Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2011 o 16:21, ziomek25 napisał:

Heh xD...Tez niedawno kupiłem wow''a a dokładnie full zestaw za 250zł.Najpierw 70zl na
battlechesta po czym znudziło mi się granie dwarf shamanem i sobie pomyślałem, "ahh...ale
ten worgen super wygląda i ten unikatowy skill/mount!" wiec kupiłem wotlk i cata,a teraz...teraz
skończył mi się ten czas gry za aktywowanie podstawki i nie mam kasy na prepa, bo nie
zarabiam tylko jadę na kieszonkowym ;d.Dodatkowo gram w wow''a na laptopie matki...więc
o nocnych raidach mogę pomarzyć.Za niedługo 17 latek mi styknie wiec bd trochę kasy z
urodzin i się zastanawiam czy wrócić do wow''a grając na takich surwiwalowych warunkach
(laptop mamy xd)?


U mnie podobnie xDDD Tylko tyle, że ja nie gram na laptopie matki xDDDDD Niepotrzebnie kupowałeś tego CATA, ja kupiłbym tego pre paida :/ CATA bym kiedy indziej kupił bo i tak mało daje (ja tam bym se pograł goblinami, ale coż... opre się i popykam troll druid :P (przynajmniej nowy przydział klas jest dostępny bez dodatku)) Całe szczęście że gildie, świat, talenty, spelle itp. są dostępne bez dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2011 o 16:21, ziomek25 napisał:

ten worgen super wygląda i ten unikatowy skill/mount!"


Ten unikatowy mount sprawia ze worgen wyglada jak podskakujaca zaba jak przed kims ucieka, komiczny widok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 17:16, TigerXP napisał:


> ten worgen super wygląda i ten unikatowy skill/mount!"

Ten unikatowy mount sprawia ze worgen wyglada jak podskakujaca zaba jak przed kims ucieka,
komiczny widok :)

chyba nie widziałeś jak wygląda moonkin siedzący na "worgenie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu dodaje i ilu znajomych trza "wskrzesić" aby dodał się czas gry???? I jakie nagrody są za zaproszenia znajomcyh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 18:16, marc95x napisał:

Ile czasu dodaje i ilu znajomych trza "wskrzesić" aby dodał się czas gry???? I jakie
nagrody są za zaproszenia znajomcyh?

30 dni za jednego znajomego

Zaproszenie znajomego = 3x XP przy wspólnym lvlowaniu, mount jak znajomy opłaci miesiąc gry i 30 dni gry dla Ciebie jak znajomy opłaci drugi miesiąc gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli... jak mojemu kumplowi skończy się abonament to wysyłam "zwój wskrzeszenia", on kupuje prepaida i dodaje mi 30 dni ;p LOL Ja mam ze 3 znajomych i my tak możemy na zmianę robić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 11:50, marc95x napisał:

Czyli... jak mojemu kumplowi skończy się abonament to wysyłam "zwój wskrzeszenia", on
kupuje prepaida i dodaje mi 30 dni ;p LOL Ja mam ze 3 znajomych i my tak możemy na zmianę
robić ;p


Zwój wskrzeszenia działa tylko na kontach podstawowych tak więc twój przyjaciel nie może posiadać żadnych dodatków..
Najlepiej korzystać z recruit a friend rekrutujesz kogoś i dostajesz 1 darmowy miech i mounta, jeżeli on doładuje konto prepaidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje w media markt wow i inne dodatki i ile pre paid?? Ma ktoś nie daleko do media? W mojej miejscowości nie ma mm :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 20:24, Alehor napisał:

yyy mi się wydaje czy teraz Ambush nie wymaga daggera w main hand? :)

Opis z wowhead.com
"Ambush the target, causing 190% weapon damage plus (367 * 190 / 100) to the target ((190 * 1.447)% plus (367 * 190 / 100 * 1.447) if a dagger is equipped). Must be stealthed and behind the target. Awards 2 combo point."
Nie wymaga daggera, ale z daggerem zadaje więcej obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 20:28, Jeggred napisał:

Nie wymaga daggera, ale z daggerem zadaje więcej obrażeń.


Awsome! To ja się nie będę bawił w żadne tanki jak największe doświadczenie mam z rogalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 20:43, Alehor napisał:

/ciach/

Tak jeszcze wracając do tematu tankowania. Wczoraj pierwszy raz tankowałem DiKejem i powiem szczerze, że zabawa przednia - nie jest to aż tak prymitywnie proste jak u Pally`ego, ale za to frajda znacznie większa. Zresztą mój Gnom DK wygląda przekomicznie stając przeciw sporo większym wrogom - od razu rośnie morale, a w tle rozbrzmiewa "Cwał Walkirii" Wagnera. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powróce do tematu lagów. Czy ktos ma jakies info na ich temat, sporo ludzi, w tym mnie, mecza lagi, co gorsza lagi pojawiaja sie tylko na arenach. A ze głównie pvp sie zajmuje to troche uciazliwe. A na oficjalnych stronach ani widu ani slychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz kompletnie zalagowało niektóre lub być może wszystkie servy.
A to zapewne nie wina mojego łącza, na generalu odrazu pojawiła się duża liczba wiadomości na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się