Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2011 o 21:40, Kamell napisał:

Fire Hawks nowy mount to zenada , awesome moze jest , ale co z tego jak jest zbudowany
na szkielecie Proto Drake


"Models might not be final" tak więc istnieje szansa że ten szkielet (animacja) się jeszcze zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 21:40, Kamell napisał:

Fire Hawks nowy mount to zenada , awesome moze jest , ale co z tego jak jest zbudowany
na szkielecie Proto Drake...


Ile rodzajów mountów można wymyślać :) W końcu skończą się im pomysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 21:40, Kamell napisał:

Fire Hawks nowy mount to zenada , awesome moze jest , ale co z tego jak jest zbudowany
na szkielecie Proto Drake...


większość mountów w grze to reskiny już istniejących. Nowe modele pojawiają się bardzo rzadko.
IMHO to jedyny proto, który jest wart używania i jeden z nielicznych reskinów lepszych od oryginału. Liczę, że będzie dostępny za wyczyszczenie następnego tieru rajdowego, bo obecny teraz shadow phoenix jest bardzo słabiutko wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AEN HANSE

Frakcja: Horda
Realm: The Venture Co EU RPPVP


"- Co to jest u diabła, hanza?
- Aen hanse - wyjaśnił Cahir - to w naszym języku zbrojna drużyna, ale taka, którą łączą więzy przyjaźni...
- Kompania?
- O, Właśnie. Słowo, jak widzę, weszło do tutejszego żargonu...
- Hanza jest hanza - przerwała Angouleme.
- A po naszemu: hulajpartia albo hassa. O czym tu gadać? (...) Nie ma szans jeden przeciw całej hanzie."


Witaj śmiałku!

Z przyjemnością oznajmiam, że została przestawiona Ci propozycja dołączenia do wyjątkowej polskiej gildii po stronie Hordy na serwerze The Venture Co. Serdecznie zachęcamy Cię do zgłoszenia się w szeregi AEN HANSE.

Nie jesteśmy fanatykami PvP czy też maniakami zdobywania "fioletowych" przedmiotów. Nie tworzymy ogromnego mechanizmu, w którym gracz jest jak mały trybik. Jesteśmy po prostu grupą ludzi, kolegów którzy grają razem. Jesteśmy AEN HANSE!

Co zyskujesz dołączając do nas?

Przede wszystkim brak anonimowości. Znamy się ze sobą, rozmawiamy, żartujemy i wspólnie bawimy. Dołączając do nas nie będziesz jednym z wielu - będziesz sobą.

Jeżeli znajdziesz się potrzebie - możesz liczyć na pomoc innych. Począwszy od odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, poprzez pomoc z questami, a na pomocy finansowej skończywszy.

Na naszym "zielonym" panuje luźna i przyjazna atmosfera.

Organizujemy wyprawy do podziemi. Zaczęliśmy też rajdowanie, więc możesz liczyć na przednią zabawę w fajnym towarzystwie.

U nas każdy ma prawo do swobodnego wypowiadania się. Nikt nie jest dyskryminowany. Obojętnie czy jesteś nowicjuszem w naszych szeregach czy GM-em możesz śmiało mówić co myślisz.

Oferujemy też szerokie zaplecze merytoryczno-towarzyskie w postaci pięknej strony www, forum oraz serwera Mumble.

Jak więc widać przede wszystkim stawiamy na community .

Kogo szukamy?

Poszukujemy przedstawicieli wszelkich klas i profesji, więc jeśli jesteś osobą dojrzałą i znudziło Ci się bycie małym trybikiem w jakiejś wielkiej gildii lub masz dosyć samotnego przemierzania bezdroży, dołącz do nas!

Odwiedź naszą stronę: http://www.aenhanse.pl utwórz konto i wypełnij formularz rekrutacyjny. Później zgłoś się do szefostwa.

/w in-game:
Dzill (GM),
Oficerowie: Smrodek, Deathnez, Odyn, Xenotilapia, Vectivus, Kooni(RL)

W razie jakichkolwiek pytań, możesz również zagadać do któregoś z członków gildii.

ZAPRASZAMY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie będzie Firelands ani Abyssal Maw w 4.1... Trochę przykro, chociaż fakt, że nie widziałem jeszcze większości obecnych rajdów ( 9/12 ) ;p Może wykorzystają czas i w 4.2 dorzucą też dodatkowo coś z Caverns Of Time, wiele na to wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 08:32, piecia997 napisał:

No i nie będzie Firelands ani Abyssal Maw w 4.1... Trochę przykro, chociaż fakt, że nie
widziałem jeszcze większości obecnych rajdów ( 9/12 ) ;p Może wykorzystają czas i w 4.2
dorzucą też dodatkowo coś z Caverns Of Time, wiele na to wskazuje.


Lepiej żeby opóźnili content i wydawali go wtedy kiedy ludzie będą gotowi do niego przejść, niż żeby odwalili taką akcję jak z ICC, gdzie później przez prawie rok nic nowego się nie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 12:25, Michal256 napisał:

Lepiej żeby opóźnili content i wydawali go wtedy kiedy ludzie będą gotowi do niego przejść, niż żeby odwalili taką akcję jak z ICC, gdzie później przez prawie rok nic nowego się nie pojawiło.


Kichę to głównie odwalili z Argent Tournamentem praktycznie zabijając Ulduar i to jest główny powód opóźnienia nowego tieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze z opoznienia bo moja gildia nie zdazyla jescze wszystkiego wyczyscic, a ludzie nie maja jescze sprzetu na tyle dobrego by sie wybierac na trudniejszy rajd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W patchu 4.1 nie będzie nowych raidów? A już się denerwowałem, że Blizz patrzy tylko na graczy, którzy 2 dni po premierze Cata, już zaczęli czyścić raidy. Bardzo mnie to cieszy, bo sam co dopiero 4/12 mam zabitych bossów. Nie zależy mi na wersji HC, tylko byleby zrobić wszystkie normalne wersje. A dostając taką dawkę dodatkowego czasu to na pewno zdołam wszystko zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 12:46, DemoBytom napisał:

Kichę to głównie odwalili z Argent Tournamentem praktycznie zabijając Ulduar i to jest
główny powód opóźnienia nowego tieru.


To prawda, chociaż IMO większym problemem była idiotyczna różnica w trudności obu raidów. Argent Tournament był stanowczo zbyt prosty w porównaniu z Ulduarem (mówię oczywiście o normal mode). A szkoda, bo akurat Ulduar był IMO jednym z lepszych raidów jakie pojawiły się w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj w Patchu 4.1 to się raid pojawi, na razie pewne to nie jest, ale raczej. :p Firelands, z Ragnarosem. Chyba że ja o czymś nie wiem, i już to oficjalnie zostało powiedziane że nie będzie, to mnie nie bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 14:41, Jazz5 napisał:

Oj w Patchu 4.1 to się raid pojawi, na razie pewne to nie jest, ale raczej. :p Firelands,
z Ragnarosem. Chyba że ja o czymś nie wiem, i już to oficjalnie zostało powiedziane że
nie będzie, to mnie nie bić.


No właśnie jest o tym mowa, że Blizz opóżni Firelands : P. Dopiero w patchu 4.2 mają być nowe raidy jak dobrze doczytałem w newsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakis dobry addon do cooldownów przeciwnika?
musze nadmienic ze afflicted nie przypadl mi do gustu, AESA mi sie podobal ale nie dzialczy pod cata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 14:37, Michal256 napisał:

To prawda, chociaż IMO większym problemem była idiotyczna różnica w trudności obu raidów.
Argent Tournament był stanowczo zbyt prosty w porównaniu z Ulduarem (mówię oczywiście
o normal mode). A szkoda, bo akurat Ulduar był IMO jednym z lepszych raidów jakie pojawiły
się w grze.

tbh nie moge złego słowa o tocu powiedzieć, można było szybko odziać świeżą 80, wiele bardzo fajnych broni/trinketów i innych pierdółek moża było wyciągnąc w tym i użytecznych do pvp jako że wtedy pve itemki były bardzo często lepsze do pvp niż te z pvp.... oh i drama przy rozdzielaniu trinketów <3, icc złe też nie było co prawda ;D
od tego czasu na raidzie nie byłem lol ;P więc tak "yez plx gief ez raidz! me ned epox lulz" może firelands będzie łatwy? wątpie, ale nadzieja umiera ostatnia! -.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś grał na PTRnaralex i szukał ekipy do testowania /w rogal/wojak ;]
mój brat ma tanka +jest dość ogarnięty więc na pewno będzie lepiej niż z randomowym tankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 23:00, Malevyn napisał:

jaka klasa teraz wymiata w pvp ?

Wszystkie. Pod jednym warunkiem - umiesz nimi grac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się