Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2012 o 11:54, TigerXP napisał:

/ciach/

Dostaje się po jednym TP na SPECJALIZACJĘ (czyli łącznie faktycznie 2 TP wedle "wzoru", który podałem wcześniej)- drzewka to ma się trzy te same w każdej z nich. To tak w ramach uściślenia, bo któryś raz widzę Drzewko, gdy chodzi o Specjalizację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 12:11, TigerXP napisał:

/ciach/

Nowe osoby też? Pamiętaj, że to są "świeżaki", więc nazywanie Specjalizacji Drzewkami tylko im zaszkodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 11:38, Dark_elves napisał:

Kurcze skomplikowana ta gra:)


Gdzie tam, skomplikowane jest EVE. Tutaj załapiesz podstawy i wiesz tyle co osoby z siedmioletnim stażem.

Masz dwie niezależne od siebie specjalizacje, na które składają się trzy drzewka talentów z których wybierasz dowolne i przydzielasz tam punkty. Dodatkowo w celu odblokowania innych drzewek w ramach jednej specjalizacji musisz w to rozwijane w pierwszej kolejności zainwestować minimalnie 31 punktów. Wszystko wyjdzie w praktyce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 11:13, Pajonk78 napisał:

Aktualnie gram na Burning Legion: spora ilość Polaków, więc zawsze łatwiej ze znalezieniem
gildii - ale też i czat czasami ciężko czytać, bo nasi rodacy nie przebierają niekiedy
w słowach (wiadomo, że tak robi każda nacja, ale w naszym ojczystym języku trafia to
na pewno bardziej do nas samych), całkiem dobra ekonomia, matsy ogólnodostępne, spora
populacja. Czy polecam tam grać? Napiszę tak: wcześniej byłem tylko na innym serwerze,
ale... na pewno już na niego nie wrócę mimo, że zostały tam moje trzy 85-tki ze sporą
ilością wszystkiego. :)

Dobrze, dziękuję. ;)
A jeszcze jedno, jak to jest z Klasą DK? Trzeba mieć dodatek Lich King, w porządku, ale później co? Należy stworzyć postać na 55 Lv, żeby móc założyć NOWĄ w klasie DK, czy po prostu ją przeistoczyć od 55Lv.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 14:18, AngelonMarcus napisał:

/ciach/

I tak jeszcze dodam: na razie nie myśl o DeKlu - jest dość odmienny od tego co oferują inne klasy i granie nim jest mocno specyficzne - po pierwszym kontakcie z nim miałem ochotę go szybko usunąć. Spokojnie dobij jedną postać do 85, poznaj mechanikę, połaź po dungach i dopiero myśl o tym czy bawić się dalej, a tym bardziej czy tworzyć "mhrocznego" rycerza. :D
PS I taka mała prośba/sugestia: na 25-50-75 lv możesz już używać glifów (na każdym z tych poziomów odblokuje się możliwość użycia jednego Prime, Major oraz Minor), które to boostują skille Twojej postaci - wykupuj je na bieżąco, aby uniknąć kiedyś sytuacji jakiej sam byłem świadkiem: tank na DS normal nie miał... ani jednego glifa - nomen omen był to Warrior, do których mam znane już podejście - jak widać nie bierze się to z niczego... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A skąd te glify brać? Aktualnie mam 23Lv. jestem na cmentarzysku Duskdown.
Warto grać na tym Wildhammerze, czy lepszą inicjatywą byłoby przeniesienie się na inny realm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 15:24, AngelonMarcus napisał:

Hmm... A skąd te glify brać? Aktualnie mam 23Lv. jestem na cmentarzysku Duskdown.
Warto grać na tym Wildhammerze, czy lepszą inicjatywą byłoby przeniesienie się na inny
realm?


glyphy mozna albo samemu zrobic jesli sie ma profke inskrypcje, albo kupic na AH. A co do serva, jesli masz zamiar sie nastawic na pve i nie przeszkadza Ci buraczenie w ojczystym jezyku to burning legion nie bylby zlym wyborem. dobra ekonomia, latwiej nawiazac kontakt (tutaj niestety w parze idzie polskie buractwo) sporo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 15:24, AngelonMarcus napisał:

Hmm... A skąd te glify brać? Aktualnie mam 23Lv. jestem na cmentarzysku Duskdown.


Auction House :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 15:43, AngelonMarcus napisał:

Dziękuję za pomoc. ;)
Myślę że nie będziecie mieli mi za złe, jeśli znów nie będę czegoś wiedział.

Forum, po to jest, aby pomagać - pytaj do woli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w opcjach trzeba odfajować, żeby na ikonce spella na action barze wyświetlał się przyporządkowany key-bind?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2012 o 15:33, TigerXP napisał:

jesli masz zamiar sie nastawic na pve i nie przeszkadza Ci buraczenie w ojczystym
jezyku to burning legion nie bylby zlym wyborem.

Po części się zgadzam: warto się tam przenieść choćby ze względu na ilość rodaków co ułatwi kilka spraw - o czym pisałem już wcześniej, ale... BL to serwer PvP i osoby nastawione na PvE (takie jak ja np.) często i gęsto będą przeklinać jak szewc, gdy po raz kolejny dostaną strzała przy wykonywaniu questów od jakiejś 85-tki... Jak tylko sobie z tym będzie chłopak radził nie zrażając się zbytnio to BL byłby chyba najlepszym wyborem - sam się tam przeniosłem i już zostanę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań od "świeżaka":
1. Osiągnąłem poziom reputacji w Darnassus "exalted" i teraz za wykonane zadania dostaję punkty reputacji do "Alliance". Moje pytanie gdzie mogę sprawdzić aktualny poziom tej reputacji?
2. Słyszałem że można zwiększać poziom reputacji również w inny sposób niż poprzez questy, moje pytanie jak to zrobić?
3. Aktywowałem drugą specajlizację i moje pytanie jest następujące. Czy teraz mogę używać ich na zmianę bo trochę tego nie rozumiem. Jak aktywuję jedną to automatycznie druga jest nie aktywna i odwrotnie?

Przepraszam za poziom moich pytań, który doświadczonych graczy może irytować, tym nie mniej uważam, że to jedyna droga do celu jakim jakim jest zgłębienie tajników gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1 - Wciśnij U i tam masz stan każdej możliwej reputacji do zdobycia.
Ad. 2 - Wchodząc do dungów z założonym tabardem danej frakcji - w późniejszym czasie tabardy działają wyłącznie na dunga 85lv. Samo robienie dungów na terenie danej frakcji również zwiększa jej repę.
Ad. 3 - Dokładnie tak: aktywna jest tylko jedna i tylko z jej talentów oraz glifów w danym momencie możesz korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2012 o 11:40, Fallen-Death napisał:

/ciach/

Pasek: Ebonsteel Belt Buckle + gemy ASAP - to jest 397 i jeszcze sporo czasu minie zanim będziesz miał lepszy. ;)
Hełm również możesz już wyposażyć w gemy.
Klata: Enchant.
Bracer: Enchant+ gem.
Gloves: Enchant.
Pants: Enchant.
Glify też by się przydały - ale już jest lepiej. ;) Zakładaj tabardy podczas robienia instancji, żeby dostać enchanty od Therazane - exalted (shoulders) oraz Ethern Ring - revered (head). W przypadku repy z ER wystarczy, że jakaś Twoja inna postać ma revered: te itemy są przypisane do konta, więc możesz go sobie wysłać na Warka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się