wśród przeciętnego gracza jest znikoma, więc patrząc na konflikt Variana z Thralem znaczna część może sobie pomyśleć, że to jakaś zupełna pomyłka i na siłe promowany superbohater, którego Warchief powinniem rozgnieść bez problemu.
Oczywiście gdyby chociaż Blizz wysilił się z trailerem do 3.2 i zrobił coś na poziomie Ulduarowego, też by mogło pomóc - a tak mamy tylko 2 idiotów obrzucających się wyzwiskami na Arenie, podczas gdy ich żołnierze walczą z potworami(pomijam tu ofc... er, "oczywiście" całą logike budowania Areny pod nosem Arthasa, szczególnie, że widzimy Val''kyry latające koło Coloseum).
Tak, czepiam się partii o słowniku. Zwroty typowo z wowa to nie domena rajdowców i marny argument. Zaś druga część tamtego posta - doświadczenia własne, jako przeciwwaga dla wannabe-rajdowców.

Grodhar - a kim ty w ogóle jesteś człowieku? Taki mega rajdowiec to chociaż byś się pochwalił swoją postacią, by było wiadomo kogo unikać. Zalatuje mi tu typowym trollem, a ludzie się ładnie na to łapią. Ignore z Blizzowego idealnie się na takowych sprawdza, aż szkoda, że tu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czepiaj się, czepiaj, przynajmniej się zastanawiasz. Szkoda tylko, że ludzie nie widzą jak bardzo "połatany" ten język się staje, jeśli co słowo jest wtręt z innego języka, do tego często w znacjonalizowanej odmianie.

Wow sobie, czat (też makaronizm) w grze sobie ale jednak zachowajmy minimum czystości tego języka, co? Już i tak wtórny analfabetyzm się szerzy...

w/e (whatever) = nieważne, nieistotne, mniejsza z tym

lore = wiedza, znajomość, obeznanie

world lore = znajomość świata

Takie to trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie przedmiotów "bind to account" kupowanych za shardy z instancji
Czy jest sens w ogóle w to inwestować czy raczej te przedmioty sa nastawione aby ułatwiać grę postacią na niskich poziomach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 08:46, Zebek napisał:

Mam pytanie odnośnie przedmiotów "bind to account" kupowanych za shardy z instancji
Czy jest sens w ogóle w to inwestować czy raczej te przedmioty sa nastawione aby ułatwiać
grę postacią na niskich poziomach????


Levelujesz alta - opłacalne.

Grasz jedną postacią i chcesz się jej trzymać - wydaj emblemy na coś pożytecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 10:37, Fumiko napisał:

> Mam pytanie odnośnie przedmiotów "bind to account" kupowanych za shardy z instancji

> Czy jest sens w ogóle w to inwestować czy raczej te przedmioty sa nastawione aby
ułatwiać
> grę postacią na niskich poziomach????

Levelujesz alta - opłacalne.

Grasz jedną postacią i chcesz się jej trzymać - wydaj emblemy na coś pożytecznego.

joup, tym bardziej że nie pomoga w lvlowaniu od 80-85 ;[ , blizz zapowiedział już żę najprawdopodobniej będą nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 12:29, SoieR napisał:

joup, tym bardziej że nie pomoga w lvlowaniu od 80-85 ;[ , blizz zapowiedział już żę
najprawdopodobniej będą nowe


Jeśli też za Conquesty to mnie parę osób na serwerze bardzo znielubi (bo ja już teraz ledwie mam na co je wydawać, więc będę mieć odłożone od groma do czasu dodatku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2009 o 12:41, Fumiko napisał:

> joup, tym bardziej że nie pomoga w lvlowaniu od 80-85 ;[ , blizz zapowiedział już
żę
> najprawdopodobniej będą nowe

Jeśli też za Conquesty to mnie parę osób na serwerze bardzo znielubi (bo ja już teraz
ledwie mam na co je wydawać, więc będę mieć odłożone od groma do czasu dodatku).

Pewnie za jakieś nowe emblemy z dodatku.

Ja za Conquesty kupuję Runed Orby i opycham na AH. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się